Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 16 бер 2007.

  1. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Ще одна "радісна новина" - канал 1+1

    У зв’язку з вимогами власників прав ліцензійного програмного продукту, який ТРК „Студія 1+1” використовує у своїх програмах, та обмеженням права показу цих продуктів тільки територією України, сигнал ТРК „Студія 1+1”, що передається через супутник зв’язку „Amos-2”, закодовано з 1 квітня 2007 року.

    Система кодування – Viaccess РС2-6.

    Для придбання карток доступу збережіть цей файл на свій комп’ютер, заповніть заявку і відправте електронною поштою на E-mail: e.anisimova@1plus1.net

    Відділ розвитку мережі мовлення „Студії 1+1”

    Тел./факс: 044 490 28 10
    e.anisimova@1plus1.net
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    | Satellite TV for PC Pro Edition

    Get over 3000 STATIONS TV on-line on your PC or Laptop for free!!
    http://www.satellitetvtopc.com/?hop=xpdshn79

    Додано через 2 години 17 хвилин
    Get Channels From 78 Countries Around The World!
    Watch TV in English, Spanish, German, Arabic, French, Italian, Russian, Dutch and more![​IMG]
    ALBANIA
    ALGERIA
    ANDORRA
    ARGENTINA
    AUSTRALIA
    AUSTRIA
    BELARUS
    BELGIUM
    BOLIVIA
    BOSNIA
    BRAZIL
    CANADA
    CHILE
    CHINA
    COLOMBIA
    COSTA RICA
    CUBA
    CZECH REP
    DENMARK
    DOMINIC. REP EGYPT
    ESTONIA
    FINLAND
    FRANCE
    GERMANY
    GREECE HUNGARY
    ICELAND
    INDIA
    INDONESIA
    IRAN
    IRAQ
    ISRAEL
    ITALY
    JAMAICA
    JAPAN
    JORDAN
    KURDISTAN
    KUWAIT
    LATVIA
    LEBANON LUXEMBURG OMAN
    PANAMA
    PERU
    PHILIPPINES
    POLAND
    PORTUGAL
    PUERTO RICO
    QATAR
    ROMANIA
    RUSSIAN FED
    SAUDI ARABIA
    SERBIA
    SOUTH AFRICA
    SOUTH KOREA
    SPAIN
    SRI LANKA
    SWEDEN
    SWITZERLAND
    TAIWAN
    THAILAND
    TURKEY
    UNITED KINGDOM
    UKRAINE
    USA
    VATICAN CITY
    VENEZUELA
    VIETNAM
    MACEDONIA
    MALAYSIA
    MALTA
    MEXICO
    MONGOLIA
    NETHERLANDS
    NEW ZEALAND
    NICARAGUA
    NIGERIA
    OMAN
    PANAMA
    PERU
    PHILIPPINES
    POLAND
    PORTUGAL
    PUERTO RICO
    QATAR
    ROMANIA
    RUSSIAN FED
    SAUDI ARABIA
    SERBIA
    SOUTH AFRICA
    SOUTH KOREA
    SPAIN
    SRI LANKA
    SWEDEN
    SWITZERLAND
    TAIWAN
    THAILAND
    TURKEY
    UNITED KINGDOM
    UKRAINE
    USA
    VATICAN CITY
    VENEZUELA
    VIETNAM
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

    Самі закодували - самі хай і дивляться, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

    так а можна же ключ знайти!))))))))
     
  5. malyatko

    malyatko Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

    в мене дома стоїть тарілка...
    чесно кажучи з досвіду я б другий раз не ставив..каналів можливо й багато але дивитись особливо немає що..спробував кабельне мітріс..досить зручно хоча й відносно дорого підключення але як на мене воно того вартує..платиш за канали які хочеш а не які тобі дають..живу на личаківській ..
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

    Підкажіть хтось який оператор кабельного ТБ діє на Стрийській біля Танкового заводу. Цікавить Стрийська 65
     
  7. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

    Ближче до Наукової по Стрийській є Маска, мабуть і на 65 вона є.
     
  8. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

    А якісь координати є? Веб сайт чи хоча б телефон...
     
  9. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

    Сайту немає (не було). Телефон можна пошукати в гуглі. Питання в іншому: чи варто? Я б не сказав що задоволений якістю їхніх послуг. Якщо знайдете іншого провайдера - пишіть умови і відгуки, можливо і сам поміняю.
     
  10. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

    Наскільки розумію ти юзаєш (юзав) Маску.
    То може розкажеш що (які пакети які канали) і по якій ціні вони пропонують?
     
  11. ron_20

    ron_20 New Member

    хто знає, скажіть будь ласка адреси гортовень комп"ютерної техніки у Львові? наперед дякую!

    скажіть будь ласка, де можна купити не дорого все обладнання для супутникової антени і саму антену? адреси гуртовень або магазинів! наперед дякую!
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2009
  12. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    Звичайно на радіоринку, там мона все придбати і порівняно дешевше ніж у магазинах.
     
  13. Tony

    Tony Well-Known Member

    В мене все життя була саталітарка і чеснокажучи я вже замахався - потсійно стирати, вводити нові канали (а їх змінюють кожен день), бігати з перекодовуванням картки, крутити антену в різні сторони і на різні супутники. Тільки появиться якийсь нормальний канал так тут же переходить на платний. Я би чеснокажучи поставив собі кабельне і не парився але в нас тут район особняків майже то не проводять на нашу вул.
    Колись, ше коли було доступним НТВ+ на піратках за 40 грн то ше пів біди а зараз вже нема шо дивитися. Підключив собі компютер через сендер до телевізора і дивлюся шо хочу. А Телік так, хіба новини, М1, або той цирк з Шустером :)
     
  14. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Воно і зараз доступне, тільки не за 40 грн, а за 10 дол
     
  15. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    А не пробували дивитися в сторону Мітріс? Це ніби кабельне телебачення, але через тарілку
     
  16. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    А хто користувався послугою каб.тв "Воля Львів"? Хочемо батькам або тарілку або каб. підключити і от вагаємось. Наскільки розумію щодо тарілки, то треба буде періодично розкодовувати канали або купувати платний пакет. Це може вийде на те саме що й кабельне? Правда у Волі пакет "Україна і світ" зараз по 42 грн. ще й треба тв-тюнер купувати.
    Цікаво чи Мартіні таки купив собі тарілку і яку :) , і чи задоволений :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Ех, вирішили не підключати кабельне...
     
  18. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    По ідеї кабельне краще від тарілки.Діло в тому,що кабельщики ставлять з 10 тарілок.Канали розкидані по багатьох спутниках.Коли людина купує собі тарілку,то на неї ставить максимум 3 головки.Тобто сигнал можна приймати тільки з трьох спутників.Є звісно тарілки з поворотним приспосібленням там можна дивитись багато супутників,але такі тарілки коштують недешево.А кабельщики можуть собі позволити поставити на 1 канал 1 тарілку.Тай мені здається,що кабельщики не вічні.Зараз серйозні компанії,які працюють на загальнодержавному рівні прорводять кабелем і телефон і інтернет і кабельне телебачення.Так що дрібні,які обслуговують декілька вулиць в місті просто дадуть себе з"їсти.
    Особисто в мене 2 тарілки.Але мене не задовільняє,що нема ТРК "Україна-цей канал закодований,а через один канал не хочу кабельне підключати.Так що ідеального варіанта немає.У кожному варіанті є свої плюси і свої мінуси.
     
  19. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    З оплатою там "дрімучий ліс", окрім безпосередньої абонплати беруть ще й аванс за наступний місяць. Теж виходить по 42 грн і без їхнього тюнера. 2-4 канали взагалі фонять низькою звуковою частотою + взяли за моду, або ж хтось інший глушити до нуля звук у паузах - відчуття, що потрапляєш до батискафу... Коротше - такі послуги надоїли, думаємо полюбе ставити тарілку і до неї 4 ложки ))
     
  20. Suzi

    Suzi New Member

    Актуальне питання. Розглядали варіант установки сателітки. Перечитавши відгуки, бачу, що це не так безпроблемно, як може здаватись. Я думала, що це 1 раз заплатив, настроїв і дивишся, а виявляється так добре не буває :)
    Подобається ціна і можливість вибрати канали в МедіаМакс (до речі, це той самий Мітріс, я правльно розумію?), але чоловік начитався відгуків про погану якість.
    Живемо в центрі (р-н Стрийського ринку), користуємся кімнатною антеною - пристойно показує тільки Новий, СТБ та 1+1 :) А часом і футбол треба дивитись :)
    Хотілось б почути відгуки про Медіамакс, якщо хтось користується з форумлян. Які ще можуть бути варіанти в наших умовах?
     
а де твій аватар? :)