Свобода слова.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Serjik, 8 лис 2007.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У мене тільки інформація, що емігрував в Аргентину, там же знаходили його особисті речі.
    Не туди, то досить переводити стрілки - куди тоді емігрував?
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну і де та інформація? Давайте джерело /якщо маєте, якщо хочете і якщо можете/
    А звідки ви взяли, що він емігрував?
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє, ніхто не дражнив "язвою" :)))

    Ну от бачите - як насправді не знаєте, а берете і кажете ;)
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Перебуваючи в США на власні очі бачив на Flea Market (антикварному ринку) безліч речей з Нацистської Німеччини,включно з нацистською символікою,хоча продаж таких речей і пересилка почтою заборонені.Ціни високі.Губні німецькі гармоніки Hohner і сам купував,хоча,яке це має відношення до нацистів,як нині в Україні АКМ Калашнікова до Росії.Гра то така по створенню міфів,хоча сам десь таки вірю,що Адольфцьо так-таки втік в маю 45-го літаком до гІспанії,а далі до Уругваю,а далі...а хрін його знає куди.Так си гадаю.Міфів багато,куди.Катрена не шкрабав єм про теє...може ще колись.:)))
    Ну щось тіпа "дикої катреняки"...
    Катрен-жарт про дикії затії

    Ще прийде якийсь Набуко у країну Персів,
    а в Іран із Уругваю припреться "адольф",
    ще й закрутить по-новому ту "старую версію"(?)...
    та й і стане командувать на-Сході гер Вольф.
    :meeting:
    upload_2018-12-9_22-47-49.png
     
    Останнє редагування: 9 гру 2018
  6. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  7. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  8. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Брехливий перебор,получається!:preved:
    Тому...

    Ніхто в Вкраїні вже не хоче бути патріотом,
    стріляти в ворога й розносити газетную брехню,
    боротися з неправдою,та обливатись потом,
    розповідаючи у телевізорі усякую хрейню!

    (Юрко Нотоцо)
     
  10. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  11. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  12. ВІДКРИЮ ТАЄМНИЦЮ: УКРАЇНЦІ – ТО АМЕРИКАНЦІ
    (А НЕ КАНАДЦІ).

    Facebook нагадав, що 4 роки тому я опублікував оцей аналіз.
    Сьогодні б написав іншими словами, але суть та сама.

    Я виріс вважаючи Канаду схожою на Україну і Україну на Канаду. Типу Канада, як і Україна – «менший» брат, спокійні, миролюбні, таке всяке.

    Проживши 20 років між Канадою, Америкою, а також побувавши в десятках країн і заробляючи на життя вивченням їх культур і менталітетів, сьогодні нарешті знайшов сміливість зізнатися собі, що менталітет моїх кровних братів Українців – зовсім не такий як моєї любої Канади, а більше такий, як моєї теперішньої домівки Америки.
    Українці – то Американці.

    Обґрунтовую.

    1. Українська національна ідея – це американська національна ідея (не плутати з "американською мрією", про яку далі). Чітко сформульована Подерв'янським українська ідея «ві...біться від мене», це просто перекладена на українську мову американська всепоглинаюча віра в «малий уряд». Ніщо так більше не об’єднує Американців, як віра і прага до малого, дуже малого, а бажано взагалі відсутнього уряду. Українці, звичайно, по радянській звичці чекають подачок від уряду, але в душі щиро його ненавидять і дуже б хотіли всіх тих депутатів і чиновників на гілляку і щоб більше ніколи ніхто... Раду зменшити до 50 чоловік. Міліцію розпустити. Армію – на волонтерську основу.

    Ніхто так своїх президентів не лає, як Американці. Лише Українці. Ще не вибрали, вже критикують. О, якби ви бачили, що тут кажуть про Обаму (апдейт: сьогодні про Трампа)... Вам би ваші закиди Порошенку (апдейт: сьогодні Зеленському) здалися б компліментами. Коротше, дай мені мою земельку, не чіпай з податками і я собі свій рай сам збудую.

    Канадці ж навпаки, зовсім не проти більшого уряду і уряд свій, здебільшого, люблять. Вони навіть не обмежують кількість строків прем'єра (апдейт: Трудо трохи получає від Канадців, але навіть близько не так, як Зеленський чи Трамп). Ні, тут Українці – Американці.

    2. Українська особиста мрія – це американська мрія в найчистішому вигляді. Чого найбільше хоче кожен Українець? Правильно, своя хатка, бажано на хуторі, ставок, млинок, і вишневий садок. Отут огірочки, а отам картопелька, вдома дружина і діточки. Коник. І бажано всій невеличкий бізнес.

    Всьо! Ви в ідеалі описали Американську мрію, лише з правкою на кліматичні умови. Це і є мрія будь-якого Американця, лише замість городу, тут фетиш – це зелена галявина перед хатою, на яку Американець тратить більше часу, ніж Українець на колорадського жука. А хутір вони називають фермою або ранчо. Решта ідентично. І не лізьте до мене. Ідилія.

    Канадський же менталітет – це ввічливість, багатокультурність, захист навколишнього середовища, бобра врятувати, чи дерево не дати спиляти. Нє, Українці цього не зрозуміють. Ставок, млинок, вишневий садок навколо хати - ось справжня американська мрія Українця.

    3. Українці – козаки. Американці – те саме, тільки називають козаків – ковбоями. Нація воїнів. Так, більшість українців хлібороби, (як і більшість американців - трудяги), але національний герой – хлопака в диких степах, на коні, шукає пригод, нічого не боїться, за себе постоїть, інших захистить. Тільки наші ковбої на схід йшли, а американські на захід. Але риси національного героя – ідентичні.

    Канадці ж нація дипломатів, естетів. Українці часто поводяться як канадці, але в душі люблять саме ковбоїв-козаків.

    4. Майдан – явище таке саме американське, як і українське.
    Ви бачили Канадців на протестах? Ото ж. Лише якщо організовано профспілками. Профспілки Канадці люблять. Але то інша історія.

    Українці профспілки не люблять. А от Майдан – це тіки так. Кожні кілька років. Американці теж, від Boston Tea Party до Occupy Wall Str (хто не знає про той протест – погугліть). Ну і ось штурм Капітолію. Тут чуть шо, зразу Майдан. В Канаді ж зовсім інший менталітет.

    5. Менший Брат, то насправді не Канада, а Америка. У них була своя Британія. Визвольні змагання. АТО. Все як у нас. Просто вони коли вирвалися з обійм великого брата 200 років тому, на кінець реалізували свій потенціал і переросли того брата. Але в менталітеті намагання довести свою «неменшість» так і лишилося. Чиста Україна, але лише на кілька поколінь раніше.

    Канада ж – дипломати. Спокійно, без стілянини, гайдамак, козаків, кіборгів, туди-сюди, за 200 років домовилися помалу і непомітно стали фактично незалежними, хоча на папері до цих пір протекторат Британії.

    6. Ті, кого тепер прийнято називати «українськими патріотами» - це звичайні україномовні американці, особливо ті, що люблять Республіканську Партію і Рейгана. Різниці – ніякої.

    Жодна з програм канадських партій не була б підтримана помітним числом українських патріотів. Плювались би. Але от програма Республіканської Партії мала б 100% підтримку серед активних українських майданівців, автомайданівців, свободівців, тризубівців, АТО-шників і інших наших людей. Не вірити – почитайте.

    7. Українці, як і Американці, не дуже толерантні до меншин. Тобто, меншини себе почувають ОК в Америці, але все ж більшість населення тут проти одностатевих шлюбів, косо дивляться на інші раси, очікують від іноземців асиміляції, будують стіну. Звичайно, вони набагато далі в своєму розвитку, щоб про це говорити відкрито і настільки підтримують свою основну ідею «відчепіться від мене», що надали рівні права і сексуальним, і расовим меншинам, але далеко глибоко в цьому суспільстві гомофобія і расизм ще є і буде. Сподіваюся недовго, але поки є.

    Те саме в Україні. На людей з іншою шкірою дивляться дико. Як і Американці – не образять. Але шугаються. Те саме з одностатевими стосунками і іншими меншинами. В Канаді ж ці речі не лише сприймають нормально, але всіляко заохочують. Покажіть мені справжнього Українця, який заохочуватиме Росіянина говорити російською, чи зрадіє, коли його донька любитиметься з ромом чи з іншою дівчиною. Ото ж.

    А Канадці і проституцію легалізували, і одностатеві шлюби, і маріхуану і расизму ніколи не мали. На церемонію вручення громадянства в Канаді моя сім*я прийшла в вишиванках. Суддя покликав нас і перед всіма сказав, ось! Отаких ми хочемо Канадців, які шанують своє коріння. Молодці. Канадці не лише дозволяють, але і заохочують "чужі" культури. Американці і Українці - ні.

    8. Зброя – національний фетиш Американців і все більше Українців. Тут навіть коментувати не треба. Чи не перша петиція до Президента Зеленського була про зброю (і до речі про відміну податків, ну чи мита, що одне й те саме). Чисто Американці. Тут теж – зброя і геть податки.

    Канадці зброю дозволяють, але якось просто на це питання не звертають уваги і навіть дуже не проти ту зброю заборонити. Звичайно, і в Україні є багато таких, які проти легалізації зброї, але справжні Українці, ті кого називають «патріотами» - ті чисті Американці в цьому питанні.

    9. Релігія. Канада має церкви, але релігію більше ігнорує. І вже точно не носиться з одною і кричить, що інші треба заборонити.

    Америка ж дуже і дуже релігійна країна і дуже навіть проти розповсюдження нехристиянських напрямків. Знову ж, це високо-цивілізована країна і «відчепіться від мене» настільки важливо, що ніхто нікому про релігію нічого не закине і завжди до цього питання поставиться з повагою, але саме тут палили Коран оце кілька років тому. Саме тут президенти завжди згадують бога. Саме тут є молитовний сніданок. Навіть в клятву свою вставили «Одна нація під Богом».

    В Канаді таке б в голову нікому не прийшло.

    В Україні також дуже люблять вірити, що з нами Бог, священики, капелани, в своїй Богом даній – повний комплект, коротше. Всі чиновники на камери ходять в церкву на всята, свічку поставлять. Все як Америці, а не як в Канадці.

    10. Українці, як і Американці, вірять в чудеса. Вибирають голову з телевізору в надії, що в реальному житті він зробить як в телевізорі. Трамп в Україні б теж прошов на ура. Але не в Канаді.

    11. Також ілюстративною є реакція на Грету Тунберг. Як мої американські друзі, так і мої українські друзі майже всі смакували її психічні проблеми і використання її «злими» дорослими для своїх корисних цілей. Негатив, коротше. Реакція канадських друзів або нейтральна, або навіть позитивна з закликом сфокусуватися на меседжі, а не на дівчинці.

    12. Як і Україна, Американське суспільство дуже розколоте сьогодні, і розкол поглиблюється. Я ще пам’ятаю часи, коли американці були просто республіканцями і демократами, які все ж були американцями. Зараз і самому видно, і сотні досліджень показують це на цифрах, Америка переживає безпрецедентний період трайбалізму.

    Те саме в Україні. Схід проти Заходу. Зелеботи проти Порохоботів. Ми проти їх. Чємадан-вокзал-Росія. Ну і валіть в свою Польщу дупи мити.

    В Канаді, попри різні погляди на політику, навіть близько такого розколу нема тa і не може бути. Інша ментальність. Навіть Квебек, який об*єктивно інший, так і не може наважитися відділитися.

    ПС
    І в Україні, і в США пів країни вважає, що всі проблеми від "пільговиків" і "субсидників". Вони хочуть всі пільги і субсидії відмінити, зменшити податки, і хай кожен відповідає за себе.
    Канадці ж вірять в солідарність. Більшість і за солідарну/безкоштовну медецину, і за підтримку по безробіттю і т.д. Є виключення, але більшість вважають, що така підтримка - основа і шлях до процвітання, а не причина проблем.

    View: https://www.facebook.com/1505075116/posts/10224618882608574/
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тільки суттєва різниця - американці, не окрема нація, а 1 народ у 4 расах, кодло емігрантів з усього світу.
     
  14. Зелейоби, подивіться хто чиєю брехнею насолоджується.
    А Порошенко всі канали скупив.
    FB_IMG_1611876465019.jpg
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Та скільки шукати винних, там де їх нема?
    Не всі дивляться і дуже звертають увагу на телебачення, це як кацапи, у яких винен, як не австрійський ген.штаб, то Америка.
     
  16. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Точно, есть еще кино!Вона мудрый нарид посмотрел сериальчик- и наделил патентованного дурака булавой.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Майже не дивився і не вразив.
    А може автрійський генштаб проти Порошенка настроїв?
     
  18. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Мудрому нариду хватило и "полвареника" на "Г+Г"
     
а де твій аватар? :)