Свобода слова.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Serjik, 8 лис 2007.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Мається на увазі неправильно написав "Житомирські"?
    Яка кондитерська корпорація в Україні розкручується і рекламується найбільше і хтось ще ущемлений?
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ні.
    Звідки я знаю? Від Вас я почув про "Житомирські ласощі" вперше.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не знаю всіх нюансів, але там причетний Пашинський. Зникла досить якісна і популярна продукція.
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    І біс з нею. "Міленіум", "Світоч", "АВК", їх повно. Якшо якийсь зебіл принципово не купує "Рошен", він має альтернативу.
     
  5. Пів години назад до нас приїхала поліція.
    Кажуть начальство послало, бо у мене тут є "заборонені надписи", ( я виклав ролік де я написав ЗЕЛЯ Х#ЙЛО на ВЛАСНОМУ ПАРКАНІ в підтримку ветерана, якого незаконно судять у Чернігові)
    я їм кажу, то кличте тоді свє керівницттво, зараз буде телебачення, адвокати,
    активісти, ветерани , готуйтесь публічно пояснювати де ви бачили в нашому законодавстві таке дебільне формулювання як "заборонені надписи", ким, коли і де заборонені.
    Конституцію будете у мене до ранку вчити.
    Втікли тихенько)))
    Доречі, не знаєте чому останнім часом жаб, щурів, хробаків ї різну гидоту називать "Зєлями" ?)))))
    Сергій Поярков
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знайшли кого копіпастити. Поярков, який нормально проявив себе під час революції гідності, зараз поводиться як порошенківський скоморох, гірше Жиріновського.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, а чи ти звернув увагу, що той Поярков шпарить на язікє?
    Він так скоро може почати і на латинці гасла писати, шо нє?

    До речі, ті твої бірюкови, котрих ти тут копіпастиш, також не хочуть підтримати геть-mana в його потугах в боротьбі за Мову ;)
     
  8. Кумедно спостерігати за «Свободою Слова Савіка Шустера» і одночасним виттям проросійських телеграм-каналів, які теж його дивляться.

    Завдяки Зеленському Путін отримав Північний Потік-2 і досяг охолодження стосунків Банкової з Заходом, але останній бліц-криг з перетворення Зеленського у міні-Лукашенка захлинається.

    І наче ж ідея правильна, популярна, більшовицька: забрати в багатих (олігархів) - віддати бідним (всім).
    Проте, по перше, олігархи проти, а по друге, бідні починають підозрювати, що Володимир Олександрович у багатих якщо і забирає, то віддає чомусь не бідним, а собі і своїм друзям.

    Тут є позитивна новина - «антиолігархічний законопроект» об’єднав більшість багатих проти Зеленського з простим запитанням: «а хто ти такий?». Окрім Коломойського, звісно, бо хто такий Зеленський і скільки він коштує - він добре знає.

    Погана новина - до верховенства права нам таки далеко. Можливо, не так далеко, як каже колишня Президентка Естонії, але працювати доведеться багато.

    Зеленського не шкода, він сам себе підвів під монастир, гадаючи, що зможе обдурити всіх.

    View: https://www.facebook.com/748183438/posts/10158879024838439/
     
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Яка несамовита лють!
    Ви взмозі якось спровергнути розумні і виважені тези Пояркова? Або Вас дратує нелюбов до падлокловуна?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    Добудували не за день чи 2. Думають і про свої інтереси, чи Порошенко дав по коробці рошенок і відмовилися?
    Вагомі вчинки під час революції, не дає перевкаг бути паяцом тепер.
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Можливо. Але завдяки тупому наріду ми це вже не перевіримо.
    Поярков бреше?
    Не треба про експрессію та Жиріновського. Відповідь проста: так або ні?
     
  12. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    До речі, цигани мають свою письменність, чи вони її вкрали як і все інше?
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Значить цукерки важливіші, ніж паливо для країни?

    Якщо питання руба, то бреше.
     
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Лактоша, Ви маєте проблеми зі сприйняттям друкованного тексту?
    Припустимо. Приведіть, будь ласка, приклади брехні Пояркова.
    Чекаю.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скільки ще зациклень, повторювань приїджених фраз? Такі ярлики та обзивання актуальні для президентів, ворожих нам країн.
     
  16. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    тобто, Ви не взмозі привести жодного прикладу брехні Пояркова. Але чому Вам не подобається правда? Можливо тому що вона ганебна для зебілів і ідіотів?
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як вже сформулювати. Допустим, хтось із рідних зробить щось не те, за таке варто обзивати останніми словами і проклинати?
    А порощшенківським лизоблюдам краще не тріпатись, а просто сказати, Зеленський поганий, бо пішло все не заплановано, усунув в опозицію, у якій він ніколи не був Порошенко.
     
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Мені це шмаркляве падло не рідне. Вам можливо.
    Ваші думки якісь абстрактні. Я розумію що Вам, ідіоту який є зебільним лизоблюдом, важко сформулювати свої думки. Аля я, як людина що багато спілкувалась з людьми хворими на голову, зрозумів що Ви маєте на увазі.
    Можу сказати що Ви людина неймовірно обмежена.
     
а де твій аватар? :)