Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У скабєюшки з кісільовим?
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Кисельофф - веде не пропагандиські ток-шоу, а випуски новин.
    Російських каналів у мене немає, та і не хочу їх мати, пропагандиські ток-шоу деколи уривками дивився через інтернет або в "Антизомби" по ISTV.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну то так і кажіть

    А які ток-шоу Ви дивитеся?
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Всі вони називаються "Шо там у хохлов".
    Актуальне відео, ніби відомі факти. Є різні думки, може і Кремль дає людям посміятись у залі, лиш би не виходили на мітинги.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От я і кажу - треба Вас перепрошити, шо нє? ;
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, кинули пробний камінець ;)
    Мені сподобалася фраза В этом законе не забыты люди, проживающие на территории, временно подконтрольной Украине
    :)))


    В пределах Донецкой области: в «ДНР» приняли тревожный закон о границе
    Накануне встречи «нормандской четверки» так называемый «парламент ДНР» принял закон о государственной границе, устанавливающий границы непризнанной «республики» в пределах Донецкой области.

    Российские СМИ сообщают, что документ был рассмотрен «парламентом ДНР» на очередном пленарном заседании 29 ноября.

    По словам «председателя Народного совета» Владимира Бидёвки, документ устанавливает границы «республики» в пределах Донецкой области:

    «В этом законе не забыты люди, проживающие на территории, временно подконтрольной Украине, граница определена по территории Донецкой области, которая была на период 2014 года. Он предусматривает, что до тех пор, пока не урегулирован спор между Украиной и «ДНР», граница будет проходить по линии соприкосновения».

    По мнение сепаратиста, этот документ не противоречит минским соглашениям
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це сигнал, якщо надати "особливий статус", такий статус будуть вимагати, мінімум для Донецької і Луганської областей у повному складі... поки що... Ніяка війна не закінчиться такими поступками.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ті нещасні, які живуть зараз на цій "временно подконтрольной Украине территории Донецкой области", і яких не забули сепаратистські мавпи, бажають одного - щоб всі їх забули і дали б дожити хоть якось без руцкава миру і мавп.
    А після таких слів днрівських партагеносе вони не будуть спати та збирати чемодани, а їх нерухомість впаде в ціні.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ще чого. Нічого собі поступки! А далі будуть вимагати для закінчення війни ще Маріупіль, а далі і до Новоросії дійде. Поступків територіальних не буде точно.
    Я думаю, що Зеленський спробує домогтися визволення цих ОРДЛО, звісно, нічого з того не буде - значить, він зробив те, що міг на данний час.
    Поки буде обмін полоненими та нове Придністров" я.
    Тих, хто хоче виїхати на Україну - запросять, перевезуть і забезпечать роботою та тимчасовим житлом.І відгородим те ОРДЛО. Якщо будуть мавпи стріляти далі - будуть мати дієві санкції та жорстку відповідь.
    Будемо жити далі.А ОРДЛО і Крим хай тягне на собі Раша. Поки зможуть.
    Подивимось, чи буду я права.
     
  10. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Вообще то нерухомість в цене упала еще в 2014-м, я живу в 5-этажной хрущевке, половина квартир пустует, хозяева на что то надеются
     
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А вот это надо было делать еще в 2014-м
     
  12. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Приднестровье поддерживает отношения с Молдовой, поставляют туда товары, через Молдову экспортируют товары в Европу
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Але Придністровя не особливо впливає на політику Молдови, Тирасполь не блокує співпрацю Кишенева із Заходом, Кишинів не звинувачуютьу "громадянській війні" та не примушують платити компенсації, не є це федеративний округ Молдови... дуже хоче Кремль втюхати на таких умовах це нам.
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви на підконтрольній Україні території Донбасу - я правильно вас зрозуміла?
     
  15. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Я писал о Донецке, живу в основном в нем, часто бываю в подконтрольной части, езжу к детям в Испанию
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вопрос: почему не уехать из ада насовсем?
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Через Докучаевск или Мариинку?
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Куда?
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    На подконтрольную часть. Если есть дети за границей, то есть же кому помочь. Если сейчас недвижимость в Донецке упала в цене, то дальше будет только хуже. Вряд ли Путин решит отдать ОРДЛО просто так...
    Разве что совсем худо с ресурсами станет - цена на газ\нефть упадет.
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Куда?
     
а де твій аватар? :)