Східна Україна 12

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем mrochkizm, 2 жов 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Сегодня утром украинскими бойцами был задержан заместитель командира обороны так называемой «ДНР». Это произошло на одном из крайних блокпостов сил АТО близ Дебальцево.

    http://nr2.com.ua/hots/Vojna_na_Don...i-v-plen-bolshuyu-shishku-iz-Omska-81895.html
    © HP2
    На Харьковщине придумали бронежилет от российских пуль (видео)
    https://www.youtube.com/watch?v=x8RjTPM-pkc
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    [​IMG]


    ‏‎Khrystyna Bondarenko‎‏ הוסיפה ‏3‏ תמונות חדשות.
    אתמול בשעה ‏14:26‏ · נערך ·
    Ось такі шоломи видали нашим хлопцям на передову в районі Дебальцево і далі ближче до сепарів (конкретне місце не буду говорити) Туди, де бої щоденні і запеклі. В МО не думали, що хлопці читатимуть інструкцію. Ті спочатку перевірили їх - з 20 метрів ТТ прошиває наскрізь. Далі зазирнули у книжечку і вичитали, що захищають шоломи лише від осколків. Від куль з них жодної користі. А обіцяли їм хороші і нові. Між собою вони їх називають "шоломи для пейнтболу". Але ці хлопці і такому раді. Ефект плацебо ще ніхто не відміняв.
    Щоправда, одразу ж подзвонили волонтерам. Ті вже нашкребли на 50 нормальних шоломів, лишилося ще 100.
    Питання інше - нафіга купувуати це гівно, якщо воно все одно лежатиме десь в коморах на передовій. Хоча ні - лежатиме воно там недовго. Завжди знайдуться ті, хто перепродасть їх ще комусь за ціною надійних шоломів 4 рівня. І вони далі блукатимуть фронтом....
    UPD: тут мене хлопці солдати попросили зробити уточнення: куля з ПМ прошиває цей шолом наскрізь.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Porucznik Jeblonski

    Porucznik Jeblonski Полковник неприкосновенного запаса

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Коньъ Пегий

    Коньъ Пегий Well-Known Member

    Ему ничего не мешает перестать жить. Если не хочется - чего себя насиловать?
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. ollan

    ollan Well-Known Member

    Не совсем в тему, но всё-таки...
    Болгария указала Рогозину на правила хорошего тона
    http://ava.md/world/027210-bolgariya-ukazala-rogozinu-na-pravila-horoshego-tona.html
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Коньъ Пегий

    Коньъ Пегий Well-Known Member

    Рашка вообще уже берега попутала. Наура и Зимбабва с бюджетом 216 долларов у нее в союзниках, но никак не цивилизованные страны. Привыкли пальцами тыкать и указывать, пора отвыкать.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Як можуть нащадки зеків та конвоірів мати союзників і друзів

    ---------- Додано в 13:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:04 ----------

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Віктор Янукович почав безпробудно пиячити - журналіст 10.10.2014 00:07

    Журналіст Дмитро Гордон, посилаючись на джерела, стверджує, що екс-президент України Віктор Янукович перебуває зараз в Сочі на власній дачі в запої. Про це Гордон заявив в ефірі одного з телеканалів. "Янукович зараз пішов у запій. Ви знаєте, що він зараз сидить в Сочі на своїй дачі і безпробудно п'є", - сказав Гордон. Журналіст зазначив, що не може оголосити джерело цієї інформації, проте зазначив, що відповідає за свої слова, пише ГазетаУА. "Я знаю точно, що коли він жив ​​під Москвою, до нього приїхав Сергій Борисович Іванов - голова адміністрації президента Путіна. Янукович зустрів його в халаті, напідпитку і почав роздавати йому накази. Після цього Іванов приїхав до Путіна і сказав: "Більше мене туди не відправляйте, бо не зрозуміло, хто у кого в гостях перебуває: він у нас або ми у нього", - розповів Гордон. "Янукович в запої, в депресії. Тому що, напевно, навіть до його голови дійшло, що він накоїв в історичному плані", - каже журналіст.
    Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2014/10/10/116241-viktor-yanukovych-pochav-bezprobudno-pyyachyty-zhurnalist
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Найбільше помилок в російській мові роблять захисники руськага міра )
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Знайшов як коментар :

    Сіла не в той потяг. Но час, концентрований, як розчинна кава. І тисне, якна розмір менші туфлі... Кацапський потяг - ето шото! Ще на підході до дверейвагона у тебе рождається мічта.Глобальна. Шоб Львівська залізниця викупила всірельси, шпали і вагони во всьом мірє і поставила провідницями милих і улибчивихльвівських панянок. Бо в кацапському потязі, у дверях вагона стоять нащадкиконвоїрів столипінських вагонів у помятій формі, з потухшими глазами, сєриміліцамі і манєрами прапорщика. Вони готові тебе репресірувать, а як нє, тозапресувать в любий момєнт. - Мєста дзєвятає, ніжняя полка. Праходзім бистра!Праважающім нєльзя! - Я щас вийду, - каже Оля і заходить зі мною. Проводніцапровожа нас взглядом бультер'єра. Запомніла і отиграється потом - к гадалкє нє ході.У вагоні душно, вікна не відкриваються, бо наглухо закручені огромнимишурупами. Шо, кстаті, дуже практічно : на них вішають куртки, оскільки на місцігачків для одягу є тіко дирки. Для тарганів, навєрно. І , шоб бумажки з канфєтзапихать. На моєму місці сидить кацап. І по його романтічеському взгляду в окновидно, шо звільнять він його не збирається. Но Оля волшебним словєснимпєндальом отправляє його геть. У нього з правадніцей начинає форміроваться общаплатформа желєзнодорожного битія і зрєєт общий состав прєступлєнія протів мене.В купе заходить наш солдат з купою наплічників. Кацапа перекошує, як паркан воврємя бурі.Чоловік, коло вікна навпроти підривається і помагає солдатурозпихати рюкзаки, я теж піднімаю полицю,- я ж то налєгкє їду. Розташовуємось.Олі - па-па, потяг їде...Знайомимось. Чоловік коло вікна - дядя Толя, солдат -Рома, сам з Волині, живе на Львівщині,воював в АТО.Кацап одвернувся від нас,ноги в прохід виставив і нєрвнічає, бо народ ходить і він мусить крутитись, якдзига сюда-туда. Прийшли ще двоє наших військових, ледве встигли в останнійвагон вскочити, розташувались на бічних полицях.Андрій і Сергій. Теж їдуть увідпустку з АТО, були під Пєсками. Хлопці витомлені. Не так боями, - звикливже, - як добиранням додому. Дві доби добираються.Транспорту немає, квитківнемає...А відпустки - 10 днів всього. А в Роми місяць тому синочок народився, ідонечці - 2 роки. - Кришу знесло, - каже. - Оце ходив у Харкові по ринку ікупував дітям все підряд.Нащо - не знаю. Просто після зеленки, сєпарів і боїв,- воно все таке гарне і кольорове. - Точно, - каже Андрій.- В нас там всебуро-зелене. Цвєта появляються тільки, коли контужений. Або, колидівчонки-волонтьорки приїдуть. Бляцькі кацапи! Хулі їм од нас нада, блять? - Ахулі ви піндосов на Данбас прівєлі і гєнацид устроілі са сваєй хунтой? -Дальнозоркий такий попався кацап.- Зачем в Маріуполь ввєлі двє дівізіі марскіхкотіков? ППЦ! Охуєй і почувствуй себе охуйожиком ! - Морське мяу!, - кажу. ДядяТоля рже: - Чувак, -каже,- как маріуполєц говорю : там із іностранцев токо вашибрехливі собаки да дві брігади молдаван сидять. Надіються, шо стройкавозобновиться. _ Да ви нам завідуєтє. Вот імєлі би ви такова Путіна... - Ой,блять, - перебиває його Рома. - Ми б його уже всьой Україной імєлі. - І шото меніпідказує, шо у нас все попереду, - каже Андрій. Тут набігли дві молодички зкульками провізії і таким співучим прононсом, котрий існує лише в околицях НьюСанжар на Польтавщині. - Оцежь-бо, хльопчики наші дорогенкі, защитнікизольотенькі, та дайте ми вас хоть покормимо у дорозі. Да ото грошима трохипідсобимо, єслі шо. Ото бультебродики з грудінкой, да гурки свої, домашнінекроплені, та осьо сметанка зо своєї корови, та кехвірю осьо до вареничків...- А у мене помидорчики, да синенькі з чусничком. Ото їжте, хльопчики наздоров'ячко. Да хай ті москалі повиздихають шамашедші. Такої біди наробили...Кацап, як от удара елєктрічеським скатом дьоргається : - А ви не думаєтє, штови мнє псіхіку травміруєтє? Жіночка з Нью Санжар нависає над ним, як тіньсправедливості. - Я тебе харцизяку січас як травмірую!...Так отпиздю, шо ріднамама не узнає і жінка бросить, шоб з уродом не мучитись... Кацап біжить до купепроводніци. Тут дзвонить мій муж. Ну, і розмова у нас : а що там на базі, а яктам наші кіборги, та бережіть себе і хай вас Бог береже...Андрій і Сергійвідклали канапки. Короче, от від них я і почула все, що мої правосєки від менеприховують. Хлопці воюють пліч-о-пліч у тих Пєсках. Але то таке. Бо кацапвернувся. Правадніца - женщіна сурова і годамі єзженая в поєздах дальньогослєдованія: - Хахли! Ви мєшаєтє спакойно єхать русскому пасажиру і гражданінуРассії в русском поєздє! У дяді Толі глаза виразілі сложний спєктр чувств, уРоми бутєр завис надкушений, з улибкой чеширского кота, а я зловісно так спитала,у предчувствії, шо проведу я, мабуть, ночку в обізьяннікє : - Перепрошую дуже :повторіть, будьте такі ласкаві, щойно проголошену вами сентенцію... Хлопцілягли. Покотом. У ржачну паузу, навєрно, закрався вірус, бо зависла вонанадовго. Як і правадніца. - Гражданін, ідітє к начальніку поєзда, - рявкнулавона і щезла. Кацап пішов. Ну от дивне створіння. Залізло б собі на свою полкуі щолкало б там арахіс. Так нє, воно ж руске. Домінірующе, блять. Пішло удлінних єбєнях поїзда шукати на гамні сметану . Вернулось з начальніком :мужичонкой под піїсят і принявшим пару раз по сто, судя по перегару, з обвислимпузом, бєгающими глазками і єбалом проходімца.І з яким-то мінтом. Мєнт -осторожний. Сходу заняв позу нєловкого положенія, типу : я тут ішов посцяти, нозлі кацапи мене здурили, шо туалєт - сюда і переминався з ноги на ногу.Тіпа,бачте : ось із дудочки скоро закапає. - Гражданє, - прогудів начальнік.- Вєдітєсєбя нармально. Ви в руском поєздє находітєсь. Ето, как в посольствє. Ви вгостях здєсь. Здєсь - тєріторія Россіі. Бля-а-ать! Порвав, як тузік грєлку. -Тоїсть, - кажу, - получаєцця, шо ми передвігаємся Україною на желєзной плітє,котора тєріторія Росіі? Вопше, такого охуєжа на ліцах народа я ще не бачила. Незнаю, чим би воно там закінчилось, но як-то рєзко встав дядя Толя і бистротицьнув мінту під ніс якусь корочку. Навєрно, красіву і на ній було написаношото умне і строге, як на шумерських табличках. Бо мєнт момєнтальновиструнчився, як тополь на Плющіхє. Причом, шо його сплющило було видноневооружонним глазом.Да, то, навєрно, була шумерська табличка, або дудочкасработала, но мєнт бистро повів всіх кацапів геть. А потом наш поїзд зупинилина якісь сільській остановці для некрасівих поїздів , предназначених дляльготніків і пєнсіонєрів, і попри нас їхав вантажний потяг. З таким вантажем,шо ми всі хотіли, шоб він був безконечним.Вернувся кацап. Угрюмий донємогу,заліз на свою полку, поклав туфлі під подушку(!) і начав гризти там арахіс,громко щолкая і вздихая. Наступні 4 години дороги він тихо і молчалівоізображав там обіжений піздєц. З такою радістю я давно не дивилась у вікнопотяга.А повз вікна пропливали платформи з повишенієм потенціала нашої армії.Рома розплакався. Каже : де вони, блять, були, коли їх так не хватало підЩастям, Іловайськом, Дяковим... Но в ітогє всьо закончилось харашо. Прийшласуперввічлива провідниця і спитала, чи не хочемо ми чого. Принесла чай іпічєнькі, дивилась на дядю Толю глазамі дохлої рибки. Потім хтось врубивмузику. Кацапську. А зря. Але то таке. За кілька хвилин ( спасибі, Татуся!) мивже слухали Гадюкіних.І (вибач, Татуся))) - я подарувала альбом Ромі. Син влюдини народився ж))).Но ще я со своєй харошей дікциєй і дікторським досвідомпрочитала хлопцям трохи шедеврів наших рєпкінців(у дяді Толі був нет). А вопше дядяТоля - фан Рєпки і респектує Мурзіка і Дєдушку. Хлопцям сподобались перлиБогдана Грубича. А про мене вони сказали, шо ,тіпа ,заумна, но прікольна. Новсе-одно, в ітогє я роздавала автографи на візітках Яроша. Ну не було більше начому, так сложилось...Кацап при цьому нєрвно кутався в ковдру з головою. Можеморозило його, тімпіратура яка. А може, - нєрви. Но мовчав. Видно, дойшло , шолом - орудіє самоходне і високоточне. І приводиться в робоче состояніє льогкімдвіженієм рукі. А ще я хлопцям сюрприз в Тернополі зробила. Нє, не тим шозійшла з поїзда... Вони ото понабирали в дорогу пивної бовтанки відомоговиробника. А я подзвонила подрузі і попросила піднести до поїзда нашоготернопільського пивка. Бо хороші хлопці мають пити хороше пиво. А найліпше пиво,і, вопше, всьо найліпше у файному місті... Таке от буває в дорозі. А я думала :не на той потяг сіла...*скрыть комментарий
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Flametta

    Flametta Well-Known Member

    :good: :haha:

    Це блоги на тієї ж Рєпка.клаб, фаном якої є дядя Толя, автор Дзвінка Торохтушко :)
    http://repka.club/blogs/vsyake-razne/item/935-zhelyezno-dorozhnoye

    (теж, як і дядя Толя, обожнюю Мурзік-ньюс і твори дєда Свирида :drinks:)

    ---------- Додано в 05:33 ---------- Попередній допис був написаний в 05:26 ----------

    Гораздо больше написано на сайте нашего города, как ни странно :) http://www.62.ua/news/638647
    Заодно посмотрела и сам выпуск Шустер-лайв, чтоб убедиться, действительно ли он так сказал и в каких именно словах. ;) Все верно, не переврали..
    То, что Янукович ушёл в запой, нам неинтересно, а вот что в самом деле интересное сказал Гордон:
    Кстати, эту (романтическую) версию причины запоя остальные участники Шустер-лайв не поддержали, гораздо более вероятна версия Кужель: "очень обидно падать с такой высоты". Как же, дойдет там что-то до тупой зэковской головы! :nea: Вор никогда не жалеет, что украл, жалеет, что попался..
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Рогозін закінчена сволота та алкоголік. А те, що Болгарія не підтримувала СРСР до 1944 року, а зараз не підтримує Рашку - честь ій та хвала.


    "Кіборг" Саша з Донецького аеропорту: Бойовики воюють з нами і між собою
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Flametta

    Flametta Well-Known Member

    Это вчера, на матче Швеция-Россия. Болельщики (говорят, российские, а не шведские!) 3,14*дят чудака на букву М, пытавшегося развернуть флаг Новососии. :)))
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Flametta, дай, будь ласка, лінк цьої фоті.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    В окупованому Донецьку є такий собі Фашик Донецький, який не втрачає гумору і тішить читачів своїми історіями про життя в місті, окупованому абізянами:
    (Нецензурна лексіка)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Буває шо кевлар якщо не пробиває, то просто шия ламається від удару.
     
  17. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    От що це таке? Гнати цю гебешну контору з України в три шиї.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Я вже багато років маю робочі контакти з представниками ОБСЄ, які є, або постійними в Україні, або приїздять з Європи. Достатньо сказати, що за моїми спостереженнями співробітники місії ОБСЄ в Україні (громадяни України) працюють російською мовою, що є виключенням серед європейських міжнародних організацій.
    І що говорити, коли до липня 2014 р. було таке:

    Координатор проектів ОБСЄ в Україні – Посол Мадіна Джарбусинова з Казахстану. Її офіс розташований в столиці країни – Києві, в команді Координатора - три іноземних фахівця та сорок один громадянин України. У 2013 році бюджет Координатора проектів склав 2,826,000 євро.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Спілкування на стіні у Речинського:

    -"вырванный из рук правосеков" Шуфрич... С 2005 года его постоянно бьют, виктимная личность какая-то.

    -Шуфрича постійно б*ють не з 2005 року, а з жовтня 2004-го, і першим, хто йому набив писок - це був народний депутат України П.О.Порошенко, у приміщенні ЦВК. За цим фактом прокурор Печерського району А.Г.Василевський порушив тоді кримінальну справу №56-0677, але Петро Олексійович досі чомусь на волі

    -От рук правосеков пострадавший, святой великомучениче Шуфриче, моли Бога о нас. И на иконах писать с одним оком

    :haha::haha::haha:
    :uaflag::uaflag::uaflag:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Йому ще зразу після Майдану-2004 дали по голові на Майдані, коли він прямо у натовп попхався. Відтоді йому і сподобалося.
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)