тепла підлога

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем miskoigor, 27 сер 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  а магнітні хвилі на здоровя не впливають?
   
 2. antonHait

  antonHait New Member

  Звичайно потрібна. В кімнатах можете не робити а от ванна, кухня, балкон обовязково. Краще водяний але Вам не дозволять ставити його, тому тільки електричний. Я ставив теплу пілогу DEVI. Ви вже самі можете вибрати мати чи кабель, ну і терморегулятор, я брав такий DEVIreg™ Touch .
   
 3. MartinIden

  MartinIden Member

  Зробив водяну теплу підлогу. 3-й поверх. Дуже тішуся, шо не зекономив.
   
 4. innysahylt

  innysahylt Member

  Можна поцікавитись чому не дозволять?
   
 5. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Якщо проектом не передбачено, то вище першого поверху не можна.
   
 6. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Теплу підлогу потрібно робити всюди і всюди на підлогу касти плитку. Я так думаю, що це найбільше ефективно.
   
 7. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Можна класти і ламінат. Але там інший метод передачі тепла.
   
 8. MartinIden

  MartinIden Member

  Всюди плитка навіть з підігрівом - то погана ідея. Користуюся теплою підлогою в період з кінця осені до початку весни. Потім навесну настає період, коли плитка ше холодна, але включити підігрів вже не можна, бо інакше буде дуже душно в хаті. І тоді ви розумієте, шо чим меньше плитки - тим краще.
  То стається ізза того, що тепле повітря від плитки піднімається вгору, а холодне опускається вниз і забирає тепло від плитки.
   
 9. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  можна регулювати, хіба то проблема?
   
 10. MartinIden

  MartinIden Member

  Так, проблема. Регулювати можна взагальному температуру на котлі. А проблема криється в іншому. Як я писав вище:
  Плитка має хорошу тепловіддачу і тому в одній і тій самій кімнаті на різній висоті буде велика різниця температур. На око різниця температури самої плитки і температури повітря на рівні обличчя цілком може відрізнятися на 4-8 градусів. І тоді весною постає питання чи включати підігрів і мати на рівні ніг 20 градусів і на рівні голови 28 - шо некомфортно взагалі, або не включати і мати 22 градуси на рівні голови і 12-15 на рівні ніг - що не комфортно для босих ніг. Цифри приблизні, але по відчуттях десь так. Проблема в вертикальній різниці і весною і літом включати підігрів - не реально. Хіба робити якусь вентиляцію, щоб ганяла вертикально повітря, або викидала тепло назовні, шо тоже по дурному :)
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 11. Anabelli

  Anabelli миється в бані

  Ми відмовились від плитки, дуже холодно ногам для дітей, та і для себе не дуже комфортно. Тому коли робили ремонт, вирішили стелити на підлогу ламінат а під нього поклали 3мм пінополістирол Пенополистирол экструдированный Scanterm — купить по низким ценам в Киеве, Украине | Интернет-магазин Будмакс , який і є утеплювачем, до того ще шумоізоляційним! Тому я дітям дозволяю сидіти на підлозі і не боюсь,що вони захворіють
   
 12. MartinIden

  MartinIden Member

  Ламінат всюди не постелиш же. Що ви робили в туалеті і ванні? перважно то і є основні місця( ше кухня і коридор) де ламінат довго не проживе і стелять плитку з підігрівом
   
а де твій аватар? :)