Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Та і в нас у армії, за слухами деяких військових, використовуються кулемети мало не з часів Чапаєва.
    Вся зброя на Донбасі - ймовірно, що у Сибірі тоді буде як у себе вдома китайська армія, а Курила і Сахаліна - Япона, такого допустити не можуть.
     
  2. hrim

    hrim Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    "Та і в нас" інші країни не бомблять. Чи не так?
    Карта масових обстрілів Росією України.
    Russian artillery attacks on Ukraine 2014
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Друзі, сьогодні насправді великий день. Всі наші повернулись з полона!
    Велике спасибі тим, хто цього добивався. :uanew::uanew::uanew::uanew::uanew:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Дійсно добра новина,але там ще 80 чоловік полоні і на кацапії наші політичні вязні, най держава не забуває про них
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    З російських тюрем не віддали, а полонені ж "всі на всіх"?
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ні. Це ще не всі полонені.
     
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Усього було десь коло 157 полонених віддали половину
     
  9. prius

    prius Well-Known Member

  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У тому, що невинні увязнені після вимучливого полону зможуть Новий Рік і Різдво святкувати вдома - плюс, але мало не щодня появляються нові полонені, заарештовані в окупованому Криму, вйна ще не закінчена і щоб із цього не зробили піар негідники, як всюди піаряться порохотяги, та і хуйлокум Медведчук, ніби Кучма їздив у Мінськ на переговори ні про що не домовився, а він моментально.
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Є у мене один "друг" - колись на форумі одному познайомилися. Рюсскоязичний, але виглядав більш-менш адекватним. Досі живе в Горлівці. Давнооо не давався чути, а в 2018 році вже 3 рази писав в СКАЙП. Сіпаратіст, канєшно.
    Пише, що краще жити в молодій ДНР, ніж в теперішній Україні. Мені завжди бажає мирного неба над головою, і щоб я ніколи не знав, як то, коли снаряди на голову падають. Ну, я дякую за такі побажання.

    Вчора прислав фото :
    ^F84689756F7968DF78673DAE7C3859236FFB575CB5AF91DE27^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

    Там внизу золотим по зеленому ще написано "дух свободы" :haha: Я йому такого ж смайлика і послав, процитувавши той "дух свободи")))

    Він ще й кілька відео коротеньких прислав з ринку горлівського, аби я побачив, яке в них ізобіліє) Але, я їх і не дивився. Най ся собі тіше)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Інтуїція мені підказує, що це пойло погірше за "Сармат" буде ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Зате етикетка красива
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто таке буде пити окрім невизнаних недореспублік? Пропав у нас "Союз-Виктан", може ще і діє, але постачальник спирту вже не Укрспирт, а російський, напевно такий же ацетон як "Зеленая марка". Так само не відзначались високою якістю донецькі "Олімп", "Вдала", "5 капель".
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Дизайн, напевно, в Сколково розробляли)
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ще б пак! :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та зараз в тих "республіках" треш! То Водафону кабель переріжуть, щоб люди скупили пакети нікчемного внутрішнього Фенікса. З 50-го разу можна додзвонитися. :)))
    Чи з іншіми операторами законтачить той Фенікс чи ні - хтозна.
    То указ фельдмаршала Захарченка, щоб не випускати бюджетників з своїх міст в Україну, під підпис. Най сидять кріпаки дома, щоб не завербувала СБУ. Ще комендантська година сюди, то живуть тепер в зоні.
    А писати в скайп про "ізобіліє" хто завадить? Поки інтернет під підпис не заборонили.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. manur

    manur Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якщо чесно, я так і не зрозуміла в чому полягає послуга. Нє, я здогадуюсь, що хтось кудись біжить, щоб смс відправити. Але хто і куди, і як то воно взагалі виглядає?:dntknw: Мабуть, треба там жити для цього :mocking:
    А скільки така послуга коштує, цікаво?
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Десь у 90 у нас, при появі перших мобільних, були випадки, коли по Львову був якийсь звязок, а хоча би у Пустомитах, вже не було.
    Чи не дійде до такого зомбування, як от Калінінград, колишня територія Німеччини, рівень життя там явно гірший, але, зазомбовані дєдовоєватєльщиною у склад Німеччини не просяться, у Північній Кореї не просять обєднатись із Південною Кореєю.
     
а де твій аватар? :)