Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще раз говорю, може бути приєднання Донбасу до України, а не України до Донбасу.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, от Ви як вважаєте - на яких конкретних умовах може бути приєднання Донбасу до України.
    Давайте по пунктах і без флуду, лише сам тлущ;
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Коротко кажучи, не можуть у Донецьку діяти закони, що не діють у Тернополі, Сумах чи Кропивницькому. Чи Ровеньки, Дебальцеве, Єнакієве, Макіївка чимось особливіші Ніжина, Білої Церкви, Мукачевого?
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Навіть в Піднебесній про нас знають...

    upload_2019-11-7_20-26-26.png
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гордон все каже як є: теми для переговорів взагалі-то нема, тільки деталі - обмін всіх на всіх та розведення і щоб зупинились обстріли, і люди не гинули.
    Більше нічого зараз вони в тих форматах не вирішать.
    Але для двох сотен людей, які інакше помруть в застінках, підвалах ЛДНР, і для тих, у кого над головою літають снаряди- це дуже багато.

    Тому після того, як переговори скінчаться, Зеленський почне працювати над тим, щоб хто хотів - переїхали на Україну, умови для них, підйомні, пенсії, робочі місця, а хто не хоче переселятися - то хай там ковбаситься з сепаратистами та РФ - так зафіксується заморожений конфлікт, який буде вартувати Росії мільярди в рік.
    Звісно, що санкції тоді треба посилювати. І подавати в міжнародні суди на збитки від Росії.
    І переселяти не в одну якусь область, як зараз в Харківську, а в різні потроху, бо буде ще якась кака.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У такому випадку, як хорвати, заморозили конфлікт, а коли укріпили армію, за декілька днів відвоювали.
    Із Росією інший випадок, чекати на виведення як із Афганістану.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тест на сумісність
    Вирішення питання Донбасу має будуватися на фактах і відповідальних розрахунках.

    Дуже цікаве дослідження, не менш цікаві цифри, дуже цікавий стиль подачі результатів, ну і дає змогу робити висновки.

    Тест на сумісність


    [​IMG]
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Що є перемога?
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Там в тексті написано.
    Але для вас зроблю виняток, наведу тут.

    Замість висновків
    І, нарешті, остання діаграма й остання таблиця. За першою — втома від горя, страху, невизначеності, безперспективності.




    [​IMG]



    За другою — ненависть, жовч, лють… 90% вибирають між миром і перемогою — мир. 8% — перемогу над (відповіді у відкритому запитанні вписували самі респонденти) "українськими фашистами".




    [​IMG]
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В питанні про мир в регіоні я б відмовилася від відповіді.
    Бо не знаю, який "мир в регіоні" мається там на увазі.
    Питання дуже складне для тих, хто поряд з тим "регіоном".

    Зараз те мале, що робить Зеленський, я дуже підтримую - заради зустрічей з міжнародними лідерами; щоб не припинялись, а посилювались санкції; заради невеликої можливості повернути наших полонених; в надії на те, що Путіну важко буде тягнути тягар Донбасу з якихось причин і він буде шукати можливість відповзти, зберігаючи лице. Якісь кроки робити треба, бо нас кинуть підтримувати, а ми поки слабкі. Але хіба це можна назвати "миром в регіоні". Звісно, ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Щоби зробити якісь висновки ,варто знати повну картину.
    В дослідженні зроблений комплексний зріз ОРДЛО.
    Почитайте, воно того варте...
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та я текст читав)))

    Я питався конкретно Вас - що є перемога?
    Пара-трійка фраз мені хватить;
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От і я про те ж саме

    Тому і питаюся - що таке перемога?
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тоді конкретизуйте.
    Чия перемога?
    Наша чи їхня.
    Якщо про їхню, то в таблиці написано.
    Якщо наша, то наші на кордоні з РФ.
    Але силовим шляхом, силою зброї, перемогти в сенсі знищення супротивника, жодна сторона в теперішній ситуації не може.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я вважаю, що заповнювати анкету в ЛДНР проти лднрівської влади, треба бути дуже сміливою людиною. Тому не дуже мене ця табличка хвилює.

    А хто буде сперечатися?
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дякую, мені достатньо;
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви ж бачили, хто і як проводив опитування.
    Це ж не по телефону, чи на камеру, а тет-а-тет.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так от, в Сєпарастані кажуть, що Україна повинна покаятися /це з роліка Радіо Свобода/
    /Я розумію, що це вибірковий вкид Радіо Свобода в медіапростір. Тим не менше, Дроздов на цьому побудував своє кіно./

    От ніби тоді сєпари /якими вони себе вважають/ пробачать Україні
    Це ж повний абзац.
    Думаю, що це спеціально робиться, щоб мала право на існування моя позиція: "Нахер!" /йой, перепрошую /"Нехай щастить!"
     
а де твій аватар? :)