Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Але якщо зараз взяти у свій склад Донбас, зруйнований, який за наші з вами гроші відбудовувати та ще й із легальними православними бойовиками, коротше, на умовах Росії, погано може бути всій Україні.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, ще один зернятка з яблук їв... ;)
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    На умовах Росії нічого не буде. Коли вийдуть відтіля всі православні і неправославні бойовики , вся зброя:

    Тоді ця теріторія буде повернута. Відбудовувати допоможуть.
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Хто? Оті чурки чеченські, які по лугандонським шахтам вишивали і вибухівку там віджимали?
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    При чому чеченці? Їх там давно нема, може поодинокі десь.
    Западні партнери. Це питання домовлено.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Росіяни гадають обміняти Донбас на Крим. Виріжуть все, вивезуть і вийдуть. А там куди подітись? Беріть, що хотіли. Але то вони так думають. Сирія не дасть таку можливість.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не раз таке обговорювали, скажу зразу, таке малоймовірне, у Європі та і в світі є багато спірних територій, які колись комусь належали - це поштовх до ІІІ світової.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я так і кажу. У РФ багато інших важелів впливу на західні країни, тому мабуть скоро побачимо щось цікаве у виконанні РФ. Бо у неї все менше сил на стримування внутрішнього панаріція і засобів та коштів на утримання антинародних сил. Будь яке збільшення чисельності армії повинно мати вихід - інакше на ВВП будуть вказувати пальцем біля скроні.
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Нам вже колись ці партнери наобіцяли золоті гори в Будапештському меморандумі. І? Результат де? Ті партнери - такі самі 3,14здоболи, як і кацапи. І їхні обіцянки не варті того паперу, на якому написані
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ЄС і США повинні надати Україні великі гранти на відновлення і реінтеграцію Донбасу
    Можна довіряти чи ні державним інстітуціям і їхнім обіцянкам, але ще є міцна українська діаспора, є різні Міжнародні фонди, є Червоний хрест і гуманітарна допомога для таких регіонов, де справа йде до гуманітарної катастрофи. А там йде - шахт затоплено багато, зруйновані міста і села. Багато залежить від роботи нашого дипломатичного корпуса, депутатів тощо..
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ще я спитаюся - шо то таке " реінтеграція Донбасу"? Поясніть по хлопськи, будьте такі добрі.
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Вікі того не знає. Знає йно, що таке просто "реінтеграція".

    Реінтеграція — Вікіпедія

    Реінтеграція — поновлення особи у громадянстві у разі його втрати або попереднього виходу з громадянства. В цілому, суть реінтеграції полягає у спрощеній процедурі відновлення громадянства, та, якщо окремо передбачено нормативними актами держави, різноманітна допомога у набутті звичного для особи соціального статусу.
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Моя душа і мозок противляться реінтеграції не Донбасу, але усіх, хто його населяє :pardon:
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На жаль... Може самі втечуть на своє землю святу ті, кому погано було за Україну - нехай там радіють. Хоча там зовсім інша справа. А "русская душа" - "сбоку-припеку".
    Пару років тому один з Донбасу переїхав до Москви разом із родиною. Влаштувався і всіх влаштував. Позиціюнував себе як сепаратиста. Ото дзвонить мені з приводу того, що одного я "москвича" відшив, бо той розумний був як для мене.
    Я одного "доставал", щоб надав інформацію по той роботі, якою вони мене вантажили. Мовчать. Тоді я до того сепаратиста, головного начальника - а він каже: "Ви не ко мене звоните, а напрямую, кто вам давал роботу - экономьте свое и мое время и укорачивайте путь" А я йому:"То делайте сами, так будет еще короче". Він:"Да я с Попасной! Я сепаратист! А вы кто такой?". - "А я с Алчевска. А вы засранец - могли и раньше свалить в Москву, а не доводить Донбасс до разрухи..."
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В Раді б'ють друг другу морди, звинувачують в зраді...Але по суті у нас нема добрих виходів в ситуації з Росією.
    Добре хоч агресором вже назвали і АТО назвали обороною...
     
  18. Saggittarius

    Saggittarius Вільний стрілець

    Що за ввп? Може птнхло? ))
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Бачите, шановний @Saggittarius... Якщо я напишу ваш варіант - то росіяне, які читають ЛФ з перекладачем не зрозуміють, про кого йде мова. Бо я пишу не тільки для вас, а ще й веду лінію телепатичної роти, а не страждаю нудьгою, як дехто.
    Мій час доволі дорогий, щоб витрачати його на лайку або сварку. Необхідно мати правильне і правдиве слово, щоб росіяне зрозуміли, або ні... Щоб ті, хто втрачає віру знали, що кінець їхньої ганьби незабаром.
     
    Останнє редагування: 7 жов 2017
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Брехня! Хто такий Хло - знають навіть іноземці, і без перекладача. А росіяни реєструючись на ЛФ добре демонструють це знання.
    А Ви, шановний, і нашим і вашим.
     
а де твій аватар? :)