Тарілка і TV-тюнер + Satellite TV for PC

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 16 бер 2007.

  1. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Хм,але пляс в тому,що фільми показують,які хочеш,концерти,які хочеш...Я пам"ятаю,як по Мультівіжину Сліпеот тиждень крутили.Я і записати встигла і на пам"ять вивчити)))
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    а що таке "сліпеот"?...
    вірші?...
     
  3. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Сорри,опечатка:D
    "СліпНот"- група така.А їхні вірші не всім подоюаються:)
     
  4. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Не знаю, у мене сателітка і щось я нею абсолютно не задоволена...

    в мій район кабельне не тягнуть. Усі сусіди і ми ставимо сателітки. Два роки тому змінили к-сть головок - три - направили на три спутники. Спершу було що дивитися, а потім потроху канали просто пропадають... (у нас тюнер нормальний - інколи сам розкодовує, а платні канали не дивимось) - немає елементарних українських каналів тепер!!! (для цього зараз вставили рогату антену в ТВ і всьо ловить то, що на спутнику вже не йде). Час від часу або самі в неті перекодування шукаємо, або відвозимо в сервіс
     
  5. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Десь читав що до кінця 2007 року всі українські канали будуть кодовані і йти будуть одним пакетом, ціна за рік 200-300 грн. Не так вже й дорого але сам факт неприємний ((((
    Хто має тарілку поступово в цьому переконується (СТБ, Новий, ICTV, ТЕТ кодовані) і список буде збільшуватись.
    В мене тарілка, але більше часу всеж дивлюсь кабельне.
     
  6. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Капитализм...знаетели-с...халявки больше не будет!:cool:
    Ето только при СССР...в цену телевизора входила и цена вещания...:D
     
  7. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Капіталіз, капіталізм:ireful1:
    Тільки от змісту не розумію :confused: :confused: :confused:
    Трансляція ж на звичайні антени не припиняється, покрито ретрансляторами майже вся територія країни, кому то потрібно:confused:
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    то в Бориса тре спитатись...а ле як на мою дилетентську думку по релейці йде три канали...і то з трудом, а щодо території ,то вона і За комуняків вся не покрита була (а їм то треба було більше ніж демократам),а щодо сигналу ,то в мене на зовнішню 15 років не показує радо -тінь розумієте...
     
  9. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Та нє... Троха більше, не знаю як в інших регіонах, а до нас з високого замку доходить каналів 8 (так з пам'яті, в самого такої антени нема), а може й більше
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    то не значить шо вони до Високого замку дійшли по релейці , років десять назад пройшла якась реорганізація ,релейку взагалі хтіли похерити
     
  11. Странник

    Странник Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер


    Мартини, прости, думаю дебе не понравится, но меня тарелка НТВ+, доволен как слон!

    Хотя недавно услышал про спутник для Украины с ДВД качеством, звук 5.1., 180$, и никакой абонплаты. Думаю об установке, как альтернативое ТВ!
     
  12. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Що серйозно без абонплати????
    А можна докладніше (градус, потужність сигналу, поляризація, транспондер), сам таке хочу ))
     
  13. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    В мене тарілка з двома головками на Hotbird ( для TV) та на Eutelsat W6 (для Інтернету провайдер SpaceGate) і DVB-карта в компьютері. Близько тисячі каналів TV, (приблизно стількиж радіо) Половина з яких абсолютно безкоштовна, Українських , що правда немає, (але вони в мене є ефірні). Близько десятка російських, штук п"ятнадцять польських, багато музичних каналів з різних країн. Є канали з колишніх радянських республік де йдуть цікаві фільми російською мовою.( напр. Lider TV з Азербайджану, чи Ajaria з Аджарії).
    Крім того переглядаючи TV на компьютері є можливість розкодовувати навіть платні канали за допомогою спеціальних програм, я цим не користуюсь, а от один мій знайомий дивится повний пакет НТВ .
    Так що супутниковим TV я цілком задоволений, а от Інтернет нажаль ні - останнім часом різко зросла вартість трафіку і в годину пік обіцяна швидкість далеко не витримуєтся.реба міняти провайдера і переходити на інший супутник.
     
  14. Странник

    Странник Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    В понедельник сообщу ссылку, на работе записана.
     
  15. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

  16. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    А якого діаметру тарілка? Може є зміст поставити третю гловку та брати інет з сіріуса?
    провайдер satgate.ru місяців 6 назад був найдешевшим російським супутниковим провайдером (принаймі серед тих чиї супутники покривали ЗУ), зараз ціни трохи підняли, але не дуже суттєво, підключення як по VPN так і по безплатному акселератору, що доволі суттєво якщо канал на запит використовуєш ЖПРС.
     
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    У нас тарілка стоїть 2 роки. І якщо спочатку ми були дуже задоволені (купа рос. каналів з цікавими вечірніми фільмами і укр. непогані), то тепер дивитись точно нема що. (мова йде про безплатні канали). Три головки: на Сіріус, Амос, Хотбірд. Раніше ми мали ще 1 тарілку, на Експрес (пару рос. каналів + непогана "рибалка" на компі).
    Я вже мовчу що нема Інтера, а тільки Інтер+. І коли всі дивлять файний футбол мій коханий матюкає тарілку....
    Хоча, якщо хата і сім"я велика як альтернатива зручо. Можна новини подивитись на компі, коли всі фільм втикають по телевізору... але тре подвійні головки. А 3 автономних джерела - потрійні.
     
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    наскільки мені відомо, більший d тарілки - краща стійкість зображення до поганої погоди..
     
  19. Странник

    Странник Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Выкладываю ссылку:

    СПУТНИКОВОЕ ТВ
    без абонентской платы

    1) "Базовый" (20 украинских, 23 русскоязычных, 400 европа) - 920 грн
    2) "Супер Базовый "(47 русскоязычных, 21 украинских, 600 европа) - 1300 грн

    стоимость установки под ключ 200 грн
    Заказать Спутниковое ТВ
    тел +38 (044) 360-31-70, 599-15-11
    Компания СТК.
     
  20. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Тарілка і TV-тюнер

    Так сигнал звісно кращий, але якщо в нашому регіоні для стійкого сигналу з Сіріуса (а власне на ньому йде сигнал від Сатгейта) достатньо миски 0,9м діаметром, то в Харкові (звідки Stanley) потрібно більшу (сіріус супутник європейський та скандинавський і на східну чатисну України сигнал у нього досить слабкий)
     
а де твій аватар? :)