Танчікі, котра і альтернативна реальнсть

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Fon, 28 сер 2018.

  1. Fon

    Fon whom how

    Свого часу, у році 14 вкачяв собі на компік гру танки і майже 2 роки файненько у неї забавлявся. Перші враження були неоднозначні. Із початком рос окупації у грі у загальному чаті тільки й було що обопільні образи, звинувачення і матюки. Багато матюків. При чому першими починали завжди північні сусіди. З часом у грі проходили оновлення, що не завжди чомусь покращували гру, а тільки викликали вселенський негатив. Я собі спробував уявити як після оновлення варкрафту 2 мільйони американців починають нити чому це дим кубіками, чи пілся убивства труп сам відсувається кудись у сторону. Ну, думаю, з ким не буває, там же заморочок багацько, пропустили разок. Та з часом такі зливи починали все частіше і сильніше дратувати. Кожне друге оновлення призводило до збоїв гри і це з часом почало сприйматись як належне. Уявіть собі ви коли їдете у автобусі на роботу у вас або вікно відкрите у мороз, або сусід дзюрить вам у кишеню.
    У самій грі більше половини гравців постійно висловлювали своє незадоволення якістю і багами гри. Декотрі пробували скаржитись на форумі чи розробникам. Але на форумі їхні скарги або висміювались невідомими, або видалялись із приписом - не відповідає темі. Дуже часто у грі були присутні читери (це коли гравець використовує злодіяцьку програму, котра дає йому додаткові можливості і захист). Про них знали і жалілись усі, проте розробники уголос заявляли - читерів немає, гра ідеальна, не вигадуйте.
    Із часом я почав розуміти кого саме нагадує ця гра. Не повіритие. Нашого північного сусіду. Таке саме заперечення очевидних речей, ті ж самі програми знеславлення скаржників і незадоволених. Ліквідація (негайна і агресивна) усіх скарг і розяснень гри проти правил. Врешті, можливо, це й був пооігон де вивчалась техніка поведінки соціуму? Ось гра це твоя держава. Ось явні вороги, котрі підбираються навмання. Іди вбивай, радій життю. Маніпуляція думкою, заохочення призами, бані аж надто незадоволеним. Круть.
    Зрештою, усе закінчилось дуже сумно. На березень 17 року вийшло сильно розрекламоване оновлення 1.0, котре мало впринципі змінити якість гри і в рази покращити графіку, при цьому споживаючи менший ресурс компютера. Усі з нетерпінням чекали цього дива, аж раптом - пшик. Новий рушій (двіжок) гри виявився занадто жадним і на будь-яку відеокарту навішував 100% роботи, себто із початком гри відюха зарезервовулась уся під гру і це призвело до масових зривів роботи програми.
    Найперше це фпс (кадри в секунду). Чим фпс вищий, тим краще видно очам відео гри і тим легше грати і опрацьовувати картинку. Та новий рушій, що буквально пожирав відеокарти збивав фпс із 120 до 30. А під час агресивного бою і взагалі до 15-20. Щоб ви розуміли що таке фпс 20, спробуйте дивитись телевізор, а хтось збоку хай вас бьє тряпкою по очам безперестанку. від такої гри у людей буквально очі витікали. То ж за перший місяць оновлення люд буквально засипав скаргами форум. на що розробники прийняли геніальне рішення - збрийте вальєжнік...ой, перепрошую, змініть настройки графіки і виставте все на нуль. Ну чисто влада кремля на програмульських кріслах. Люди посмикались, понили, та й емігрували масово у австралію. За рік варгейміг офіційно втратив 20% постійних гравців, а неофіційно до 70%.
    Я от думаю, чи спромоглась би фірма самсунг так насрали людям у очі, щоб усі перестали купувати їхній товар, а старі пилососи і мобілки закинули у підвал? Яким чином айкеа змогла б з мільярдника скотитись до регіональної меблевої фабрики імені рубінштейна? звичайно. Таке можливо тільки у північносусідії )))) Вони мабуть навіть і не припускали, що майже усі користувачі гри не можуть собі дозволити нові потужні компютери з потужними відеокартами, що потягнуть нову красиву графіку.

    Оце минулого тижня наштовхнувся на відео на ютубі, де хлопчина пояснює, чому варгеймінг у грі танки не міг використовувати відеокарти гравців для того щоб майнити біткоїни. все впиралось у той же двіжок нового оновлення, що резервує для себе усі 100% відеокарти для красивої картинки.

    В результаті особисто я видалив танки через 2 тижня після оновлення 1.0 ще через 3 місяці я з незвичайними зусиллями зміг дізнатись як видаляти акаунт з гри. Ну, щоб було видно, що я не очікуючий гравець, а відсутній. До речі бачив відео, де патріотично настроєний адмін танків показує на циферках, що навіть у вихідні дні у грі силять по мільйону-другому гравців )) Може їм там треба декілька мільйонів сліпих кротів...
     
  2. Fon

    Fon whom how

    Полишивши танчікі я качнув у 700 разів легшу котру (ще кажись 2004 року випуску). На відміну від складнючої системи розвитку там усе просто. Увійшов у кімнатку і з групою терористів або поліцаїв намагаєшся зупинити хтивого супротивника. І з перших же днів гри - бабах! Нове розчарування. Виявляється за стільки років гри зявилось багато незадоволених своїми навиками і тому вони використовують усе ті ж чіти - покращуючі твої можливості вредні програмульки. І що важливо, використовують усі ці програмки гравці з дозволу самих адміністраторів кімнат. А читерів тепер гордо називають вайперами, або такими що купили собі віп-статус. на місцяь виходить зовсім недорого - 40-50 грн. за те як ти можеш швидко і якісно убивати противника, просто задивитись можна. А на всі скарги і незадоволення гравців навіть відповіді немає. Не подобається - вали звідсіля.
    це ще було б добре, що чітер з однієї кулі наносить 150-200 втрати хп, а я йому можу заледве 15-30 хп дняти з пострілу. І то, якщо попаду. А непопадання у контрал страйк це просто бічь. нерідко підійдеш до легіня з дробовиком, націлишся йому в писок, гахнеш 3-4 рази, і не попадеш, бо він же в цей час підстрибнув, а підстрибнувший чітер стає непопадаємий. Натомість він тобі пулькою у мізинець чиркнеі ти, відлетівши на 20 метрів, дригаєшся у передсмертних конвульсіях.
    За 2 тижні гри у контру знайшов золоту серединку - я порівняно з чітерами граю дуже погано, зате порівняно з такими ж як і я зальотними правильними граю навіть досить непогано. Тому я злю вайперів, затягую гру, ховаюсь, обходжу, стріляю у спину, ну справжній партизан у лісах волині. Крім того, на деяких пабліках, для залучення нових потенційних вайперів після 12 ночі відкривається нічний віп статус. Не зовсім віп, але зброю дають кращу і безкоштовно (там тре за ігрові бакси купувати).

    Зрідка заходжу у анріал турнамент 2004 онлайн. Там косміти, також свої читери, але на відміну від котри не чути ставропольського триповерхового мату, бо серваки там сша, франції чи німеччини.

    Розказуйте свої безкоштовні онлайн ігри. Уперед.
     
  3. Fon

    Fon whom how

    сьогодні намагався зареєструвати акаунт на варгеймінг у танках щоб тролити форум. натомість з електронки ай.юа воно навіть листа мені на підтвердження не прислало. спробував ще з одого ай.юа. та ж фігня. а через 12 хв юзання сайту варгеймінг чомусь очі почали боліти. капєц дивно.
     
а де твій аватар? :)