терпіти не можу ремарка...

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем duncan, 8 гру 2007.

  1. Finya

    Finya enjoy the silence

    Я про день нiчого не писала) А так як тема тут про нелюбов до Ремарка, то менi завгодно зайвий раз ii висловити)
     
  2. birukova

    birukova New Member

    Мені взагалі здається, що він автор вийнятково 18-21 річного віку. Я б зараз його читати не стала. Це як з Дюма - поки юний, можна читати.
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні.
     
  4. birukova

    birukova New Member

    ну або ви повинні бути романтиком
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Да? А ви читали "Іскра життя"?
     
  6. birukova

    birukova New Member

    ні, цього нажаль не читала
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну значить зробили передчасні висновки. Коли прочитаєте розкажете де там Дюма і романтика.
     
  8. birukova

    birukova New Member

    А ви хочете сказати, що Дюма можна з однаковим інтересом читати в будь-якому віці?
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я взагалі не уявляю як Ремарка і Дюма можна ставити в один ряд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    А навіщо терпіти чи не терпіти Ремарка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    з підключенням!)))
     
  12. birukova

    birukova New Member

    я не ставлю їх в один ряд. Я просто приводжу приклад, що декотрі автори будуть більш доречні в своєму віці. В той же час є автори, яких можна читати коли вам хоч 18, хоч 45.
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так почитайте вже то шо я кажу. Насправді так про всіх письменників на світі можна створити тему "Не можу терпіти такого-то...". Я наприклад не можу терпіти супермегазірку Паоло Коельйо.
     
  14. birukova

    birukova New Member

    тут я з вами згодна. просто деякі письменники і літературою не мають право іменуватись, але ж Ремарк до таких не відноситься, його я в свій час читала із задоволенням
     
  15. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    О, ціла тема присвячена Ремарку. Згідна з попередніми дописувачами, талант в цього автора є, і то немалий. Просто він такий чорний реаліст, і такий час тоді був, тому книжки всі сумні-сумнезні.
     
а де твій аватар? :)