Східна Україна 12

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем mrochkizm, 2 жов 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Кто сказал? о_О:crazy: Просто там разгул преступности и ВСЁ. Преступности УГОЛОВНОЙ. И совсем уж скоро это будет очевидно всем. Так как им кость кинули: дали возможность проявить себя в самоуправлении. Закон очень интересный, это не один листок. Потрепыхаются еще, но это будет агония.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. prius

    prius Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  3. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Читали вы его? Он не для домбабве, а для Украины!!! Домбабве на*ер, а Закон даёт основания не тратить силы и средства на долбодятлов, которые хотят жить в пещерах каменного века на территории Украины. ПРИЧЕМ, ЗА СВОЙ СЧЕТ!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Так ,похоже, и будет.

    Одно обнадёживает - местным боевикам, похоже, надоело разрушать свои населённые пункты, этот закон покажет тем из них, кто реально верит в независимость Донбасса, что как-то надо дальше жить ,РФ никого не возьмёт к себе и на прокорм.

    Заявляют, что банда ГИВИ и МОТОРОЛЛЫ уже всех за...достали своим желанием продолжать ровнять город с землёй, даже местных боевиков.
    Вреда от закона меньше, чем пользы от передышки.

    Потихоньку друг друга перережут и останется какой-нибудь единственный отряд Восток, с управлением местных бандюков-олигархов.

    Вряд ли и ВС РФ там себя будут комфортно чувствовать, придётся им уйти.

    Уверен, что к моему сожалению, более мелкие банды уже через три месяца начнут терроризировать приграничные населённые пункты РФ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ollan

    ollan Well-Known Member

    Я думаю, что это тоже одна из целей подписания такого закона.

    Я думаю, что да. Если за это время Пу не психанёт и не отчебучит что-то, типа открытого вторжения, то санкциями его вынудят отлезть из луганды. Вы не забывайте, что список районов ещё не определён, и до тех пор пока вся граница не будет под контролем государства, фиг кто этот список огласит.
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    Мені цікаво хто їх буде по закону забезпечувати, Україна чи кацапстан,чи вони будуть на самозабезпечуваності
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    Это основная цель... Но, необходимо дискредитировать противника постоянно.
     
  8. ollan

    ollan Well-Known Member

    Возможны варианты, что либо отдельные районы, кто похитрей, будут откалываться от луганды. Возможно, что кто-то захочет стать императором всей луганды в составе Украины, тогда он начнёт мочить своих конкурентов. Если же желания получить особый статус не возникнет у всей луганды, думаю, будут их просто уничтожать. Но последний вариант самый плохой, будет много жертв среди мирного населения.
    Самое главное, чтобы Пу перекрыл свою границу для турыстов и прекратил снабжение.

    ---------- Додано в 00:55 ---------- Попередній допис був написаний в 00:53 ----------

    Самое интересное, что это пока нигде в открытом виде не написано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    Падаждём встречи уйла с порохом... ;)
    (шото уже явно прешали.. нефтя пошла уверх)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ollan

    ollan Well-Known Member

    А Вы где-то там на границе живёте?

    ---------- Додано в 01:12 ---------- Попередній допис був написаний в 00:58 ----------

    А почему бы и нет? Пуйло уже несколько часов, как в Милане, может покаялся.;)
    А может уже и Крым пообещел вернуть.:mocking:
     
  11. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Так це саме цікаве!!! "Умєрла, так умєрла"(с) - вигрібайте, кармільци. Там багато цікавого, я як читав, то очам не вірив.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Нет. Но для меня банды на территории РФ ничем не хороши.
    Дополнительный приток отморозков и оружия, бандитизм в перспективе.
     
  13. ollan

    ollan Well-Known Member

    Признаюсь честно, я не разделяю ваших чувств по этому вопросу. Я, как раз, очень хочу чтобы Россия получила свой рикошет. Хоть рикошет всегда слабее чем основной удар, но всё-таки, я не могу принять ситуацию, когда после такого количества смертей на Украине просто так выпить мировую и всё забыть. Должно быть какое-то возмездие.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. kym

    kym Well-Known Member

    Так не в законі діло... Поршенко можливо хоче здурити Росію, а росія точно хоче контролювати рішення української влади і від свого відступатись не захоче. Здурити росію Порошенкові теж не вдасться - в кремлі не зовсім дураки. Російську армію зупинили не Мінські перемовини а опір наших солдат. поки російська армія йшла до Ілловайська і по ній ніхто не стріляв то для Путіна все було добре, але під Іловайськом почали лупити по рускій армії і в росію пішов груз 200 масово. Хоч і наших там трохи полягло, але рускі побачили що далі не пройдуть, а як і просунуться трохи то 200 -тих буде дуже багато. а ті всі чинуші, які кругом Порошенка зразу в штани наложили і почали про всякі переговори балакати замість того максимально мобілізувати всі сили і дати опір ворогові. Гітлер росії війну не оголошував до 45 року, але росія гітлеру війну оголосила ..... чомусь українську владу історичні аналогії нічого не вчать і ця наша влада робить вигляд що війни не має. Якщо новий парламент цього не змінить то буде біда. Росія без силового варіанту ніколи не допустить щоб Україна взяла під контроль східну границю. Україна зможе контролювати східну границю иільки з допомогою армійських силових операцій. Пару тисяч бандитів які вбивали людей на сході так просто зброю не зложать. В росію місцеві бандити не підуть їх руска влада не пустить - і що з ними робити...??? З другої сторони як тільки будуть якісь міжнародні договори з участю росії - то любі силові дії української армії на Сході будуть розцінюватись росією як геноцид рускоязичного населенія і знову будуть стріляти з своєї території тай ще будуть в ООН розказувати що Україна щось порушує.
    Весь цей порошенківський план - заморожує ситуацію - а для україни це серйозний програш, бо треба постійно тримати армію і полі і стріляти а це великі витрати бюджету, який янукович розікрав до кінця. Якщо тримати ситуацію замороженою три роки - то Україна збанкрутує і тоді наступні вибори президента України через чотири роки будуть під контролем росії.
    Якщо парламент не заставить порошенка переходити до силового вирішення проблеми з росією, як єдино правильного то треба думати про імпічмент
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    МАЯЧНЯ, не варта уваги, а не лишень зусиль на коментування. Пісочниця.
     
  16. kym

    kym Well-Known Member

    триста років тому - переяславський договір - маячня, двадцять років тому - Будапештський договір - маячня. Що історія вас нічому не вчить...???? Після переяслаських домовленостей Україна на 300 років попала під російську окупацію, а Хмельницький не слухав Богуна і теж на той час виглядав рятівником України. Зараз любий мирний договір з росією буде виглядати як спасіння, а насправді це буде відтермінована окупація.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Переяславського договору НЕ ІСНУВАЛО У ПРИРОДІ. А от Андрусівська угода була... Тільки йолоп буде пробувати силою "вирішувати питання" з Росією, а не з придурками з лугандонії. Та ще у таких обставинах й умовах, як зараз. А для того, щоб не довелося оголошувати війну й не спровокувати на це росію, все й робиться. Ще й за підтримки світової спільноти. Біда з тими "стратегами"... Всі аж трусяться - хочуть бігом й завтра, але за клавою, а на читання Закону часу в них нема...
     
  18. ollan

    ollan Well-Known Member

  19. Flametta

    Flametta Well-Known Member

    Виктор Яковлев
    :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    объективная реальность, и пофиг почему не работает из-за разгула преступности, неевклидового пространства и т.д. - не-ра-бо-та-ет ....
    там по финансированию как-то мутно написано ....
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)