Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

 1. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

  Тут не тільки він а і Порошенко. Це таки коаліційна влада Порошенко-Яценюк. Особливість парламентсько-президентського правління. Вони полізли у сфери один одного і не можна говорити що Яценюк зовсім непричетний до оборони або що Порошенко зовсім не причетний до боротьби з корупцією або реформ. Це двовладдя насправді. Не найкраща форма але для президентської республіки потрібно реформувати країну.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. prius

  prius Well-Known Member

   
  • Баян Баян x 1
 3. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Звісно, що ясно. Порошенко передав права на продаж Рошен. І це факт. Але до тепер являється власником цього бізнесу. Власником і отримувачем прибутків. За минулий рік ТМ Рошен збільшила прибутки в ДЕВ'ЯТЬ разів. Успішна компанія, що казати. І оцю успішну компанію ніхто не купує? Маячня. Аналітики приводять дві основні причини НЕпродіжу Рошену:
  - невиправдано високу ціну, за яку намагаються продати Рошен;
  - економічна нестабільність на фоні бойових дій на сході країни.
  До бізнесу Порошенки прицінювалось багато покупців із світовим ім'ям, але вже рік ніяких рухів про продаж не чути. А от конфлікт на сході, який за оцінками аналітиків триватиме роки, не припиняється, а навпаки наростає. Ні на які думки не наштовхує?
  Днями мав зустріч із одним із депутатів, знайомі з дитинства. І ось він сказав, що існує версія про те, що конфлікт на сході фінансується не тільки і не стільки з Росії, як із протилежного боку. Але то таке.
  Тепер про російськи філії Рошену. Тут деякі порошенкофіли закидають, що було би антидержавно продавати ліпєцкій свєчной заводік Росії. І правильно закидають. От тільки не до кінця говорять, чи розуміють, правди. В Росії, крім Красного октября і Баби Єви, виробництва розгорнули чи не всі світові лідери кондитерської справи. І ніхто не повівся на "щиру пропозицію" нашого (?!) президента. Проте Порошенко виробництво в Росії не згорнув, на відміну від виробництва в Маріуполі.
  Йдемо далі. Рошен не проданий, а прибутки за МИНУЛИЙ, Карл, минулий, 2014 рік, збільшились в сім разів. Дочекаємся декларації за 2015-й і я думаю офігєєм ще більше.
  Так що Порошенко, старий барига, знав наперед, що спокійно обійде свою "обіцянку".
  Крім Рошену, Порошенко володіє ще цілим рядом підприємств і бізнесів. Це і "Богдан", і Крохмальпродукт, і 5-й канал тощо. Їх продно? Ні. А Конституція недвозначно визначає, -
  "Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку."
  От і вся розмова.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Баян Баян x 1
 4. Тим22

  Тим22 Дуже важлива персона

  Вполне может и не занимается, и не входит, но что это меняет. Есть кум, сват, брат. Янукович тоже никуда не входил
   
 5. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

 6. kym

  kym Well-Known Member

  Я продав авто по довіренності - і навіть не знаю чи є ще дотепер власником того авто чи вже ні - не володієте інформацією і знаннями не пхайтеся туди. Вигадувати і розповсюджувати всякі чутки справа тролів.
   
 7. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Доведіть, що Рошен ПРОДАНИЙ трастовій фірмі Ротшильдів.
  Хоч одне посилання, хоч одне речення, хоч один сайт. Країна і мова не має значення.
  Нумо, розумнику!
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. kym

  kym Well-Known Member

  Так ніхто і не сперечається що Порошенко тут ні причому. Прокуратура його і СБУ його і він відповідає за їх роботу.
  Взагалі весь той хай про корупцію більшу чи таку саму як за януковича- штучний. Корупція звичайно нікуди не ділась, але рівень її таки знизився. Так відкрито міліардами вже не крадуть. А хай іде в основному з сторони бувших злодіів - нині опозиціонерів
   
 9. Дальневосточник

  Дальневосточник Русскомовний

  При наличии интернета.... )))))
  http://www.5.ua/live/
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 10. kym

  kym Well-Known Member

  Іне збираюсь - нефік мені час на дурниці тратити. Якби не був проданий то ФСБ уже б мене повідомило)))))) - тоб то та інформація була б на кожному інтернет повороті. Якщо немає то значить продано - Є такий метод в математиці - доведення від супротивного
   
 11. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Якби був проданий, то вальцманофіли трубіли би на кожному куті, що їхній фетіш нарешті виконав хоч ОДНУ обіцянку. А раз не трублять, то значить Порошенко брехло і шахрай, а ті, хто привів його в президентство та досі підтримує, розповсюджуючи брехню, такі самі брехуни і шахраї.
  Чи далеко зайде країна Україна із брехливим кермуючим та шахрайською владою?
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

  Не дивлюсь все що є в інтернеті. Це включає і 5 канал. Але тут мова не про це а про тенденційне виривання речей із контексту і завалювання цим форуму. Я критикую Порошенка і чомусь зі мною ніхто не свариться. Але я не критикую його способом "а тепер докажи що твоя дочка не повія".

  І тим більше не вважаю Йолопа за зірку української державності

   
 13. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

  До речі перевірив, в мене прямий ефір не працює. Не знаю чи це обмеження для США чи щось інше, лінь копатись і міняти ІР на інші країни.
   
 14. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Це обмеження стосується країн із розвинутою демократією, щоби люди в них не змогли бачити брехню брехливого каналу, який належить брехуну.
   
 15. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

  Картину Йолопа придбаєте? Не дорого як на сьогоднішні ціни. :cools:
   
 16. kym

  kym Well-Known Member

  Ну от знову брешете і маніпулюєте. не трансюється 5 канал в онлайн режимі в принципі - все в записі. Є тільки окремі речі в онлайн
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 17. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Ні, не придбаю. Бо не маю щенячого захвату від нього, як оті 54%, яким відшибло пам'ять і здатність думати.
   
 18. Дальневосточник

  Дальневосточник Русскомовний

  Я, собственно, и в посте с адресом хотел написать, что не смотрите - и хорошо. Но решил, что вам самому виднее - что читать и смотреть. Тем более - в штатах.
   
 19. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Не виставляйте себе вже повним дурнем...
  http://sputniktv.in.ua/5-kanal-ukraina.html
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Дальневосточник

  Дальневосточник Русскомовний

  Для порохолизофф - слева внизу время указано. Идет прямая трансляция. Но им - ***** в глаза - божья роса. )))))
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)