Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто враховував історичний досвід, брав до уваги не стільки Придністровя і Абхазію, а Крим, де війни і серйозних бойвих дій не було, думали і на Донбасі не буде, було ж зі сторони православнутих бабульок блокування українських танків.
     
  2. Sandy

    Sandy GRAND

    44% :sad:
     
    • Баян Баян x 1
  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    Бизнесмен из Горловки Вадим Минзюк переехал жить в Киевскую область после того, как "освободители Донбасса" разграбили и забрали его предприятие. Послушайте его рассказ о том, что такое ДНР на самом деле.

    View: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=FlZ03yJ0flA&app=desktop


    Горловка, завод, сзади завода поле, на поле выезжали постоянно Российские Грады с 25.07.14. Обстреливали Дзержинск(Торецьк), Артемовск (Бахмут).
    Грады: выпустили 6 ракет, разворачивается на 180гр. и стреляет в другую сторону по «своим».
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто пережив окупацію, навіть визволені Словянськ, Лисичанськ, Краматорськ, Маріуполь згадують як про страшний сон ДиНиРи.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ті, хто переживе страждання, допоможе іншому і сам не втратить душу, той буде врятований Господом і вже ніколи не будуть знати сліз і болю, бо вони будуть щасливі. А злі та паскудні будуть страждати вдесятеро більше, ніж ті, хто страждав від їхньої жадоби, заздрощів, приниження і болі, фізичної та душевної. Вічно. Бережіть себе і свою душу.
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже всім ясно, що ніякого кримського сценарію не буде, якщо розраховували, що анексія Криму викличе ефект доміно в усіх південно-східних областях, то тепер, події на Донбасі, як урок для інших областей не робити ватних шабашів та відразу гнати в шию тих, хто хоче над адмін.будівлею підняти триколор чи захопити силову структуру.
     
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тому православні бойовики у Росії не потрібні, є версія, що додаткові війська біля українського кордону, не стільки для нового наступу чи підкріплення наступаючих, скільки стримати та не впустити відступаючих.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гадаю, що не для цього. Путін грає на залякуванні.
    Я з бойовиків вони зроблять добриво. Хтось же прибирає потроху їхнє т.з. керівництво? Скільки вже моторил прописку на тім світі здобули?
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Той, хто це робив - не з цього світу. То був хижак... Але він вже покінчив зі своїми земними справами досрочно до цьогорічної Пасхи, бо він змінився... Він став ангелом. Бо повірив в любов...
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. hrim

    hrim Well-Known Member

    Війська бандитів не ловлять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    В течение прошлой недели зафиксировано пересечение российско-украинской границы со стороны Российской Федерации вражеской техникой. Это 4 грузовых автомобиля типа "Урал", 4 единицы гаубиц калибра 122 мм, 2 единицы систем залпового огня "Град" и 4 боевые бронированные машины.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не забули чистки та загаткові загибелі після невдалого путчу ГКЧП?

    Так і деяке "керівництво", точніше кремлівські шавки Л/ДНР. Як колись висловився Ігор Гиркин ... Я не доживу дотрибуналу, оскільки надто багато знаю.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Innusua, тут файне місце для вашої відповіді?
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    НА БЛОКПОСТІ ПІД ВОЛНОВАХОЮ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ ПОМІЧНИКА ЧЕРГОВОГО КОМЕНДАНТА «ДНР»
    А ви берете і кажете... :)
     
  17. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Норм. Отпишу пізніше.

    У ваших словах щось є.
    Але ви бачили, як робиться ватний шабаш?
    Приїзжають автобуси з молодиками. Молодики вилазять і строєм по двоє ідуть на розборки з проукраїнськими мітингувальниками. Далі - в залежності від розвитку подій:або їдуть назад на своїх бусиках, або розбігаються як зайці по кущах.
    А люди, ну та сама "область", спокійно гуляють собі осторонь і дивляться на безплатне кіно. А потім їдуть додому, вмикають новини або стріми і дивляться далі з безпечного місця, що ж там відбувається.
    І пан ІгорМ мене не переконає, що така фігня були лише в Харкові, а в Донецьку звичайні громадяни захотіли і захопили військову частину, провели референдум. Це пропагандонський брєд, в який дехто з віддалених частин України щиро вірить).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я і не збираюся вас переконувати, що така фігня були лише в Харкові, а в Донецьку звичайні громадяни захотіли і захопили військову частину, провели референдум. Для чого мені це?
    Спроби шабашу були і у інших містах, у Львові теж.
    І є результат тотих шабашів, а всякі "якби і каби" тепер не контитуються - говоримо про те, що маємо в реалі на даний час.
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ватні шабаші саме на Донбасі, спочатку ультрас Шахтаря могли ватанів розігнати, побачивши опір, стали завозити "тітушок" із Ростовської, Білгородської областей Росії. Можу не все розуміти, але Сумська область - сильно русифікована, має кордон із Росією, ватні шабаші, підняття триколорів над адмін.спорудами там не пройшли, та і в нас не уявляю, що було би з провокатором, який би вирішив підняти триколор над ратушею.
    Як мені дехто говорив, проукраїнських жителів Донбасу буде десь 30 - 40%, стільки ж "ватанів", але "ватани" більш нарвані, тому і більшпомітні.
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Особливо Путивльський р-н. І більшість там - за "русскій мір". В т.ч. і молоде покоління. Ані там всє сєбя русскімі счітают
     
а де твій аватар? :)