Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не обов'язково до Києва чи Львова, Харків теж дорогий та вщєнт забитий. Донецьк до русні був дуже багатим містом - от багато і виїхали в великі міста. А чому не виїхати в той же Славянськ чи інші невеликі міста, де війни нема? Аби з-під сепарів та комендантського часу, в зону закону?
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А чому в Словянськ? Може в Бахмут? Чи в Покровськ? Чи в Солідар? Чи в Вугледар?
    Куди?
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хто зна. Туди, де більш-менш можна жити: інфраструктура неушкоджена і люди нормально живуть - тобто подалі від зони бойових дій.
    А якщо є ресурси, то можна і зовсім далі з Східної України.
    В Солідарі я якось була, в Артемівську теж.. В одному місті ми на екскурсії дивились на соляні шахти, в другому - завод шампанських вин.
    Що там зараз - уявити важко. Але й тоді, років 15 назад, там було не дуже радісно.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    О!
    Це і є відповідь.
    Хто зна куди їхати?
    Молоді простіше, рюкзак на плечі і куди хоч.
    З віком все важче.
    Тому не варто давати поради космічного масштабу (с).
    І тим більше вважати українців, що живуть на непідконтрольних територіях , третьосортними. Крикунів меншість. Але гавкають вони голосно. Заглушаючи тих, хто мовчит і робить свою справу.
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тю. а я хіба казала, що так вважаю? Я бачу, що у людини успішні діти, то залишатись в аду на території поза законом, якось дивно - але, звісно, це так зі сторони.
     
  6. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона


    Через Горловку Майорск через Докучаевск никуда не уедишь
     
  7. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Пытался, но понял, что Украине я не нужен
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну вот. А кто нужен? Пенсионер, если не персональный, - нужен? Преподаватели в вузах, у которых зарплата меньше, чем у дворника в Киеве - нужны? Медсестры с минималкой на руки - нужны?
    Надо быть прежде всего нужным самому себе! И не в Украине дело, а в том как парламент законы принимает, а там тусовка всегда была еще та...одни и те же.
    Сейчас несколько другая обстановка и можно ожидать, что нужные законы будут.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Останнє редагування: 4 гру 2019
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу пана, а де, на яких соціальних ресурсах, можна почитати Ваше ставлення до подій на Донбасі у 2014 - 2019 роки?

    Я маю на увазі Фейсбук, Твіттер..., форуми Донецька, Луганська, Сімферополя
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як нема близьких родичів чи друзів на підконтрольній частині Донецької і Луганської областей чи у інших областях України, виїхати і починати все з нуля дійсно не легко.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А для чого кудись виїжджати?
    Референдум про незалежність в днр-лнр показав жєланія і чаянія насєлєнія тих територій. Що хотіли - те і мають.

    Тепер провести референдум з тими самими пунктами на решті України. І результати добавити до тамтих.
    І на основі загального результату будувати подальшу політику держави.

    НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Референдум був не масовий, а хто йшов, розраховував на кримський сценарій.
    Поки що не планують проводити референдум з питаннями "Чи хочите мати в Україні Донбас з особливим статусом?" чи поділ України як Корея на Північну і Південну чи Німеччина на Західну та Східну.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якою була явка?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якою була явка?
    Цифри на стіл.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Принаймні, згідно вікіпедії, 70 - 73%, там же вказано, у великих містах, могли відкривати 4 - 5 виборчих дільниць, звідси і виглядала велика явка та ажіотаж
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    70 - 73% - це не більшість?

    @Lanktocha, не псуйте мені такого файного вечора )))
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Кримського сценарію, на який багато хто розраховував, не було і не буде.
    Вважаю, якби знали наслідки - війна і не приєднання до Росії, а бути "Гирею на ногах України", не брали би участь у ватних шабашах та референдумах.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    )))
     
а де твій аватар? :)