Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще у 90-их Сумщина голосувала, то за комуняг, то за Вітренко, здавалася проблемною, а вже під час помаранчевої революції відносили до помаранчевого табору. Та і сам Ющенко із Сумщини, стикався із вихідцями із Сумщини, часто російськомовними, хто воював в АТО як доброволець, хто активіст патріотичних організацій, ватанів і совкодрочерів можна знайти в усіх областях.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А Наташу не трожь! :))):))):)))
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чув ідеї: не витрачати міліарди на відбудову поруйнованого Донбасу, а розібратись, хто винен у коллаборанстві, хто кричав "Путєн вваді вайска" - дати таким з 10 років виправних робіт, відбудують, самі ж прикликали чужу армію та війну у свій дім.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Цаплієнко: Вчора в Авдіївці стався мітинг, але ось що мене обурило
    Якщо ви думаєте, що війна лише на фронті, то ви глибоко помиляєтесь. Вона й досі триває в головах.

    Вчора в Авдіївці стався мітинг, на якому Павлові Малихіну, голові місцевої ВЦА, певні люди закидали ніби те, що саме він несе відповідльність за перебитий газогін. До Захарченка і Путіна, чиї мінометники навмисно обстрілюють газогін, так звані активісти чогось не звертаються. Ну, то їхня справа. Бо Павло ж ближче. Під рукою. Але ось що мене обурило.

    Павло говорив з людьми українською. Державною. І тут з натовпу провокатори почали волати: “Не па-нима-ем! Га-ва-ри с нами по-русски!!!” Стало абсолютно зрозуміло, що справа не в газогоні. Невже я один відчуваю фантомний біль весни чотирнадцятого? Невже хтось забув, що за такими вигуками потім приходять російські танки.

    Втім, Павло гідно відповів горланям: “Я розмовляю рідною, Богом дарованою мені мовою. Якщо хтось забув, нагадую. Авдіївка це Україна”.

    Будь, як Паша.

    Андрій Цаплієнко
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    ЗСУ за останні дні дещо покращили позиції і закріпилися на нових біля населених пунктів Гладосово, Травневе і Верхньоторецьке, які цілковито опинилися під їхнім контролем. Місцеві «республіканці» квітами не зустрічали, але особливих заперечень не продемонстрували.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=4HdP0DObwpQ&feature=youtu.be
     
    Останнє редагування: 2 гру 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Подивився відео, вирішив, що на східній Україні в державних установах служать гопники, котрі колись плазували перед бандитами Януковича, тепер плазують перед баригами Порошенка.
    Десь на форумі @Innusua стверджувала, що на Донбасі є порядні люди. Дуже я в тому сумніваюся
    ;)

    Суд по Галу і Беку. Маріуполь. 1 Част.


    View: https://www.facebook.com/dostali.hvatit/videos/1731974330170667/

    зі


    View: https://www.facebook.com/Vyzvolennia.Ukr/videos/1971177273156894/
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тільки як повернути, щоб вийшло так, що ця Луганда приєднюється до України і на умовах України із законами, що діють по всій Україні, а не що Україна приєднюється до Л/ДНР.
     
  11. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Є порядні і непорядні люди на Донбасі.
    Є порядні і непорядні люди у Львові.
    Це факт.
    І мої ствердження чи ваші сумніви не змінять абсолютно нічого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    @ІгорМ а як часто ви буваєте на Донбасі? Реально, не через ютуб.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    По такі же логіці можна сказати, що всі французи такі, як Наполеон. Вихідці із Донбасу поет Сосюра, спортсмени Пономарьов, Бубка, Яремченко, співак Соловяненко...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звичайно ж, ваші ствердження чи мої сумніви не змінять абсолютно нічого.
    І всюди є порядні і непорядні люди.

    Але затримання активістів в Києві і Новоград -Волинському чомусь проводили силовики з Донбасу.
    І суд за порушення, які нібито скоєні в Київській і Кіровоградській обл. проводили не по місцю нібито скоєння злочину, а на Донбасі.
    І якщо уважно дивитися ці суди, то зрозуміло чому так відбувалося: бариги боялися, що подібні вироки на решті території України могли б і не присудити. І затримання місцеві поліцаї могли і не провести. А на Дамбасі все пройшло чікі-чікі. А це вже не мої сумніви, а тверда впевненість.
    Шо нє?

    Ще як я був ще меншим, то був трошки в Донецьку.
    І всьо, потім Бог милував, мені і того разу було аж занадто.

    Зате тепер я в реалі знаю і деколи спілкуюся з донецькими і луганськими жителями. Є серед них переселенці, котрі кілька років тут живуть. Також деколи приїжджають сюди до родини з Алчевська.
     
    Останнє редагування: 5 гру 2017
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Innusua, во ще вдогонку до попереднього допису



     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    в Україні закон - шо дишло. Так само, як і в Лугандоні...
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Суворість наших законів компенсується необов‘язковістю їх виконання (с)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Закон перед усе!
    Во, все по закону:

    В АП не надходили подання на позбавлення громадянства ватажків ОРДЛО

    Вся лугандонська і кримсянська шобла є громадянами України. Бо такий закон! :)
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. hrim

    hrim Well-Known Member

    З інтервю російського військового - в 1995 році на війні у Чечні використовувалися снаряди аж 1946 року виготовлення. Можна собі уявити скільки боєприпасів приготувала Росія для Донбасу, і решти України.
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)