Східна Україна 12

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем mrochkizm, 2 жов 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Wili

    Wili Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Коньъ Пегий

    Коньъ Пегий Well-Known Member

    А кого он карал? Карателей? Я что-то совсем запутался с этим далбасом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Верховная Рада разрешила заочно судить Януковича

    Верховная Рада Украины приняла закон, позволяющий заочно судить лиц, подозреваемых в преступлениях против основ национальной безопасности и коррупции. Также законопроект № 4448-а позволяет конфисковывать имущество лиц, находящихся в международном розыске за преступления против Украины. Отметим, что за данный закон депутаты проголосовали с четвертой попытки и только после того, как спикер пригрозил обнародовать имена тех, кто не голосует за данный законопроект. За данный закон в первом чтении проголосовали 235 депутатов, во втором и в целом — 253 депутата, сообщает Украинская правда. Данный закон предусматривает внесение изменений в Уголовный и Уголовный процессуальный кодексы в части неотвратимости наказания за отдельные преступления против основ национальной безопасности, общественной безопасности и коррупционные преступления.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    10 причин того, що хуйло розпочне черговий етап війни у жовтні:
    http://hvylya.net/analytics/politic...rgnutsya-v-ukrainu-do-nastupleniya-zimyi.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо за дебіли, вважають себе українцями, а плекають в собі рузький фаталістичний надрив. В Україні є протиповітряна оборона, напишіть хтось цьому всепропалику, хай зекономить на памперсах.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    А це 5 березня цього року. Як з іншого життя. Здається 100 років минуло. Такого масового мітингу патріотів України до цього в Донецьку не було. Така атмосфера піднесення і розуміння того, що нас багато. По закінченні рашистські бійці з арматурами доганяли маленькі групи людей біля під"їздів. Їх вже тоді везли автобусами з рашки. Донбас перший на кордоні, тому першим зустрічає орду, як завжди. Не виправдовуючи місцеву вату, впевнена на 100%, що хуйло розпочало би війну у любому випадку, навіть, якщо би вати у Донбасі було нуль.

    http://ipress.ua/photo/politychni_b...proty_pryhylnykiv_iednosti_ukrainy_52437.html

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Так-то оно так, но уж очень много там ваты. Или просто складывается такое впечатление, от того, что она сейчас повылазила и вся на виду, а нормальных людей на самом деле больше? Хорошо бы, если так - потому что иначе действительно как жить в одной стране?
    Не хочу даже думать о том, что было бы, если бы кацапы взяли Харьков или Одессу, или даже Киев (не дай Бог!!!) - но наверно, и там нашлись бы те, кто встречал бы оккупантов с цветами. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    на то он и далбасс..
    "а хуле плять, мы ж бандерлогов кормим.."
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Історично так склалося. Близькість кордону з Мордором дається взнаки. І інформвійну на Сході Україна програла вчисту. Навіть не грала. Кучма віддав регіон на поталу бандюкам.
    Але, моя думка не про це. А про те, що хуйло полізло би у любому випадку. Навіть, якщо би вати у Донбасі зовсім не було. Донбас просто ближче всього.

    Захисник Маріуполя молиться на підступах до міста.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Господи, спаси их и сохрани.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Украинские беженцы бегут с Тамбовщины из-за отсутствия теплых вещей

    Накануне от здания библиотеки им. А.С. Пушкина в Тамбове отправился автобус с украинскими беженцами. Пятнадцать человек приняли решение покинуть Россию и вернуться на родину из-за того, что тут им не предоставили теплые вещи для зимовки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ту фотку певно мрочкізм в екстазі постила.) І що тепер?! Шо маємо?! І ви далі її слухаєте, і так само думаєте?!))
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    О, Самуїловичі, як життя? Їдеш в суботу в аквапарк?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Що ви маєте за кордоном, я не знаю. А ми маємо війну в Україні.
    Чого ви на Мрочкізм напали? Нічого що я з Донецька і сама була на тому мітинзі? Нє?
    5 березня - мій день народження, ми з друзями провели на площі з іншими патріотами, які вийшли на захист України. Це було чудово, як в іншому житті. А потім ледь встигли забігти у кав"ярню, бо за нами гналися росіяни із арматурами і кричали "хахли, уйо...тє в сваю Україну".
    Я знаю, що вати в Донбасі повно. Не вам мені про це розповідати. Господь всім роздає по гріхам.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Коньъ Пегий

    Коньъ Пегий Well-Known Member

    :))) А кто на ЛФ рекламу поставляет? У меня тварь тигипка в правом верхнем углу глазки строит.

    ---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:58 ----------

    В берлоге тепло. В тайгу к хутингу, он уже их там роет.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Йо йо йой, ціхо цьоцю, ціхо... Не дратуйтеся.)
    І шо, як там вам зараз, в Данєтску?)
     
  17. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Сразу на учет в милиции "Склонен к государственной измене" всех совершеннолетних!!!

    ---------- Додано в 15:33 ---------- Попередній допис був написаний в 15:28 ----------

    Рефлекторно... Баня дається взнаки :crazy:
    Samojlovu4,з виходом,
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Вовча шкура і дрючок - оптимальний набір для зимівлі в Тамбові. Шкурою накриватися, дрючком відганяти тамбовських вовків.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    краще два дрючки - одним вовків відганяти, другим бурульки з-під носу збивати
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Wili

    Wili Well-Known Member

    вважаю що біженців, які втекли в РФ, назад пускати тільки за умови ведення графи "не громадянин".
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)