Схід і Захід України разом чи ні?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем шахрай, 5 вер 2007.

  1. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Ни Боже мой! Тока dram'n'bass c goa-trаnsе'ом :))
     
  2. Альф

    Альф миється в бані

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    на вкус и цвет товарища нет, мне только Альф на украинском нравится
     
  3. Pashok

    Pashok Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Що особисто тобі поганого зробив майдан? Ти ще зараз покричи Ющенко-козел будеш як Яник.

    Додано через 53 секунди
    Окрім якую неможу нічого сказати.:)

    Додано через 1 хвилину
    А що ще ви бачили українською, які фільми і чому вони вам несподобались?
     
  4. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    СВОЇ? сумніваюсь. Вам навязуєтся думка пр якийсь "союз", вас лякають кровожерливими жидобанерівцями і НАТО. Ви ведетесь на це як отара овець і післяцього заперечуєте свою темноту? Хоч як би ти иам універ не закінчив, а ти можеш своїми словами пояснити наприклад чому ти проти НАТО, тільки не "Патамучта ані врагі, так Януковіч і Вітрєнка сказалі", а логічно?
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. боб

    боб Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Альф, а ти хоч знаєш, що таке НАТО?
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    У грі Генерали було інтро і там є чудова фраза :
    Палитические конфликти розжигаюца словами(перепрошую за граматику). Тому слухати про те, що розповідають не дуже й потрібно. Радіо можливо і стало більш україно-мовним, проте телебачення не дуже. А якість перекладів фільмів я думаю залежть від того скільки на їх переклад витрачають грошей. Дивився я недавно у кінопалаці "Крутий фараон" українською - супер переклад. Бачив "Слідопит" на DVD (про хлопчика вікінга, що зростав з індіанцями) на українській мові, а потім включив російський варіант, який виявився значно гірший. Все залежть від бажання і прагнення зробити якісний продукт.
    Різниця все таки є навіть між містами на сході чи на заході. Тут вже приклад Донецька та Харкова був. В нас у Червонограді дуже жаліються бо наркоманів багато. В мене дядько там жив, колись бавився тим, тепер син в нього глухонімий, нічого просто так не буває.
    Я це веду до того, що на сході більше людей(більше це не всі) працює в сфері виробництва, навіть важкої промисловості, а саме є чорноробоичими, рівень культури низький, а вони навіть і не прагнуть його підняти. Тому і злорчинність більше, а решта як ті мурахи-робітники, для яких є впливовим чинником їх керівництво.
    Щодо другої державної. Наскільки я знаю навіть у совку більшість державних речей були українською мовою, як приклад більша частина пошти була україномовна. Це щодо запровадження у всіх сферах української мови. Пункт номур 2, якщо всі документи почнуть друкувати 2 мовами, то буде взагалі капєц. Ви самі подумайте над цим. Спілкуватись ніхто не забороняв російською, навіть даний форум у правилах вказує на російську мову.
    А так хочу додати, послухайте Тартак "Я не хочу" - але до кінця. Не потрібно розводити флейм, а йти вперед, працювати разом і жити в одній ЄДИНІЙ державі - УКРАЇНІ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Я бы просил Вас не издеваться над родным мне языком - русским, изображая его в уничижительно-карикатурном виде.Я не позволяю себе стеба над родным Вам языком - прошу этого и от Вас.
    А это почему, собственно? Вы ответьте на простой вопрос - кто для кого - гражданин для государства - или государство для гражданина...Пока у нас - первый вариант. И поэтому жиреет чиновничество, и ему глубоко начхать на нас с Вами...И делает оно те шаги, которые не дадут почувствовать нам с Вами себя хозяевами положения...Разделяй - и властвуй - это не "москали" придумали...Вот о чем подумайте....
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Ооо... пошло-поехало... Товарисчи, вы форумом не ошиблись?
     
  9. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    (оглядываясь по сторонам) it's saloon...народ за столиками,levandivka у стойки чистит шерифскую звезду...Нет, не ошиблись.... :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Ну от тому це питання потрібно піднімати !
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Людоньки...
    Невже приходу одного пискуватого користувача тре', щоби зриватися на чорті-шо?
    Прошу припинити "ти"-кати...
    Зірку вже почистив... :bazar:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Хочу сказати, що дана тема являє собою причину holywar'у. І не потрібно чіпатись дурного. І тут звели все до політики. Політика - це не все у житті людини, народу, держави.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Альф

    Альф миється в бані

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Если это в мой адрес,то сорри, мы темный народ прощаем оскорбления,я вас больше не потревожу.До побачення Львiв,приэмно було поспiлкуватися)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Не уходите насовсем-то.
     
  15. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Ну взаємні образи і тикання пальцями один на одного вас обох не дуже прикрашає.
    Ось з чого починалось, цитата шахрай :
    Я вважаю,в принципі,що якщо є розбіжності між западенцями і східняками,то лише в мовній,культурній,етно-соціальнній площинах.
    Хоча панування двох імперій-Російської(евразійський принцип панування) і Австрійської(європейський принцип панування) наклали свої відбитки на ментальність обидвох берегів Дніпра.
    А ви що думаєте про це,форумляне?

    І треба вести мову не про розбіжност,і а про СПІЛЬНІ інтереси.
    Для сусідніх держав ми не потрібні(як і ті хто на сході, так і ті хто на заході), хіба в якості м'яса щебільшого яким ми є зараз, їм потрібні наші ресурси.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    На Заході виникне свій Схід.
    Хіба ні?

    Додано через 9 хвилин
    Та невже? :)

    Додано через 17 хвилин
    Ну так подумайте.

    Додано через 20 хвилин
    Да цепи не дают. Во кака трегедия.

    Додано через 23 хвилини
    Главное - без резких движений.

    Додано через 33 хвилини
    В этой кав'ярне мы заказываем эспрессо.
    А вам больше нравится американо?

    Додано через 35 хвилин
    Осталось спилить мушку. :D :D
     
  17. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Мало. Почитайте ще, це порада. Якщо Ви людина освічена, грамотна, з високим рівнем інтелекту, обов'язково знайдете на цьому форумі багато цікавого та нового для себе, незалежно від віку та досвіду. І не обов'язково одразу щось писати, поки можете продовжити десь на своєму рідному форумі, де Вас толерують.;) Адже Ваша думка, я впевнений, не є виразом якоїсь значної групи населення, тим більше всього Сходу.:) А посилання давайте більше, нехай народ підтягується.:) Застережу, якщо Ви читаючи це, заходилися хамити мені, облиште це одразу-даремна справа.:) До того ж Ви переконаєте нас що Ви не є "людина освічена, грамотна, з високим рівнем інтелекту".

    Додано через 3 хвилини
    А Ви, а ви русскіє, прекратітє про всех нєрусскіх анекдоти прікольниє рассказивать. Пра хахлов, там.. Пра чукчей...:D

    Додано через 5 хвилин
    Прошу з аргументами у гілку "Вступ до НАТО". Ми там і не таких на обидві лопатки поклали.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    ....цікава "генетична ознака" етносу: "орієнтація на дружбу з росією"....

    ...сміх крізь сльози...
     
  19. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Вы на форуме клоун? Так скажите - я буду вас соответственно воспринимать. А если нет - то ведите себя достойно.
    Не хамите сами - и не хамимы будете :)
    ..
    ...цікава "генетична ознака" етносу: "орієнтація на розбрат з Росією"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Якийсь тваринний інстинкт ненависті до всього українського?

    Додано через 1 хвилину
    Це добре.;)

    Додано через 3 хвилини
    А ми, українці були братами з московитами? Коли? Гілка про Схід та Захід УКРАЇНИ. До чого ж тут Росія?:D
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)