Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я вже писав не раз, територіальна цілісність потрібна, але не Л/ДНР з "особливим статусрм".
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А відповісти одним словом Ви не в змозі?
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не можна відмовлятися від законної території тільки тому, що вона "проблемна".
    Такі недореспубліки хочуть не самостійності, а тільки шкодити та недавати розвиватися решті України, та і питання не стоїть, що відріжемо проблемні регіони, а вся інші частина України вступає у ЄС і НАТО.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Обличчя Захарченко, перепис населення і громадянство Росії. Як живе Донецьк через 5 років після перших Мінських угод. фотоісторія
    Хтось хоче їхнього повернення до складу України?
    Я - ні.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Нехай буде міжнародно-визнана цілісність України, але не на умовах окупанта, Донбас має приєднатись до України, а не Україна до Донбасу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    З іншої сторони:

    "Нет никакого "русского мира" и никакой "русской цивилизации". Последний выхлоп "русского мира" произошёл здесь на Донбассе. Благополучно задавлен и оплёван самой Россией и россиянами. Ополченцы, у кого хватит глупости поехать в Россию, будут борзыми россиянами перерезаны все до единого. Россияне нашли для себя непыльную работёнку, резать ополченцев, скручивать шеи ополченкам. Ни один убийца ополченцев не будет найден и наказан не будет.
    А "русский мир"...Где он? Я не вижу его. Здесь на форумах вы сумеете затравить любого донецкого.

    "Русский мир" был да весь вышел. И, похоже, почил давно в Бозе.

    Россия давно не Русский мир. Это мир евреев, мир татар, мир китайцев, башкир. Но от русского в ней не осталось ничего. Обращаться к этому миру за помощью и сочувствием было нелепо и бесполезно. Это крик в пустоту.
    Наконец-то Россия вздохнёт спокойно и умоет руки, благополучно избавилась от Донбасса в очередной раз, и от санкций. Возможно, это очередное предательство Донбасса даже пойдёт ей на пользу, разжиреет."
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Пушилин растерян:источник рассказал о страхе главаря ДНР
    После заседания Трехсторонней контактной группы в Минске 1 октября, где сторонами была согласована т.н. «формула Штайнмайера» для прекращения военных действий на Донбасса на оккупированных Россией территориях Донецкой и Луганской области впали в панику. Несмотря на смелые заявления Пушилина и Пасечника для прессы о том, что Киев им не указ, главарь «ДНР» впал в ступор.
    Во властных коридорах от радости точно никто не светится. «Мы все прос… ли. Нас отдают Украине», — сказала мне недавно чиновница из одного города. Мол, они не знают, как объяснить людям, что выборы пройдут по украинским законам. «Раньше нас заставляли выступать на телевидении, писать статьи в газеты с разъяснениями „политики партии“. Сейчас — полная тишина. Наш „мэр“ в узком кругу признался, что Пушилин тоже боится пар из уст выпустить. „Мэрам“ категорически запретили задавать ему какие-либо вопросы о подписанных в Минске бумагах. Пушилин очень растерян и старается ничего лишнего не ляпнуть».
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Східні землі потрібно повертати Україні, яким би тягарем вони не являлись на найближчі роки, з їх розрухою, їх населенням.
    Жодна держава добровільно не віддає своїх територій.
    Західна Німеччина взяла на себе тягар відсталої економіки і совкового мислення Східної Німеччини, за Фолклендські острови Великобританія боролася на другому боці планети,
    Японці хочуть повернути собі Курильські скали, які зараз під контролем Росії.
    Прикладів десятки і сотні.
    А віддавати територію з чорноземами, корисними копалинами, курортними узбережжями - на це не піде жодний керівник держави.
    Потрібно вигнати ворога зі своєї хати. А "своїй хаті - своя й правда, і сила, і воля"
    Після того, як землі будуть повернуті, десяток-другий відморожених сепаратистів посадити - в інших бажання пропаде.

    Це тільки здається, що відріж ОРДЛО - і все наладиться, заживем. Відразу ж з боку Росії почнеться висівання смути в новій частині Східної України, новий неспокій і заворушення. Обов"язково знайдуться нові пушиліни, захарченки, пасєчніки, мотороли, гіви, свої зрадники, які забажають стати князьками на цих територіях.
    Ето жє елємєнтарно, Ватсон!
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    Східні землі формально в України є. Цього не заперечує навіть РОсія.
    А хто ж за ту організовану (ким?) розруху буде платити?
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А ті, хто за ці роки накрав мільярди, ті і заплатять.
    Але це поки що - далека перспектива.
    Не примушуйте мені згадувати ту байку, про цигана, який збирався купити кобилу, яка приведе лоша, а його малий казав "а я буду на лошаті кататися!" На що циган переперезав його батогом зі словами "А не їздь, бо спинку зламаєш!"
    Дочекаємося спочатку хоча б обміну полоненних всіх на всіх, зустрічі в нормандському форматі, припинення надходження "гуманітарних" конвоїв коллабораціоністам з Росії (для Вас, як людини не дуже далекої, що не розуміє іронії, скажу, що під "гуманітарними" конвоями з Росії, я, як і всі притомні люди маю на увазі пальне, боєприпаси, озброєння тощо).
    А тоді будемо починати про те, хто платитиме за розруху.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як вчора у Шустера сказав Гордон, що сьогоднішній Донбас як пустий горіх, неможливо там повноцінно добувати природні ресурси, неможливо повноцінно працювати підприємствам, які поруйновані та розграбовані.
    Згадали про Східну Німеччину, злились вони в одну державу, але не думали зливатись, коли там була руснява солдатня і совкова адміністрація, вважаю, і Фінляндія з радістю би взяла у свій склад,, колись втрачену Карелію, але при розвалі Росії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    Зверніть увагу, хто на думку маніпулюючого агента "заплатить" за масові вбивства, організацію гуманітарної кризи, міжнародний тероризм, розруху...
    Але не російський державний тероризм.
     
    Останнє редагування: 5 жов 2019
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бачу не безпідставно пропонував візит до психіатра, через тривогу та безпідставні страхи, що під ліжком терористи.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви вважаєте, що ті, хто за ці роки обікрав Україну, не мають повернути гроші назад українцям?
    Дайте коротку відповідь.
    Або розширену.
    Можете прямо сказати "Я, грім, вважаю, що гроші, вкрадені в України, мільярдери, що їх вкрали, можуть залишити собі, а ми будемо чекати, поки розкошелиться російський державний тероризм".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    Таємні перемовини Зеленського з Росією можуть привести до зняття з Росії відповідальності за Донбас.
    Не будьте зебілами, зефіли.

    "Эркину Исманову 41 год, он москвич, женат, отец четырех детей. В Донбассе был почти год, с июля 2014-го. Служил в отряде «Палестинцы», позывной Кедр, награжден георгиевским крестом ДНР «За мужество», нагрудным знаком «Доброволец Донбасса», медалью «За боевые заслуги Новороссии» и другие. А до войны был каскадером в кино и промышленным альпинистом, мыл окна в башнях «Москва-Сити», неплохо зарабатывал. А потом началась война в Донбассе.

    «Я смотрел телевизор, смотрел и понял, что больше не могу быть в стороне — там же детей убивают, мирных жителей, и если мы этих укрофашистов там не остановим, то и наши дети будут играть с осколками снарядов и не знать, проснутся ли на следующее утро».

    В общем, купил он билет до Ростова, потом на разных перекладных перебрался на другую сторону границы. Попал в отряд «Палестинцы», в котором были и украинцы, и такие же, как он сам, добровольцы, в разное время в нем было 300–500 бойцов.
    «Мы вас туда не посылали»
     
  16. hrim

    hrim Well-Known Member

    В Донецк стали переезжать жители из депрессивных регионов России. Российских бедняков приманивают пустующие квартиры и кремлевская пропаганда.

    “Это покажется странным, но мои знакомые, все еще остающиеся в Донецке, сообщают, что туда прибыли первые переселенцы из России.

    Именно переселенцы. Не туристы из МО, не т.н. ополченцы-защитники, а люди, приехавшие жить.

    Один мой знакомый разговорился с таким в троллейбусе, тот не знал, как билетик компостировать. Оказывается, переселиться в Донецк его заставила хроническая безработица в его родном маленьком городке в центральной России. А Донецк – большой город с пустующими квартирами. “И Донецк ведь отвоёван, чё?”“
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @hrim-е, так що робити з тими мільярдами, які вкрали українські олігархи? Хай залишають собі, чи краще, щоб повернули в український бюджет на відбудову Донбасу?
    Дайте відповідь, будь ласка, адже у Вас напевне є своя думка стосовно цього.
    Не відмазуйтеся, посилаючись на "добровольців" з медалями (завбільшки з тарілку, як казав один герой оповідання про Холмса), а дайте відповідь на конкретне і суттєве питання.
     
  18. hrim

    hrim Well-Known Member

    Агент планує український бюджет для зруйнованого Росією Донбасу.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    До пори - до часу.
    Ті, хто мають російські паспорти, як почнеться движняк з віддаванням ОРДЛО, будуть бігти відтіля далі, ніж бачать, бо прийдуть націоналісти по їх душу, голосувати тим більш не будуть.
    Так що аби територія стала українською.Але без допомоги западних партнерів нам тільки залишається помирати.
    Зараз нам не можна втрачати допомогу Європи, хай Нормандський формат пройде. Вибори - тільки при виведенні бойових формувань та при нашому кордоні - це головне.Так що це далекі плани.
    Ті, хто кричать "гвалт", нічого не пропонують. Ну хоч би хто сказав - хай залишиться як є. Ні - про це мовчать! Що - хай будемо мати анклав, де постійна війна? Пропонуйте - що з цим робити?? Чекати, поки здохне Путін?
    Чи побудувати стіну по сірій зоні? Так і через стіну будуть важким озброєнням пуляти.
    Що пропонуєте ви - Грім? Я не питаю Миха з Хомничем, про що їх можна питати.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не корчте із себе дурника. Я чітко запитав: Ви за чи проти повернення грошей, украдених олігархами в Україні, в український бюджет? Українському народові?
    А те, що я агент, вже знають всі, навіть Ваші капці, що душаться зі сміху, коли чують, як Ви це вголос промовляєте.
    Можете відповісти, як тут один колись відповів мені на пряме запитання, від якого не можна було відморозитись. А сказав він таке: Хто ти такий, щоб вчиняти мені допит?", чи щось у цьому роді.
    Ви до мене приставали, як березовий листок у лазні до спини, чи є те, що робить Росія зараз на сході України, державним тероризмом.
    Я чітко відповів: Так, це - державний тероризм, а Путін - військовий злочинець.
    Дайте ж і Ви відповідь на просте запитання: Чи мають бути законним шляхом повернені в український бюджет мільйони і мільярди вкрадених олігархами грошей?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)