Схід і Захід України разом чи ні?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем шахрай, 5 вер 2007.

  1. premium

    premium Well-Known Member

    Не Громадянам України, а випадковим власникам українських паспортів, і не вказуємо як жити, а підказуємо дорогу до вокзалу.
     
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    хиба що на Тернопольщине, прибудете в гостеприимную Николаевщину "подсказывать" ... авось и Вам чего подскажут ;)
     
  3. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Не час вказувати будь кому на вокзал, в Українї вже 46 млн + спад народжуваності, який при економічній кризі ще збільшиться.
    А попробуй тепер відновити хочаб 1 000 000 населення.

    Інші країни борються за ріст населення.
     
  4. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    Та врядли. Для запада "москали" были, есть и будут :) Без них скучно будет :)

    А как мне узнать кто я? Ну "випадково" я паспорт получил или нет. :)))
    Вежливость прежде всего :)
     
    Останнє редагування модератором: 12 чер 2009
  5. Яро

    Яро Well-Known Member

    Так увічлива людина, коли їде в гості, то вивчить принаймні пару фраз на місцевій мові. Тоді її й поважають. А то Чорномирдін он скільки стирчав тут, а слова українського так із себе й не вичавив. Тепер буде в Москві писати мемуари, які ці хохли каки...
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  7. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    А от тут інша думка.Яка теж має логічні підстави стати реальністю. (я від коментарів утримаюся)

    Ближайшее будущее Украины

    Что-то давно старик Манкурт не политиканствовал. Ведет себя подозрительно мирно, от дискуссии по поводу 40-летия высадки американцев на Луну уклонился, оставив парочку примирительных комментариев. А сегодня ночью спровоцировала меня интересная статья Андрея Сорокина “Каждой перестройке положена своя Берлинская стена”. Близкая мне по смыслу рассуждений автора.

    Упоминаемых в статье рекомендаций Збигнева Бжезинского я не читал, но истеричную барышню он мне не напоминает. Он мне волка напоминает. Не тамбовского, просто старого волка.

    Итак, гипотеза Сорокина, как я ее понял. Сегодняшняя Украина не является самостоятельным государством и ее дальнейшая судьба будет решаться в торге между Америкой и Россией. Тезис для граждан Украины унизительный, но справедливый - мы уже 20 лет не можем определиться сами, чего хотим. Не можем сами - нам помогут. Пишет Сорокин, что проглотить Украину, как Прибалтику, Штатам не удалось и не удастся. Согласен. Остаются два варианта - развал (раздел) Украины или “принуждение к миру” с Россией. Существование мощного, независимого, нейтрального и самостоятельного украинского государства не рассматривается в связи с очевидной нереальностью - десятилетия метаний история не прощает.

    Я сам в последнее время уныло повторяю - мы развалимся. Единственное, что может нас от этого спасти - нежелание подобного варианта развития событий со стороны более авторитетных игроков - Европы, США, России. Ну, допустим, поделим Неньку: кому сиськи, кому письки, в районе талии чужие миротворческие батальоны разнимают рвущихся с дрекольем братьев разделительную линию в свою пользу сдвинуть, трупы, слезы, жрать нечего. Значит - давай, корми этих сорок с чем-то миллионов сошедших с ума украинцев. После чего зажиточной Европе надо будет принимать на хозяйство нищую Галичину с памятниками Бандере и Шухевичу, а России поднимать не намного богаче Юго-Восток с его явно завышенными ожиданиями по поводу щедрости и реальных возможностей россиян.
    Ну, возможно, возможно. Хотя не дай Бог.

    Второй вариант - сторгуются. Не мы, конечно, мы объект, те, кому положено, сторгуются. Тут даже и предполагать нечего, нас в тонкости торгов не посвящают. Если Штаты не будут жадничать чересчур, а Россия поменьше будет упирать на братские чувства, а побольше на геополитический наличман для оплаты счетов - вполне могут. Ющенков - как стеклотару, новоевропейцам дадут необходимые разъяснения, староевропейцы будут участниками процесса, им объяснений не потребуется.

    Тоже вполне возможно.

    На какие-то иные варианты у меня фантазии не хватает. Ждать долго не придется, тайм ис мани, или как там оно, в ближайшие годы все решится. Будем очевидцами. Даже пожилые. Очередных 20 лет на бесплодные поиски “национальной идеи” уже не дадут.

    http://www.mankurty.com/blog/?p=2763
     
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    действительно возможно и по большому счету уже происходит, по-тихому, без "горлопанства" на Украине уже чужой собственности немеренно, как Российской так и других "партнерофф" ...
     
  9. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Схід-Захід: уперед, назад чи по колу?
    Нинішні президентські вибори навряд чи стануть серйозним тестом на те, чи є Схід і Захід разом. Але запитання залишається відкритим, і рано чи пізно нам доведеться на нього відповідати.
    Бо якщо таки «так» - то разом «не дивлячись ні на що», чи разом «для того, щоб»?
    ...Достатньо врахувати це, подивитися на циганський побут мешканців Донбасу, оцінити занепадницький вигляд їхніх міст, містечок і сіл, їхнє презирливо-байдуже ставлення до будь-якої влади, щоб зрозуміти, що Донбас – це багато в чому ще додержавне, а тому і донаціональне, утворення. Це – напівкочове плем’я.
    Читати весь текст статті
     
  10. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Ой, не доглядел исследователь... Из наших краев - Будда произошел... Вот у нас - все больше созерцательность...И - презрительно-равнодушное отношение к власти - отсюда... Вы индийцев видели надеюсь? Ну - хоть в кино? Типичные цыгане! Естественно - они то - от нас произошли...Вот - и быт у нас - цыганский...
    Буддизм! Шо тут сказать...:cry:
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я поважаю представника кожного народу,що гордиться своєю приналежністю до СВОГО народу.
    Спитайте росіянина...справжнього росіянина...він ...нехай жартома,але переконано скаже,що Росія - родіна слонов.
    Поляки теж впевнені в своїй винятковості.
    Французи...іспанці...німці...
    Кожен народ має свої міфи,що підкреслюють його винятковість і месіанство.
    Тільки нас...весь час заставляють відчувати свою приниженість.
    До слова..оці святкування поразок...ті ж Крути...Берестечко...теж з тої серії....
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Xena

    Xena Member

    Шановні добродїї, дозвольте репліку представникові півдня.
    Я вже писала учора, що днями мене забанили на так званому "Самом свободном форуме Донецка". Річ у тому, що на нього випадково натрапив один з користувачів форуму, на якому я модер. Він був дуже здивований порядками, що там панують і манерою спілкування. Поділився враженнями, дав посилання.
    Наш похід на той форум закінчився не розпочавшись. Нормальним, розсудливим, поміркованим людям там не дають спілкуватись, банять одразу. Так от учора, на наш місцевий, дуже маленький форум прийшла людина, вибачатись за поведінку модерів донецького форуму від імені донетчан. На його думку, і вона мені здється цілком справедливою, той Донецький форум створений лише для чорного піару Донецька. Це все пояснює. Адже там усі користувачі - як у театрі співають усе по нотах. Найстрашніше, що свідомо протиставляють захід і схід.
    От з приводу тієї ж Фаріон. Ніхто з батьків дітей з того дитсадочка не подав до суду. Але ж є запис, майже на кожному великому форумі ця тема активно обговорюється. Те, що досі не вжито заходів, наводить на думку, що усі ці ультракрайні організації -дійсно проекти спецслужб. От частина того посту, про який йшлося раніше:
    Що ж робити нам, пересічним? Не піддаватись. Та чим менше ми будемо реагувати, тим міцнішими і продуманішими будуть ці акції. Чи утримаємось, чи не піддамося на провокацію? Найгірше, що наши спецслужби, як і за часів СРСР, продовжують боротьбу з власним народом.
    Якщо все так насправді, то що є кінцевою метою нелюдів, які провокують ворожнечу?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Я - не про то. Прочитайте - какая тут приниженiсть?
    Будда принадлежал к скифскому/сакскому народу будинов, проживавшему во ІІ—І тысячелетиях до н. э. (по Геродоту) на территории Древней Украины.

    Мильоны - вас. Нас - тьмы, и тьмы, и тьмы.
    Попробуйте, сразитесь с нами!
    Да, скифы - мы! Да, азиаты - мы,
    С раскосыми и жадными очами!

    А.Блок
    :)
     
  14. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Валерий БЕБИК, доктор политических наук, профессор, проректор Университета «Украина», председатель правления Всеукраинской ассоциации политических наук.





    а що той Бебік не вивчив державної мови, нє? А пише в "Голос України"...


     
  15. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Пан Даниiло! Яж - исключительно как стёб сие написал... Не принимайте всерьез - это пишет еще один прохФесор.... :)))
     
  16. Gambrinus

    Gambrinus миється в бані

    Поляки и австрияки, оставили красивые европейские города... Но, но население которое там,сейчас, проживает не вписывается в ландшафт... Нам Российская империя оставила не менее красивые, европейские и просто продвинутые города и мы как-то гармоничней в "наследстве" смотримся... Ценим что-ли ?:)
     
  17. Geograf

    Geograf Меломан

    Панове, не переживайте все добре вписується
     
  18. Gambrinus

    Gambrinus миється в бані

    Та не, шо вы, я жеж оптимист...:)
     
а де твій аватар? :)