Схід і Захід України разом чи ні?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем шахрай, 5 вер 2007.

  1. Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    На які ще прояви?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?


     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Ну що ви..?
    Просто, Салун, розділ Політика - то ТАКе місце, де тривають баталії (політичні). А за "тамбовського вовка" можна різонько штраф дістати.
    На ЛФ є купа розділів, в яких і з Вашими "мнєніями" (світоглядом) можна мило спілкуватися.
    Ласкаво Просимо! :)
    Але відповідати і там пропоную ввічливіше.
     
  4. EntOther

    EntOther Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Не знаю як там ви думаєте, але мені здається у ворожнечі між Заходом і Сходом винні політики, та минулі захоплення Сходу Росією, і поширення там росіянів, а в Заході Польші, все ж таки Україна під Польшею була кращою ніж під Росією(не сприймайте це як те що Схід - поганий, просто Здається що Захід більш український(зберігає традиції, більшість населення говорить по українськи і так далв...)).
     
  5. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    ....політики - провідники цієї ворожнечі....ворожнеча між людьми не може виникнути тільки через різну культуру, традиції і світосприйняття...така різниця може викликати здивування, захоплення і т.п. але не ворожнечу....ворожнеча виникає тоді коли українцям навязується культура іноземної країни на Україні, адже українці не хочуть мати традицій та цінностей інших країн в своїй державі.

    а, в свою чергу, росіяни, які живуть на Україні ніяк не можуть змиритись з тим, що вони не рідні на українській землі, та й взагалі не визнають того факту, що земля на якій вони живуть - українська....при цьому вони усвідомлюють що вона не належить росії, а тому намагаються помякшити таке сприйняття закликами до братання (мало не "шлюбними узами") з росією, відродження якого штучного утворення - ссср, чи запровадження максимально можливої кількості культурних ознак росії....

    от тому і виникає ворожнеча...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Хотів щось написати а потім подумав навіщо?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Це яких таких, культурних?
    Пригадалася пісня гурту "Любе":
    "баня, водка, лосось і гармонь",нє?:)
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    "Сємєчкі".
     
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Та тільки хотів взяти квиток як в старі дні і виписати всім ....
    Ніц творчого, справді. :)
     
  10. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    ....я думаю, що насилу стримувати руских мешканців України від їх бажань - не правильно та й не вдасться....треба запропонувати для них такий вихід з ситуації, який би їх влаштував і разом з тим ніяким чином не зашкодив інтересам Української державності...

    ...ви б шо запропонували, шановне панство?
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    А Вам не згадуються інші зразки?
    наприклад: "я встретил вас, и всё былое..."

    Культура російська була і буде. попса - була і буде. Рагулі - були і будуть.

    Погодьтеся, один аршин на всіх росіян України не пасує. ;)

    Або варто приміряти український відповідник фофудьї...
    Нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    По-перше, "в Україні". По-друге, а Ви рідні? По-третє, Схід і Захід не разом саме із-за такої позиції. А по-четверте, хто Ви такий, щоб визначати, хто на чиїй землі живе?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    ...ну так бачите: я таки правий....не можете з тим змиритись...

    ...а про те що земля, на якій Ви живете є українська визначив не я а народ України в 1991 році, я лише констатую факт та Конституцію України

    Додано через 3 хвилини
    а чому Ви так стверджуєте, що маєте право вчити когось говорити українською?
     
  14. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    "Верховна Рада України від імені Українського народу - громадян України всіх національностей,

    http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=254%EA%2F96%2D%E2%F0

    Непогано було б ще й знати Конституцію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    все правильно - я ніде не помилився: на українській землі мирно живуть громадяни ВСІХ національностей!
    але зрозумійте: громадяни всіх національностей живуть на УКРАЇНСЬКІЙ землі!


    Ми з Вами живемо не в якійсь аморфній інтернаціонально-штучній державі, а саме в УКРАЇНСЬКІЙ державі на УКРАЇНСЬКИХ землях!!! і Конституція зветься "Конституцією УКРАЇНИ", а не конституцією спілки громадян всіх національностей, що мешкають на території між росією і євросоюзом"!!!....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Не я, правопис український.
    От тут помилилися:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    ну може з висоти Ваших знань психології там можна розгледіти помилку, однак запевняю Вас я висловився абсолютно точно: громадяни всіх національностей мешкають на українських землях, і тільки громадяни рускої національності не почувають себе на рідній землі і весь час вимагають привнести до українських державних устоїв/традицій - традиції та культурні ознаки іноземної держави: росії...


    ...сумніваюсь що це довге речення стало для Вас зрозумілішим ніж попередні чіткі короткі тези, однак сподіваюсь, що Ви знайдете в ньому зв'язок якого не вистачало між двома, наведеними Вами, моїми тезами
     
  18. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Да куда уж нам до Вашего полета мысли!
     
  19. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Значит венгры Закарпатья, получающие венгерские паспорта, пользующиеся льготами при въезде в Венгрию, вывешивающие венгерские флаги на мэриях украинских городов, это патриоты Украины. То же касается и румын в Буковине. Даже Ющенко обеспокоился перед Новым Годом нехваткой учебников на венгерском языке в школах Закарпатья в своем письме премьерке. А русских, многие из которых не одно поколение живут на земле, которая длительное время принадлежало России, вы обвиняете в том, что они хотят жить согласно своим традициям
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Схід і Захід України разом чи ні?

    Странно, чесслово... Навязывание своих культурных традиций своим согражданам - но другого происхождения - считаете прогрессивным и правильным... Я уже предлагал Вам представить крымских татар - к примеру - в вышиванках и с салом в руках :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)