Свобода то філія ФСБ ?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Deus igrok, 20 бер 2014.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    8 декабря "Свобода" уничтожила памятник Ленину. Согласитесь, это был сокрушительный удар по Януковичу. Телевидение всего мира захлебнулось репортажами. Некоторые озадаченные киевляне потрясенно вышли с майдана, чтоб осмыслить в тишинне это историческое событие.

    1 января, "Свобода
    " применяет еще более эффектное оружие против бандитского режима - факельное шествие. Чтобы придать мероприятию большей зрелищности и телегеничности они пытаются поджечь холл гостиницы Суркиса. Все телеканалы показывают охранника гостиницы с огнетушителем, который оскорбленно говорит "Нащо ви так робили? Це не заради України і не заради нацїї так робиться!". Майдан застывает в раздумиях.

    14 января "Свобода" вывешивает на КМДА черно-белый портрет Бандеры, который в скором времени (достаточном, для того чтоб этот портрет отсняли все телеканалы)
    заменяют портретом Шевченко. Результат этого вывешивания ёмко изложен в комментарии под статьей на "Комсомольской Правде" неизвестного мне человека из интернета:"- Kyrylo Sergeyev:
    - Якби я був владою, я би грошей заплатив за таку акцію, щоб потім показати по всіх каналах сходу і переконати їх, що на Майдані самі лише Фашисти, тому любі шахтарі, краще в копанках сидіти і на нашу кишеню працювати, ніж фашистів підтримувати. Не варто зараз таке робити. На Майдані пліч-опліч мають стояти гуцул і шахтар. А так, і революцію не роблять і країни не завойовивають, а тільки схід відштовхують. Вам точно за таке не платять?".

    29 января, активисты "Свободы", выполняя условия договоренности об освобождении ведомств взамен на освобождение группы арестованных демонстрантов, без передупреджения берут штурмом министерство агрополитики, вступают в бой с активистами "Спільної Справи",
    применяют травматическое оружие и ранят шестерых человек. "Свобода" снова создает сенсацию для прессы. "Как Евромайдан пошел против Евромайдана" - с такими заголовками выходят российские СМИ на следующий день. По Украине ползут упорные слухи о расколе протестного движения.

    23 февраля ВР в числе первых решений после победы украинской революции отменяет закон "Об основах государственной языковой политики" и в комиссию по подготовке законопроекта о развитии и применении языков в Украине входит свободовка Фарион, известная своим высказыванием: "Запитую у всіх нас - звідки, як кажуть наші святі галичани, звідки ся взяла та російська мова? Хто її ту засіяв? На якому говні, перепрошую, вона виросла?". Это становится
    главным информационным поводом для российских ньюсмейкеров и производит эффект взрыва на юго-востоке Украины и в Крыму. Информация о том, что и.о. президента не подписал это решение ВР тонет в волне дезинформации. Машина пропаганды выносит этот инфоповод в топы.
    "Бандеровцы запретили русский язык" - так это преподносят российские СМИ.

    18 марта депутаты "Свободы" фиксируя на видео избивают президента Национальной Телекомпании Украины и угрозами, оскорблениями и побоями требуют его отказаться от занимаемой должности. Видео, на котором они называют чиновника "москальський непотріб" и избивают они САМИ выложили в интернет. Сложно переоценить, ценность этого видео для
    антиукраинской пропаганды. С такими ньюсмейкерами сепаратистским дезинформаторам не нужно ничего выдумывать - вот картинка беззакония, ксенофобии и бандитской власти. Посольство США и ОБСЕ уже осудили действия свободовцев. На юго-востоке эффект от этого видео будет подобен эффекту от видео с голым козаком Гаврилюком на морозе и спровоцирует
    новую волну сепаратистских протестов.

    ---------------------------------------

    Газета експрес:

    Гроші Тягнибока – 4. Угода з дияволом
    Читайте більше тут: http://expres.ua/main/2013/10/28/95943-groshi-tyagnyboka-4-ugola-dyyavolom
    Гроші Тягнибока – 4. Угода з дияволом
    http://expres.ua/main/2013/10/28/95943-groshi-tyagnyboka-4-ugola-dyyavolom


    ----------------

    ОРД 02: Зачем клоун Игорь Мирошниченко косит под фашиста и подставляет Свободу?


    http://ord-02.com/item/34226-zachem...nko-kosit-pod-fashista-i-podstavlyaet-svobodu

    -----------------------------


    Похована надія, або Де зник Михальчишин


    Свідками «другого пришестя» Михальчишина до Львова стали учасники пікетування «Епіцентру» на околицях Львова в ніч на 9 лютого. Уночі з суботи на неділю там склалась доволі дивна ситуація, коли після пікету працівників торгового центру барикади розібрали, на місці з’явились дуже дивні «пікетувальники», які погодилися звільнити проїзд лише після фінансового стимулювання у розмірі півтора десятка тисяч доларів. Працівники торгового центру намагалися заблокувати шантажистів і викликали міліцію, оскільки про жоден бойкот не йшлося, а виглядало все це на банальний наїзд. Саме тоді, на виручку заблокованим «протестувальникам», оперативно виїхав народний депутат Михальчишин, який після недовгої перепалки з міліціянтами і звільнив «горе-пікетувальників».
    http://zik.ua/ua/news/2014/02/11/pohovana_nadiya_abo_de_znyk_myhalchyshyn_459763

    -------------------------

    про стару комсомолку навіть не варто починати .....

    хіба це не вороги що підіграють путуні
    хіба горіло 29 лютого відміняти закон про мови ?
    хіба потрібно було фашизм з НТКУ показувати на відео ?

    і чи є шанси що на найближчих виборах львівяни адекватно оцінять діяння ура-патріотів ?
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    я теж задумувалась над цим питанням.. і таки так, їхні дії схиляють мене вірити, що працюють вони під сценарій, який вигідний точно не для України

    і що особливо подобається, це те, що завжди у відповідний момент все дбайливо знімається на камеру і миттєво виставляється в нет
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тема зі знаком питання - це в стилі жовтої преси, як то "Тягнибок - масон?".
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    масони масони

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як на мене, там не треба копати глибоко, бо "Свобода" просто-напросто містечкового рівня і інтелекту навіть не партія, а товариство з обмеженою відповідальністю, і всі їхні "подвиги" від недалекості просто. Фаріон за 4 місяці два рази показалася. Вони хочуть експлуатувати ідеологію просто щоб заробляти на хліб. І то багато не заробляють.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Я не знаю. Там є патріоти, не можу казати за всіх, та я теж думаю, що стільки нерозумних вчинків від просто дурості чи недалекості зробити було б важко. Якщо говорити по правді, то Свобода у Тернополі виграла з невеликим відривом при тому, що конкурентів у неї, фактично, не було. ( Ющенко і ПР нерахується) Можливо просто хоче показати себе. Піариться не там де треба.
     
  7. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Судячи з подій останніх днів, а навіть місяців, я би уточнив: Товариство з НЕобмеженою БЕЗвідповідальністю.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Партія регионів справжня філія фсб
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Те що вони часто роблять дурні речі які грають на руку антиукраїнським силам - звичайно.
    Але навряд чи верхівка партії координує свої дії з російськими спецслужбами.
    А з того переліку - тільки події із будівлею мінАПК більш-менш тягнуть на гріхи ВО Свободи.
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Свобода - парламентська партія. Її обирав нарід. І по її діях судять про уподобанням того ж народу
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І шо? А ПР не нарід обирав?
     
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Так і що робить п'ята колона КПУ в ВР
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

    І ПР також. Що хотіли - те і маєм.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну хотіли і перехотіли. Перехотіли - не матимемо.
     
  15. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Я ніколи того не хотіла, ні ПР, ні Комуністів. А про Свободу - не все так просто. В Тернополі ще рік тому говорили про агентів ФСБ у їхніх лавах. Чи два роки тому...Незнаю, коли точно - нескажу, але СБУ варто б перевірити цю інформацію 100%
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а бабки звідки?

    Поки є вплив Росії, Свобода житиме, як тільки Росія перестане впливати на Україну, кому Свобода потрібна?

    ---------- Додано в 19:30 ---------- Попередній допис був написаний в 19:28 ----------

    І то при тому, що того директора можна звільнити простим наказа зверху без всіх цих сцен. Влада ж ніби наша, нє?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Починаю сумніватись, Миху.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ні. Хоча чудять хлопці нЄпадЄтскі. А на Майдані скромні були аж занадто....але все ж не філія)
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Deus igrok
    Попросіть модераторів змінити розмір шрифту, а ще краще - прибрати під спойлер.
    Забуваєте про москальських вуаєристів (підглядальників)?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене теж є притензії... Ше як Юлька очуняє...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)