Схід і Захід України разом чи ні?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем шахрай, 5 вер 2007.

  1. Монархист

    Монархист Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    хм … неужто есть ещё романтики которые верят в эту утопию? :o Или гос пропаганду вообще заклинило? :D
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    З Новим роком,Монархіст!
    Звичайно,що є.Є,навіть люди,які вірять в те,що лєнін "добрий був,я знаю,він любив усіх діток",і,що сталін був дійсно "отєц всєх народов"
    Не вірите?Загляньте на одеський форум.
    А є навіть такі,що вірять в те,що УПА були зрадниками совєцького народу.
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    чому ж ні?....
    такі речі забувати не можна.... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Не прикольно... не той драйв...
    Навіть в клініку відвідати не запропонують...
     
  5. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Забувати не можна. Але й робити це частиною своїх піаркомпаній теж не можна, і грати на цьому теж не можна, і заварювати на цьому ворожнечу теж не можна. Це треба просто знати і пам'ятати.
    От у нас де-хто починає - ой... ці бендери... вони такі-сякі... Вибачте, а чим ви кращі за них? - питаю я. Чи ви не живете так само в Україні, чи не на тій самій землі? Навіщо це? Я не українка, в мені немає української крові, але я народилася в Україні і я є громадянкою саме цієї держави. Для мене немає різниці з заходу чи зі сходу людина, вона така сама, як і я - громадянин України! Слава Україні!
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    За мораллю - не можна. Але - заварюють. Нажаль. Тому я особисто завжди буду голосувати проти того, хто більше "заварює".

    І правільно. Тим більше що ЧИСТИХ ЗА "КРОВ"Ю" НАЦІЙ НЕМА. (Пригадуєте, ким була принаймні одна з бабусь головного арійця? Чомусь його рідне містечко було їм цілковито знесено.)
     
  7. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Згоджуюсь, звичайно. Ба-більше, можу похизуватися,;) дещо знаю справжню культуру московитів, бував у театрах, читав класичну літературу, слухав класичну музику, бачив живопис. Все це достойне поваги. А стібаюсь з сучасних расєян, не без приводу, адже попса все більше захоплює маси населення, вони не тільки нас, українців, білорусів "оболванівают", а й власний народ ще більше. І пан Zenyk, гадаю саме ТАКу, сучасну псевдокультуру мав на увазі, саме ці не самі кращі, певні ознаки "культури" з північно-східного простору.
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Думаєте, раніше "маси населення" не були масою населення і не споживали попсу? :)
    Кожному - своє.
     
  9. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Звичайно, так. Але не було телеканалів та радіочастот. А тепер є, і багато з них належать, нажаль росіянам, або євреям для яких це лише бізнес, а платять нафтадолари росіяни. Наприклад "Радіо Шансон" - Медведчук.
     
  10. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Отвечу на глупость цитатой.... :)
    "...Жила-была страна Советов. Была у нее целая куча отрицательных черт, на которые мы, жившие в ней достаточно долго, особого внимания не обращали.....Например, была вот такая отрицательная черта: очень мало печатали западной литературы. Особенно - англо-язычной фантастики. Но вот то, что печатали - это был один сплошной, непреходящий супер. Народ перся по полной программе. Что ни книга, то просто праздник какой-то. Дозированные поступления Хайнлайнов, Саймаков и Гаррисонов, небольшие косяки лауреатов Небьюлы и Хьюго, других литературных премий - все они создавали очень стойкое впечатление того, что там, за бугром, и все остальное точно такое же крутое. Просто нам этого не дают. Падение "железного занавеса" показало, что это - увы! - совсем не так. Но показало оно и кое-что другое...... Единственная польза, которую я на данный момент от этого узрел, это то, что появился доступ к самой разнообразной информации: видео, аудио и книгам....В общем, фильмы и книги хлынули в Россию мутным потомком. Перво-наперво выяснилось, что при советской власти переводили только наилучшие образцы из того, что творили на Западе. Конечно, львиная доля до нас не доходила, но мы быстро наверстали упущенное. Затем выяснилось, что дерьма там, на Западе - выше головы. И даже гораздо поболее, чем у нас - в силу более высокой технологической оснащенности. И дерьмо это поперло валом. И вдруг выяснилось, что один из самых образованных народов мира, "самый читающий народ", вовсе и не жаждет утонченных эстетических наслаждений. Оказалось, лозунг "Лучше меньше, да лучше!" - не для масс. Массы живут под другим лозунгом, и лозунг этот таков: "Да хоть и говно, зато полный рот!" Широко открытый рот надо было набивать. И говенная волна сперва поднялась девятым валом, а потом и вовсе превратилась в цунами: по ящику весь день гонят бесконечные дебильные сериалы. Все книжные лотки завалены блевотиной "про любовь" - убогими поделками дилетантов на тему "сопли с сахаром". Спрос на все это говнище - самый зверский. На книжном рынке возле лотков с этой пакостью вечно не протолкнуться мимо толстозадых теток, все еще жаждущих так и не пришедшей к ним любви. А может и пришедшей, но не оправдавшей. А может... Души толстозадых теток - потемки. Да и какая разница. Все равно не понимаю, зачем это дерьмо читать. Но его очень, очень много. А поскольку свои мастера говенных жанров пока почему-то никак не вырастут, приходится закупать чужое и переводить....."
    Полностью - http://oper.ru/torture/read.php?t=934298203
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Хтіли перевести стрілки на західну сторону? Це не питання, хтіли, видко.;) Так, це явище дійсно має місце. Але визнайте, саме з московії пре хвиля усіляких там Марініних ( наприклад:"Муха в самолете", "Фокус покус от Василисы Ужасной") та купа дебільних серіалів, про які Ви ж самі колись казали, що наші домогосподарки мені щось там відірвуть,:D якщо стрічки будуть українською мовою перекладені. Ось де глупота! А Ви кажете...:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Альф

    Альф миється в бані

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Вот почитал я тут чуть-чуть и просто диву дался откуда в вас столько ненависти???Почитаешь тут некоторых личностей и подумаешь,а нужна ли нам на Востоке такая Украина.Я специально всем знакомым дам ссылочку,пусть почитают своих "братьев" с западной Украины.Это ж просто жесть.Люди опомнитесь хотите прославляйте своих фашистов у себя,у нас их реально ненавидят.Не топчитесь по нашей культуре и нашим ценностям.Оставьте в покое русский язык.И все будет порядочек.Хотя по ходу не собрать разбитой тарелки,особенно после этого ... майдана.
    Привет из всеми "любимого" вами Донбасса.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    А з цого місця "пападробнєй".Яка культура?Якщо хочете примазатися до російської культури,то так і скажіть.Цінності?Теж хотілось би почути,які культурні цінності зараз дає "на-гора" Донбас?
    Превед "канкрєтному паца-а-ну" Януковичу!
     
  14. Альф

    Альф миється в бані

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Я б сказал,но нафига оно надо.Привет Яныку передам мы ж тут все братки,урки и зеки в Донбассе.:crazy: :D И я горжусь,что мой любимый край дает пока отпор шабашу нациков.Насчет примазаться к Русской культуре,то у нас культура Пушкина,Шевченко,Гоголя,Толстого - то есть русско-украинская, 80% польского в нас слава Богу нет.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Наскільки знаю,там і нормальні люди є.Так що не розписуйтесь за весь Донбас,а,тим більше Схід.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Те саме можу сказати і я.
    Вірніше, кого я знаю по роботі (Донецьк, Маріуполь, Краматорськ) - ВСІ нормальні. Дехто голосував за тих, дехто - за цих. Але щоби з піною кидатися в дискусію і переходити на особистості - такого не бачив.

    Мабуть Альфу вигідно створити образ такого ярого конфліктного хлопця - ну нехай створює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. боб

    боб Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    як думаєте, що буде з Заходом без Сходу?
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    А,що лунають пропозиції?
     
  19. боб

    боб Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Що маєш на увазі під пропозиціями?
     
  20. Pashok

    Pashok Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Теж саме що з Лівобережжя без Правобережжя. Якщо ви гадаєте що без Донецького вугілля всі помруть то я незгоден. Ми одна нація! Всі ми напротязі багатьох століть боролись за незалежність України тільки різними шляхами. Коли треба ми демонструємо всьому світу що ми одна не розділима нація. Приклад тому референдум про незалежність 1991.
     
а де твій аватар? :)