Телефонні шахраї

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем litnarovich, 14 лип 2010.

  1. litnarovich

    litnarovich New Member

    У Рівному подзвонила Ірина, назвалася менеджером по персоналу відділу
    кадрів Служби працевлаштування і сказала передзвонити по телефону
    070-ххххххх . За декілька хвилин розмови прийшов рахунок на 360 гривень.
    Відразу ж ще подзвонили, пізніше я пішов в УКРТЕЛЕКОМ і дізнався номер телефону 070-ххххххх, і за цю розмову прийшов рахунок ще близько 300 гривень. У УКРТЕЛЕКОМІ мені сказали, що за ці рахунки треба заплатити
    інакше вони вимкнуть домашній телефон. Невже ніяк не можна покарати
    цих шахраїв?
     
    Останнє редагування модератором: 14 лип 2010
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Заяву в міліцію. Шахрайство.
    Проте доведеться спочатку заплатити Телекому, а потім міліція візьме шахраїв за шкірку (маловірогідно) і передасть справу до суду (геморой!) - тоді можна щось повернути.

    А поки що Телеком має рацію: будь-хто може замовити "платний номер", саме в цьому криміналу нема.
     
    Останнє редагування модератором: 14 лип 2010
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Вот так, мы сами и плодим... маловероятно, геморой...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А я думав, що головні шахраї Києву тут сидять:
    [​IMG] :)))
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Заголовок теми не дуже співпадає зі смістом. Краще було б назвати "Телефонні шахраї". Якщо дадуть згоду адмін, то поміняю. Бо сюди можна буде вставляти різні шахрайські дії, пов'язані з телефоном. Наприклад, банківські мафінації.
    Нещодавно отримав SMS під номером +380919807703:
    Два місяці не погоджувався на підключення оповіщення... А тут підключився і "понеслась ..." То ОК.RU якісь паролі шле, то ще якась зараза...
    Наступного дня пішов в Ощадбанк - зняв трохи грошей і показав оператору банка SMS.
    - Знаємо, знаємо! Навіть наші службовці отримують такі SMS!
    - То що, буде щось, чи ваша безпека нічого не буде робити?
    Посміхнулася тільки...
    - То ви напишіть тут об'яву, щоб бачили, як я вдома - забив кілка з табличкою біля ями з молодими пагонами дерев і написав: "Полий мене і вишню", а на дверях:"Перевір самовар, виходячи з хати!".
     
    Останнє редагування: 7 кві 2017
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Я те саме отримав, але ще кілька місяців тому. Пішов в ОБ до керуючої (знайомі з нею вже давно-давно) - питаю, що таке. Каже : "пошли їх на ***. Мені теж таке приходило." ))))))))))))
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ага, спробуйте тільки... Потім прийде чек на 500 грн з комерційного телефону. А зараз нібито зробили, що номер телефону можуть залишати повністю з кодом, а оператори мінятися... Хтозна на кого попадеш... Почнуть там ще тягнути час, нібито зараз перевірять, чи ще там щось, або помилка вийшла.( А то й ще захочуть PIN-код, щоб розблокувати картку... Чимало ще в нас ледарів самому збігати і перевірити?
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    А, не телефонувати, а йно СМСом!!!
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Колись давно, ще за царя Кучки, купив Рінат Укртелеком. Прибутки пішли шалені, аж тут за останній рік вони впали в два рази. Гвалт! З тим питанням треба "очень и очень" разбиратися - немає часу. Та не про те я.
    Вирішили, що треба їм геній-лох. Ну, як у моєму вірші...
    Коммунарец Вірші Майбуття Майбуття. Слова

    Але в місті на зарплату (3200) мало хто піде, тому хитрющій керівник Укртелекому вирішив знайти його в ... в селі. Там на таку зарплатню кинуться, як півень після зими на курку... А там щось дрібнюсеньким шрифтом допишуть про штрафи при не виконанні плану. Отож, вирішено - зроблено. Провели ярмарок професій по скайпу - по п'яти районах області. Взяли б краще на роботу пані (Н.Бойко) з Києва чи зі Львова, яка заробила своїм умом за рік на круту тачку... Так робила, так робила. Вірю. Знаю таких, якби її тато не був у правосудді. ЇЇ фото я виставив як заставку на монітор і так інколи дивлюся і милуюся нашою видатною молоддю. Гадаю, що ж нам, старим не хватало для того, щоб так заробляти? Ні, нет так. Щоб так жити?
     

    Вкладення:

  10. iso

    iso Well-Known Member

    А Вам то тре? В СМСках від банків подають телефон гарячої лінії банку. Так мені здається. Якщо інші телефони - варто задуматися. А краще витерти, щоб випадково не вляпатися.
    (сьогодні отримав таке повідомлення. Ваша картка заблокована на 62 дні згідно з регламентом банка.
    info-centr +380919378008) Дуже "змістовне" повідомлення. Так і хочеться передзвонити-спитати що воно таке:)))
     
  11. Marian Bessonov

    Marian Bessonov New Member

    У Рівному подзвонила Ірина, назвалася менеджером по персоналу відділу
    кадрів Служби працевлаштування і сказала передзвонити по телефону
    070-ххххххх . За декілька хвилин розмови прийшов рахунок на 360 гривень.
    Відразу ж ще подзвонили, пізніше я пішов в УКРТЕЛЕКОМ і дізнався номер телефону 070-ххххххх, і за цю розмову прийшов рахунок ще близько 300 гривень. У УКРТЕЛЕКОМІ мені сказали, що за ці рахунки треба заплатити
    інакше вони вимкнуть домашній телефон. Невже ніяк не можна покарати
    цих шахраїв?
    ЮЮЮЮЮЮЮЙЙЙЙЙЙЙ. Це так погано)))) Їх потрібнот знайти і відрубати їм руки))0))0))))
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  13. Скільки про таке балакали, а люди все одно вірять.
     
  14. Foxychery

    Foxychery миється в бані

    на усі такі телефони перш ніж телефонувати треба пробивати їх в інтернеті
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зараз із цим немає проблем. Зробіть замовлення на Кабанчику - і отримаєте тисячу потенційних жертв-кліентів сімейного клубу або якогось шахрая за жменю гривень. А потім будете дивуватися - а звідки у них ваше фото та данні. Або подзвонять із банку і скажуть, що ви є поручитель того, хто не повертає кредит і зрозумієте, що ваш друг чи родич підставив вас без вашого дозволу.
    Не дозволяйте нікому ритися у вашіх документах.
     
а де твій аватар? :)