Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    То ви даєте поради з свого поганого досвіду?Навіщо, пане?
    До вас прийшло Х*ло, прикрилося дітьми та жінками, ібашіть по містам і селам, що трохи західніше ОРДЛО, замінувало все, що можна, розставило расєйських гауляйтерів, вивезло заводи і тримає впроголодь. Ще й комендантський час))
    Йой, оце життя, я розумію. Де ви сами?Хіба що позвали "Путін, пріді".А далі за вас все зробив барин.
    Такого скотського життя сам як і захочеш не зробиш, тільки як окупують.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Gesser

    Gesser Well-Known Member

    Питаєте навіщо, шановна? Отож відповім, хоча й не збирався тут надовго затримуватись, бо це шкодить мойому пізнанню дзен. Отже, я впевнений, що мерзотники завжди беруть гору над порядними людьми тому, що вони звертаються з порядними людьми, як з мерзотниками, а порядні люди звертаються з мерзотниками, як з порядними людьми. Нерозумний ненавидить розумного, неосвічений освіченого, невихований вихованого тощо.
    І все це прикриваючись якою-небудь фразою: "Я людина проста ...", "Я не люблю мудрувань...", "Я за вас кров проливав, а ви тут мені розповідаєте....", "Все це від лукавого, бо ви всі там тварюки/сєпари/волоцюги..." і так далі по наростаючій (виберіть для себе щось найбільш зрозуміле, хоч я й здогадуюсь що саме!))). А в душі ненависть, відчуття власної неповноцінності пропорційно замішане на роздутому почутті власної важливості.

    Я вже понад 5 років у деяких містах зустрічаю людей, про яких з подивом думаю:" За що він/вона мене не злюбив/-ла? Я ж йому/їй нічого не зробив". І лише нещодавно зрозумів, як жеж я помилявся! Я наношу їм (да й Вам, миленька, схоже також) саму тяжку образу: я - живе заперечення вашої натури. Я не роблю узагальнень, не поспішаю з обвинуваченнями, не живу сталими шаблонами й не розважаю людей твержденням того, чого не розумію, тому й Вам того не раджу.

    Отака моя Вам, ріденька, порада з мого не такого ж вже й поганого досвіду...:hi:
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чим особлмвіший Донбас і чому, закони, що діють у Тернополі, Вінниці, Сумах, Миколаєві... не повинні діяти у Донецьку?
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отаке.. Прийшла людина на галичанський форум, назвала галичан рогулями, ще й ображається і каже, що не поспішає з обвинуваченнями.
    Наказав узагальнень і каже, що не поспішає з узагальненнями. Що ж буде, коли буде поспішати?
    А я таки скажу одне узагальнення: любій людині важко зізнавати свої тяжкі помилки, які призвели до жалюгідного становища його особисто і всього його середовища.
    Та і навряд чи ви в ОРДЛО залишились. Один @Gesser на Букерсайті писав, здається він з переселенців. Хату будував.
    Якщо помилилась - вибачаюсь. Ненависті до вас не маю, з чого б це в мене в літній день такі емоції?
    А у вас от емоцій до краю. Бо вам Україна весь час винна, хоч і завжди були дотаціонною областю України. Але це довга тема, і навряд чи розмова з вами щось мені додасть нового.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    View: https://youtu.be/nhllZWfnXKQ


    зі

    @Gesser, пишіть ще :)))
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Хай йде тотой піонер лісом... )))

    зі

    @Silver bullet, як там ваш арахіс?
    Коли появляються на ньому стручки /чи боби/?

    Бо у мене кущики ніби і гарні, а плодів не видно...
     
  7. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Ля.

    Ти злодій, бо порушуєш закон, заперечуючи територіяльну цілісність України.
    То чому, наприклад, я, не злодій, мушу до тебе гарно ставитись, якщо ти ще й радієш нашій біді?
    Отже, збирався йти - то йди нахуй. Філософ їбучий.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От і добре, що кущики гарні, а не хилі. Для початку він повинен цвісти жовтенькими квіточками, а вже на початку жовтня (як ботва почне жовтіти і засихати), тоді будете вилами діставати врожай(копати). Це ж земляний горіх, яких ви стручків шукаєте?Окучити треба за літо мінімум 2 рази.
    Все буде добре.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тоді ясно... Хоча мені ясно, що нічого не ясно )
    Жовтенькі квіточки ніби і є, потім десь пропадають. Появляються нові...
    А горіхів шось не видно! )

    Я кущики вже підгорнув по самі тоті самі )))
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :) горіхи будуть. Це ж така ботаніка: спершу цвіте, потім матимите плоди. Тільки не там, де були квіточки, а нижче, як в картоплі).:)
    В мене той рік гряди почали роздовбувати сороки і витягати горішки, я ж писала.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Silver bullet, от же ж і новину ви мені розказали :yahoo:
    Чесно, я про це досі і не знав. Думав, що квіточка хилиться додолу, торкається землі і вже з неї зав"язується той горішок і сам лізе в землю)

    Дякую :give_rose:
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ніякий не брехун!
    Я справді думав, що плоди арахісу утворюються на місці квітки.
    Бігме! Атвєчаю!

    )))
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Silver bullet, ви не смійтеся :)

    Я от теперка-во робив обхід, то зовсім інакше вже дивився на арахіс)
    Бо якщо розумієш процес, то можеш і ним трішки керувати;
    Я ж раніше думав, що підгортають для того, щоб квіточки швидше торкнулися грунту)

    Просто у мене арахіс получився доповненням до тютюну. Чисто побічним продуктом, тому ним я не дуже і переймаюся: прополов, підлив, підгорнув от і всі діла)

    А проект "Гливи" у мене он зовсім зачахнув. А все через те, що тота пані не була вагітна, а взяла і мене обманула)))
    Я недавно їй то кажу, а вона сміється:
    - То такий маркетинговий хід, бо треба було продати міцелій)))
    Я їй кажу, що все пропало, а вона мене обнадіює:
    - Наступного року знову у мене візьмете, може прийметься)
    Люблю таких веселих і кмітливих людей :yahoo:
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  17. hrim

    hrim Well-Known Member

    Новини шизоїдів:
    "Донбасс готовится к объединению с Ростовской областью

    В республиках Донбасса полностью меняется вертикаль власти. Все ведомства и министерства Республики, напрямую подчиняются таким же министерствам Ростовской области.
    «Отныне никаких «местных» кураторов и прочих посредников. Весь бюджет, все отчеты, все мероприятия и шаги теперь контролируются аппаратом управления Ростовской области», — говорится в сообщении.

    «Кремль окончательно «психанул», так как слишком большие средства просто-напросто разворовываются и уходят по рукам, отследить потоки денег практически нереально, так как здесь за это отвечают «покрышки» из Москвы, которые недоговаривают очень много информации своему высшему руководству», — считает автор канала.

    По его словам, «жировать местным «политикам» осталось не так уж и долго», а вскоре республики Донбасса объединяться с Ростовской областью.

    «ЛДНР готовят под субъект Ростовской области. Не сомневайтесь, это окончательное и бесповоротное решение. Скоро сами всё увидите», — сказано в сообщении.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 5 вер 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якби хотіли кримського сценарію - давно би таке зробили.
    А так - поруйнували свою кімнату у дому Україна, а Росія у свій дім не впускає.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Как теперь Кремлю делать вид, что они не сторона конфликта, а договариваться Украине надо с лидерами ЛДНР?
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вони такого прагнуть і всіма силами стараються, при таких умовах буде продовження війни на ще гірших умовах, ймовірний в Україні югославський сценарій і зняття з Росії санкцій.
     
а де твій аватар? :)