Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кацапова бабушка помагала фронту і його мать . А пуйло - антісовєтчік, антікомуніст... не дає кацапу пенсію :)))

    “Пі*арас ти проклятий”: Розлючений пенсіонер з Луганщини звернувся до Путіна

    Ігор Книшов – пенсіонер, що мешкає на окупованій Росією території Луганщини. Він дізнався про указ Путіна щодо спрощеної процедури видачі російських паспортів мешканцям ОРДЛО і вирішив у яскравій формі пояснити лідеру Кремля, чому той “гадюка” і “паскуда”.

    Розлючений пенсіонер обурювався через брехливі “пенсійні обіцянки”. Адже російський паспорт Ігор Книшов із міста Красний Луч отримав ще три роки тому. При цьому Книшов відмовився від українського громадянства, і таким чином втратив право на пенсію від України. А право отримувати пенсію від Росії – не здобув. Адже паспорт то йому дали, а от прописку – ні.

    Слухай, Путін! Тобі кажу, під*рас ти проклятий! Гадюка! Мр*зь! Паскуда! Мені цей паспорт (громадянина Росії – 24 канал) дали без прописки. А для отримання пенсії потрібна постійна реєстрація, прописка. Я свою пенсію шахтарську чесно заробив! – обурливо заявив пенсіонер Книшов.

    “Тим, хто радіє зараз в ОРДЛО, що отримає російський паспорт і російську пенсію, передає привіт пенсіонер Ігор Книшов з міста Красний Луч, що на окупованій Луганщині”, – написав Казанський у твіті.

    View: https://twitter.com/i/status/1121324277712785408
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Із цього приводу негативно висловився навіть ватний блогер Шарій.
    Можливо, неактуальні вже всякі іхтамнєти, пора скидати маски.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так це повинні знати люди на окупованих територіях! І ніхто не буде брати ті російські паспорти без прописки.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А як по мені - НЕХАЙ БЕРУТЬ! Вони повинні до 7-ї шкури відчути всє прєлєсті русскава міра. Деякі хитровимахані на сьогоднішній день отримують по 2 пенсії - в кацапських рублях і в гривнях.
    Бачили очі, шо купували?? ЇЖТЕ, ШОБ ПОВИЛАЗИЛО!!!
    А то хотіли і рибку з’їсти, і на)(уй сісти. От нехай тепер сидять...
     
    Останнє редагування: 27 кві 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Може й так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, потихенько народ погоджується з моєю позицією часів 2014 року ;)

    Якщо Зеленский замутить референдум по ОРДЛО, то я буду довольний як слон :)))
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вчора послухав Сергія Пархоменка, зокрема, стосовно указу Путіна про спрощене надання громадянства. Він, як людина, юридично підкована, розповів цікаві речі. В двох словах: звичайних людей з ОРДЛО це не стосується, а паспорти видадуть воякам, що воюють на боці Росії, щоб їх потім можна було "захищати" на території України (в ОРДЛО). Ніхто приєднувати ОРДЛО до Росії не збирається.
    Хто тікатиме в Росію як біженець, отримуватиме паспорт, як і раніше, мінімум через три роки.
    Хто отримає паспорт і залишиться в Україні, згідно із українським законом буде позбавлений українського громадянства, пенсії і т.п.
    Я навожу фрагмент, а кому цікаво, може почитати детально
    Интервью / Сергей Пархоменко
     
    Останнє редагування: 27 кві 2019
  8. iso

    iso Well-Known Member

    На російському каналі звучало по-іншому. Термін розгляду 3 місяці. Усім, хто має громадянство ОРЛДО. Українського громадянства забирати при цьому не буудть. Розглядається можливість надання паспортів і іншим громадянам України.
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я - по пам"яті. Ну, а цитату навів, щоб бажаючі почитали чи послухали і склали власну думку.
    Одне ясно - ОРДЛО до Росії не приєднають, а зброю бандитам будуть поставляти ще довго-довго.
    Путіну подобається колупати цвяшком у чужих ранах.
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Це було з самого початку зрозуміло. На біса їм те, де Мамай пройшовся? Від цієї території у випадку приєднання - жодних прибутків. Зате видаааааааааатків. За який )(ер там тепер усе відновлювати і ХТО це буде робити? Часи, коли дурнороби їздили БАМи будувати і Казахстан розпахувати закінчилися. І дурники також...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Про це ще покійна Новодворська літом 2014 року говорила. Є ролик, у якому вона звертається до тих, хто повірив, що вони потрібні Росії.
    Недавно переглянув той ролик. Коментарі, написані тепер, зводяться в основному до "Як у воду дивилася!"
    Зпензи якщо не вірить, хай послухає

    View: https://www.youtube.com/watch?v=NbKdXVMJD5g
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бачив недавно виступ Пуйла, заявив, що видачею паспортів на окупованій частині Донбасу справа не закінчиться, таке варто робити по всій Україні, відповідно, чекати руснявої солдатні, тим, хто думав, що все закінчиться відрізанням проблемного Криму, чи тільки одним Донбасом.
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Супер! :good:

    зі

    З 8 хв. кіна він показує свою хату. Проробив шахтьором!, а живе як скотина :bad:

    І це мужик?
     
    Останнє редагування: 1 тра 2019
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Із таким вони більше уподібнюються не до совка, а до Північної Кореї.
     
  17. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  18. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Дебіл.diablo::suicide:
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дуже приємно. А я Ігор :hi:


    Тепер буду знати, як вас звати. Бо то GR_ виглядає, ніби лейба на джінсових сподньох ;) :)))

    зі

    Пане Дебіл, а на Харків. форумі тоже можна так до вас звертатися, чи там треба офіційно?
     
    Останнє редагування: 25 тра 2019
    • Смішно Смішно x 1
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

а де твій аватар? :)