Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Север точно наш.Я через него проезжал.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На скільки я знаю, Північ Донеччини і Луганщини - не такі промислові регіони, сумновідомий Словянськ - був курортом, я колись міг поїхати на соляні шахти, не вийшло, та і є таке ближче у закарпатському Солотвино, багато у селах україномовних, так само із сіл Донеччини Патріарх Філарет, а от промислові райони та шахти - немало там роботяг, в тому числі переселених із Росії.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Цікаво, скільки ще часу наші оператори мобільного зв’язку будуть надавати послуги на окупованих територіях даунбасу?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. prius

    prius Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я б "Патріотам" не вірив. Вони поширюють неперевірену інформацію або дезу. В цьому випадку з 2015 року з блогу на який не дають посилання. Я кілька разів "купився" на їхню дезу. З того часу їм не вірю.

    08.01.2015 г.

    Р-н н.п. Луганск. В районе расквартирования неизвестными лицами совершено нападение на специалистов в/ч 88612 (*Саратовский 1000-й учебный центр боевого применения ракетных войск и артиллерии Сухопутных войск). "200" - 18, "300" - 2(оба в критическом состоянии) ТМН - 2. Все ранения нанесены холодным оружием. Обстоятельства произошедшего уточняются. Поиск лиц пропавших с места события проводится.


    View: https://www.facebook.com/dobrovoltsi/posts/994884297205667


    Блог Олега Ярчука (Хроника войны)

    https://vk.com/oyblogg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Читаю про Лугандонію :facepalm:
    Росія спочатку вкладала гроші в вічну ненависть до хохлів і навколішний мир, щоб зробити його руським, тим більш їй спочатку активно допомагали: криміналітет, що почав масово грабити та віджимати майно і вата руського походження з вічним страхом за преступних прадедів і тягою до руського миру (щоб всі жили по правилах, а вони - по-руські і їм нічого за те не було).
    Ще гнідна донецька еліта, що бажала щось для себе вимутити та нізи, що жадали російських подачок, а втратили і те, що мали.
    Але як всі сепаратюги швидко стухли, здохли, втратили все чи покарані...
    Тепер і Росії вкладати нема що, хоч і уповзати поки не знає як.
    Але:
    1. Україна як сателіт для РФ однозначно втрачена.
    2. Йти з ОРДІЛО рано чи пізно, але доведеться.
    Причому чим довше чекатимуть, тим дорожче потім доведеться заплатити. ОРДІЛО - швидкопсувний заручник.
    3. Коли вищевказане відбудеться, почнеться вже в самій РФ.
    4. Думаю, що самий останній козир РФ в грі (суперечці, торгах) з Заходом все-таки не Україна, а ЯО.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бояться наближення НАТО, можете уявити, щоб Китай кричав, щоб Південна Корея розірвала військовий союз зі США та Індія відмовилась від ядерної зброї, бо для Китаю небезпека, а його сусіди не мають права на безпеку?
    Щоб Пхеньян висунув вимоги, ультиматуми Сеулу розірвати військовий союз зі США та внести зміни до Конституції?
    Ізраїльська армія має відійти на 5 км. від Палестини?
    Прийдуть у голову інші абсурди - напишу.

    Ну і на даний час може як Грузія, не добровільно, але примусово, тому що не відповідає стандартам НАТО, формально залишатись в " гусском миге ".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Треба було думати, у що перетворена, колись туристична Абхазія? Не вразило?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    «На Донбасс пришел "русский мир"?
    А "русский мир" - это всегда набранный запас воды дома + второй телефон с симкартой -Лайфа + тревожный чемоданчик с документами + быть дома к 7-8 вечера + знать бомбоубежище + отличать залп сау от залпа гаубицы + знать чем самарский говор отличается от воронежского + видеть невидимых солдат рф + верить что патроны растут на деревьях + бояться говорить с соседом, ведь сосед тебя может сдать в нквд духовное.
    Русский мир - когда ты не выспался, ибо всю ночь слушал как долбили из пушек, а у тебя стены ходуном ходили и кровать подпрыгивала.
    Русский мир - когда ты четко понимаешь разницу между прилетом снаряда и залпом, находясь в 10 км от центра события.
    Русский мир - это когда православное дибилье решило сначала популять по Хунте, а ты потом читаешь по соцсетям просьбы срочно сдать кровь сепарам.
    Русский мир - это когда ты слышишь русский говор и думаешь: блд, от зачем это одоробло приперлось сюда?
    Русский мир - это когда понимаешь на слух, что улетело из-под твоих окон - град, смерч или ураган.
    Русский мир - это когда ты вчера слышал вылеты из артиллерии из своего района, прилеты в соседнем районе, а в новостях, су*а, читаешь бред о том, шо Хунта опять обстреляла Донецк...»
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Передивився я новини, послухав наших прем"єра-президента-міністрів і дійшов висновку:

    жителі Донбасу весь час були праві, коли говорили, що без них Україна пропаде і всій Україні треба слухати Донбас.

    Шо нє?
     
    Останнє редагування: 16 лют 2017
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Антрацитове вугілля? Найбільші запаси на окупованій зараз території, інші типи вугілля - в контрольованій частині Донеччини, Луганщини, Дніпропетровщини... є у Львівсько-Волинському басейні, але звітам на Словянську ТЕС везти паливо не логічно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. zet

    zet Дуже важлива персона

    Наша беда в том, что Ахметов рулит во всей энергетике.
    Если бы это было по-другому, то уже за это время построили бы обогатительный угольный комбинат и лепили бы угольные окатыши нужной зольности из любого угля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Взагалі то, була ще пропозиція переробити ТЕС із антрацитового вугілля на інші типи, тоді підійшло би вугілля і не з окупованих територій, проект заглох.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Виглядає з нашими керманичами що майже так. Але ж не так. Ніяких відключень не буде, а блокатори поганими хлопцями будуть, айя-яй-яй. Скільки галасу!
    Але ж перелік товарів вже корегують? Отож.

    Скільки можна ганьбитися перед світом контрабасом і митницею "під кришею"?
    Коли Марушевська пішла у відставку все стало ясно як божий день.
    Нікому в верхах не треба було ніколи и зараз не треба прозорих митниць. Краще заробити в бюджет на населенні.
    Але хлопці з батальонів доберуться і до митниць, помацають жирних котів.
    Головне, щоб їх підтримав народ.
     
    Останнє редагування: 17 лют 2017
    • Подобається Подобається x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Чому ви так кажете?
    Енергетикою України керує Міністр енергетики та вугільної промисловості України, який призначається на посаду за поданням Прем'єр-міністра України і
    звільняється з посади Президентом України.

    Так що не тре шукати якихось шкварків ;)
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Згоден - занадто далеко. З африки набагато ближче
     
а де твій аватар? :)