Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Тут не тільки він а і Порошенко. Це таки коаліційна влада Порошенко-Яценюк. Особливість парламентсько-президентського правління. Вони полізли у сфери один одного і не можна говорити що Яценюк зовсім непричетний до оборони або що Порошенко зовсім не причетний до боротьби з корупцією або реформ. Це двовладдя насправді. Не найкраща форма але для президентської республіки потрібно реформувати країну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. prius

    prius Well-Known Member

     
    • Баян Баян x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Звісно, що ясно. Порошенко передав права на продаж Рошен. І це факт. Але до тепер являється власником цього бізнесу. Власником і отримувачем прибутків. За минулий рік ТМ Рошен збільшила прибутки в ДЕВ'ЯТЬ разів. Успішна компанія, що казати. І оцю успішну компанію ніхто не купує? Маячня. Аналітики приводять дві основні причини НЕпродіжу Рошену:
    - невиправдано високу ціну, за яку намагаються продати Рошен;
    - економічна нестабільність на фоні бойових дій на сході країни.
    До бізнесу Порошенки прицінювалось багато покупців із світовим ім'ям, але вже рік ніяких рухів про продаж не чути. А от конфлікт на сході, який за оцінками аналітиків триватиме роки, не припиняється, а навпаки наростає. Ні на які думки не наштовхує?
    Днями мав зустріч із одним із депутатів, знайомі з дитинства. І ось він сказав, що існує версія про те, що конфлікт на сході фінансується не тільки і не стільки з Росії, як із протилежного боку. Але то таке.
    Тепер про російськи філії Рошену. Тут деякі порошенкофіли закидають, що було би антидержавно продавати ліпєцкій свєчной заводік Росії. І правильно закидають. От тільки не до кінця говорять, чи розуміють, правди. В Росії, крім Красного октября і Баби Єви, виробництва розгорнули чи не всі світові лідери кондитерської справи. І ніхто не повівся на "щиру пропозицію" нашого (?!) президента. Проте Порошенко виробництво в Росії не згорнув, на відміну від виробництва в Маріуполі.
    Йдемо далі. Рошен не проданий, а прибутки за МИНУЛИЙ, Карл, минулий, 2014 рік, збільшились в сім разів. Дочекаємся декларації за 2015-й і я думаю офігєєм ще більше.
    Так що Порошенко, старий барига, знав наперед, що спокійно обійде свою "обіцянку".
    Крім Рошену, Порошенко володіє ще цілим рядом підприємств і бізнесів. Це і "Богдан", і Крохмальпродукт, і 5-й канал тощо. Їх продно? Ні. А Конституція недвозначно визначає, -
    "Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку."
    От і вся розмова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  4. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Вполне может и не занимается, и не входит, но что это меняет. Есть кум, сват, брат. Янукович тоже никуда не входил
     
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  6. kym

    kym Well-Known Member

    Я продав авто по довіренності - і навіть не знаю чи є ще дотепер власником того авто чи вже ні - не володієте інформацією і знаннями не пхайтеся туди. Вигадувати і розповсюджувати всякі чутки справа тролів.
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Доведіть, що Рошен ПРОДАНИЙ трастовій фірмі Ротшильдів.
    Хоч одне посилання, хоч одне речення, хоч один сайт. Країна і мова не має значення.
    Нумо, розумнику!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kym

    kym Well-Known Member

    Так ніхто і не сперечається що Порошенко тут ні причому. Прокуратура його і СБУ його і він відповідає за їх роботу.
    Взагалі весь той хай про корупцію більшу чи таку саму як за януковича- штучний. Корупція звичайно нікуди не ділась, але рівень її таки знизився. Так відкрито міліардами вже не крадуть. А хай іде в основному з сторони бувших злодіів - нині опозиціонерів
     
  9. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    При наличии интернета.... )))))
    http://www.5.ua/live/
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. kym

    kym Well-Known Member

    Іне збираюсь - нефік мені час на дурниці тратити. Якби не був проданий то ФСБ уже б мене повідомило)))))) - тоб то та інформація була б на кожному інтернет повороті. Якщо немає то значить продано - Є такий метод в математиці - доведення від супротивного
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якби був проданий, то вальцманофіли трубіли би на кожному куті, що їхній фетіш нарешті виконав хоч ОДНУ обіцянку. А раз не трублять, то значить Порошенко брехло і шахрай, а ті, хто привів його в президентство та досі підтримує, розповсюджуючи брехню, такі самі брехуни і шахраї.
    Чи далеко зайде країна Україна із брехливим кермуючим та шахрайською владою?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Не дивлюсь все що є в інтернеті. Це включає і 5 канал. Але тут мова не про це а про тенденційне виривання речей із контексту і завалювання цим форуму. Я критикую Порошенка і чомусь зі мною ніхто не свариться. Але я не критикую його способом "а тепер докажи що твоя дочка не повія".

    І тим більше не вважаю Йолопа за зірку української державності

     
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    До речі перевірив, в мене прямий ефір не працює. Не знаю чи це обмеження для США чи щось інше, лінь копатись і міняти ІР на інші країни.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це обмеження стосується країн із розвинутою демократією, щоби люди в них не змогли бачити брехню брехливого каналу, який належить брехуну.
     
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Картину Йолопа придбаєте? Не дорого як на сьогоднішні ціни. :cools:
     
  16. kym

    kym Well-Known Member

    Ну от знову брешете і маніпулюєте. не трансюється 5 канал в онлайн режимі в принципі - все в записі. Є тільки окремі речі в онлайн
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні, не придбаю. Бо не маю щенячого захвату від нього, як оті 54%, яким відшибло пам'ять і здатність думати.
     
  18. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Я, собственно, и в посте с адресом хотел написать, что не смотрите - и хорошо. Но решил, что вам самому виднее - что читать и смотреть. Тем более - в штатах.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не виставляйте себе вже повним дурнем...
    http://sputniktv.in.ua/5-kanal-ukraina.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Для порохолизофф - слева внизу время указано. Идет прямая трансляция. Но им - ***** в глаза - божья роса. )))))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)