"Свобода" іде!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем хозар, 12 вер 2007.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Де,де...напевно попри церкву ходили і за кутом стояли та слідкували,щоб під час параду всяких провокацій не було,як то раніше у вас там,на Сході,в хазарських степах бувало!:tongue:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=X2zJN_8eQcU
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Прийде ще Час і зрозуміє сучасний Українець на сході України,затурканий ворожою пропагандою і ТВ важливість усвідомлення власною натурою національної самобутності... і не так,як євреї ,що будучи націоналістами бояться навіть вести якусь розмову,дискусію про свою національну ідентичність і приналежність,як то з ними є по-світі,в США вони американці,в Австралії - австралійці,в Канаді - канадійці...
    Прийде ще Час і ці слова з пісні галичанина зі Стрия Богдана Веселовського ще западуть в душу кожного Українця,заодно усвідомлюючи і те що такі українці, як Бандера,Шухевич,вояки УПА,сторонники національної Свободи,Правого Сектору також достойні уваги і пошани в нинішній боротьбі за Вільну Україну! Прийде ще такий Час,ой прийде! :heart::give_rose::uanew::bandera:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=Jmz6KWuEkyk
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Учасники пікету щодо Ноздровської вимагають зустрічі з Луценком
    Активісти пікетують управління поліції Київщини з вимогою покарати вбивць юристки Ірини Ноздровської і хочуть поспілкуватися з генеральним прокурором Юрієм Луценком.
    Під будівлю ГУ НП у Київській області приїхав лідер руху ОУН Микола Коханівський.
    Хто такий Микола Коханівський, через якого розгромили Святошинський суд
    Один з активістів від ініціативної групи закликав частину людей піти до Генпрокуратури. Люди вимагають щоб до них приїхав генпрокурор Юрій Луценко.
    Зараз там близько 250 людей.За інформацією кореспондента, люди, що зібралися, налаштовані рішуче й вимагають відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.Вони також готують колективне звернення листом на ім'я Авакова з вимогою відставки всього Вишгородського управління поліції.
    Як вбили Ірину Ноздровську: з’явились нові деталі - 24 Канал


    View: https://www.facebook.com/ukrpravda/videos/2012900548724595/
     
    Останнє редагування: 2 січ 2018
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не прийде.
    Цей політичний непотріб своє віджив.
    Молодь, яка йде вперед, не буде нюхати зацвилий нафталін.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Забуде запах зацвілого нафталіну з бабциної шафи - буде пам'ятати запах пороху і сльозоточивого газу!:thank_you:

    zz12345.jpg

    Катрен для несхибного Васі

    Пердун Вася всполошивсь і... наклав у портки
    й став збирать замість долярів від шампана корки,
    щоб розстрілювати ними клятих бандеровців,
    й утопить Галіцию...в квасі й газировці!
    :yahoo:
    zxdfr.jpg zghji.jpg


    View: https://www.youtube.com/watch?v=uIkOdC-we9U
     
    Останнє редагування: 3 січ 2018
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як бачимо, відсоток нюхачів, які сповідують націоналізм, на фронті до смішного малий.
    А оті фокальні ходи, як я вже пару років тому предрікав, стають все малочисельнішими.
    Все стає на свої місця. Україна йде в Європу і печерний націоналізм їй стає бридким...
    Ваш час пройшов. І вороття не буде. Амінь.
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Галичина,як була так і залишилась в Європі!
    А ЄС з мусульманами,юдеями,індійськими циганами...то не Європа,Василю,то...Євразія ВЖЕ! Отаке!
    А як далі буде,то побачимо,хе-х! Німеччина і Польща вже дивляться! Може ще в УкрФедерації і республіка новая появиться,Хазарська! Ну то шо-о...Хаву Нагілу схаваємо і...і співатимемо і танцюватимемо! А шо? Свобода, ЄвроАзія,б'я! Якось буде.Шо скажете, дочекаємось чогось такого в Дніпрі о 7-й 40? :dance3::yahoo::dance3:

    zzzer.jpg


    View: https://www.youtube.com/watch?v=Dku4rvSQZF0
     
    Останнє редагування: 3 січ 2018
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Це Вам,Василю,народженому не на Україні, не дорога пам'ять про неї і тих хто за неї гинув(за Україну,за Україну!),як і тим всим що мріють про зникнення України,як держави,на місці якої буде панувати "найсильніший",чи то "наймудріший"...Пам'ять передається потомкам від Батька і Батьківщини всім послідуючим поколінням тих Борців,Хто боровся за свою!!!!! націю і її честь,а не за євро,чи то ЄС,а чи то Ту Європу,яка не губить і не загубить Ніколи своєї національної ідентичності!
    Вася,Вася...Чапай ти наш україншький!:)))
    Як я можу забути,що я Українець?!:preved:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=JsjvXjCUHpw
     
    Останнє редагування: 3 січ 2018
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дідугане, народився я на Житомирщині, на Батьківщині моєї матері, де споконвіків жили її предки. А батько мій з Кавска, Доогобицького повіту, де його пращури жили споконвіків.
    Тому пам‘ять у мене українська.
    І в ній нема місця націоналістам-большевікам.
     
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Да-а-а!В пашпорті Васілій,чи Васько?

    zzzhger.jpg
    O,так,так...не буде,Васильку! Для неї є речі цінніші ніж нафталін,нафта,армія,боротьба за незалежність!І яка там в-дупі Свобода!
    О,yes ser Bazilio...Yes!:yahoo:

    zzxcv.jpg zzfgh.jpg


    View: https://www.youtube.com/watch?v=GpQOzFWBtEc
     
    Останнє редагування: 3 січ 2018
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Прийде ще час,коли всі національно-свідомі Українці об'єднаються навколо Ідеї Нації,щоб бути Вільним та Незалежним Народом і перемігши,в своїй тузі згадають патріота і борця за Волю України Степана Бандеру!

    я12.jpg я11.jpeg я9.jpeg
    я10.jpeg __ я8.jpeg _ я7.jpeg
    я3.jpeg я4.jpeg я.jpeg

    я23.jpg


    View: https://www.youtube.com/watch?v=o8gPohrc1Dw&feature=youtu.be
     
    Останнє редагування: 4 січ 2018
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Я повністю згіден і повів би подібно до шановного пана Богдана Панкевича зі Львова про Степана Бандеру.
    Іменем Бандери стали називати всіх борців за незалежність України

    z23.jpg

    109 років тому народився чоловік, ім’я котрого нікого не залишає байдужим. Його обожнюють і ненавидять, ідеалізують і критикують. Через різні перипетії української історії вийшло так, що власне Степан Бандера став символом боротьби за незалежність України і за українство загалом.
    Напевно не варто впадати в ідеалізацію цієї історичної постаті – окрім добрих справ він робив і погані, помилявся, як і кожна жива людина. Але варто розуміти його значення у боротьбі за Україну, і чому його ім’я стало символом.


    Діяльність С.Бандери в часи польської окупації Галичини (1918-1939) була героїчною, але її важко оцінювати як виключно позитивну. Юначий максималізм підштовхував його і молодих соратників до крайніх методів, до силової протидії і навіть до вчинення терористичних актів. Зрештою, у ті часи терористичні акти були повсюдно прийнятим методом боротьби поневолених народів, і це варто враховувати.

    У ті самі міжвоєнні часи дуже успішно розвивався інших спосіб боротьби - утвердження українства завдяки економічному протистоянню полякам під проводом митрополита Шептицького. Цілком християнськими, еволюційними методами розвивалося самоусвідомлення українців, віра в себе і свою спроможність, розбудовувалася культурна, освітня і підприємницька активність громад.

    У 1930-х роках українські виробництва вже стали європейськими експортерами, а місцеві євреї поступово перетворювалися із експлуататорів українців у їхніх комерційних партнерів.
    Протистояння полякам і полонізації відбувалося у легальній площині, використовуючи всі законні методи. Воно було настільки ефективним, що польський уряд не міг цьому зарадити інакше, ніж застосувавши брутальну силу армії і поліції для пацифікації (умиротворення) українців. А також свавільного ув'язнення політичних опонентів, переписування Конституції під власні потреби, адміністративних (нічим не регламентованих) ув'язнень у таборі "Береза Картузька", створення у прикордонних зонах територій військової диктатури Корпусу охорони прикордоння. Тобто Польща вдалася до методів державного тероризму.

    Бандера та інші молоді революціонери не сприймали еволюційного шляху розвитку і боротьби за свої права. Молодість завжди хоче все і відразу. Вони діяли так, щоб максимально загострити україно-польське протистояння. Вони вірили - якщо становище українців стане нестерпним, то це мобілізує всі сили народу на повстання і війну з поляками. І лише так можна буде звільнити Галичину від польської окупації. "Чим гірше – тим краще", – такою була філософія революціонерів.

    У запалі революційної боротьби вони навіть вбили низку українських патріотів, котрі відкрито протистояли таким поглядам і методам. Підпільники ОУН не врахували того факту, що у мирні часи переважна більшість людей не сприймає методів відкритого протистояння, а тим більше анти-християнських терористичних актів, і тому готова лише до мирної еволюційної боротьби. Більшість людей можна мобілізувати на будуючу, еволюційну діяльність, але навіть дуже талановиті пропагандисти не зможуть мобілізувати на силовий сценарій більше кількох відсотків населення.

    Василь Кук, останній головнокомандувач УПА, розповідав, що після арешту у 1934 році Бандера майже не бував у Західній Україні. На схід від Збруча він не бував ніколи, тому погано розумів особливості т.з. Великої України і не акцептував досвіду, набутого внаслідок діяльності на цих теренах похідними групами ОУН. Шухевич і Кук розуміли всю подальшу безперспективність ідеології інтегрального націоналізму, усвідомлювали необхідність більшого акценту на демократичних засадах, соціальних та загальнолюдських цінностях. Створена у 1944 році УГВР власне відповідала цим новим викликам.

    Але звільнені наприкінці 1944 року з гітлерівських таборів і в’язниць Бандера та інші провідники ОУН цього не хотіли чути, тому продовжували пропагувати інтегральний націоналізм. Що було робити? Не можна було допустити ще одного розколу ОУН в час, коли радянські війська вдруге окупували вже всю територію України.

    До 1943-44 року «совєти» називали борців за українську незалежність «петлюрівцями». Але Петлюра мав позитивне реноме в Польщі, а «совєти» у 1943 році розпалювали на окупованих німцями теренах українсько-польську війну. Для цього їм набагато краще підходив термін «бандерівці». Тому з легкої руки НКВС іменем Бандери стали називати всіх борців за незалежність України. Так воно прижилося і дотепер.

    Я пояснюю цю історію полякам: що для нас «бандерівець» є синонімом борця за українську незалежність. Ми не можемо змінити цього історичного факту – і тому мусимо «ввійти в ЄС із Бандерою» як із символом. Бо хочемо ввійти як справді незалежна країна, не підлаштовуючись під чиїсь погляди чи уявлення, а тим більше під уявлення колишніх нищителів українства, які офіційно вшановують своїх українофобів і антисемітів.

    Зрештою, ми повинні розуміти і всі заслуги Бандери, і його помилки. Ми повинні вчитися на історичних помилках і намагатися їх не повторювати. Маючи свою етичну основу – християнство, ми тим самим маємо найкращий критерій того, що варто і чого не варто робити.

    Але перед іноземцями і власними «російсько-ментальними» громадянами мусимо захищати Бандеру як символ боротьби і утвердження української незалежності. Бо так сталося в нашій історії, що інакшого символу, загальновідомого, «розкрученого», у нас немає.

    Степан Бандера і його соратники були щирими, відданими борцями. Вони не думали про себе і своє приватне добро, всі сили віддаючи для України. Якщо комусь кортить їх критикувати – то хай задумається, як би сам чинив у той неймовірно складний час, коли боротися треба було на багато фронтів одночасно – проти поляків, «совєтів», німців і власних «сексотів».
    Ім’я Бандери стало символом боротьби до скону, не зважаючи на ймовірність перемоги, деколи навіть без жодної надії на успіх – аби лиш передати наступним поколінням цю естафету боротьби за незалежність.
    І вони таки добилися успіху – Україна є незалежною!

    Богдан Панкевич
     
    Останнє редагування: 4 січ 2018
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Свободівці вже з самого ранку відзначили День Соборности урочистостями на Збручі біля села Гуків
    Акт Злуки - акт волі та об’єднання Української Нації, яка була штучно роз'єднана між різними імперіями. Це одвічна мрія наших прадідів жити у єдиній Соборній Самостійній Українській Державі.
    На жаль, одразу після проголошення об’єднання, через помилки керівництва ми втратили цю державність.
    Якраз сьогодні Українці мали б святкувати 100-річчя проголошення Української Народної республіки.
    Та чому ми тоді втратили свою незалежність. Через внутрішні чвари. Через недалекоглядність тодішнього керівництва. Ні Грушевський, ні Винниченко, ні інші соціалісти та ліберали не дивилися хоча б на крок уперед. Вони навіть не уявляли України без Московії. І пробували до останнього домовлятися то з більшовиками, то з залишками царських сил про автономію, а не про повноцінну державу. У той час Грушевський розпустив двохмільйонну Українську армію, яка була вишколена у різних військах. Це дало змогу загарбникам з різних сторін розібрати Україну по частинах. Як наслідок, терор, голодомори та знищення багатьох мільйонів наших живих та ненароджених земляків.
    Прикро визнавати, але і сьогодні нічого не змінилося. Пройшло сто років, але ми і надалі тупцюємо на місці. Частина населення України заглядає на Московію ... Хтось не може жити без заходу ... І слухають вони, що їм скажуть ззовні.
    Ми бачимо, як теперішня влада прогинається під всіх, підписує "мінські" домовленості, йде на догоду Кремлю і голосують депутати злочинні закони про де-окупацію. Знайшлося більше половини голосів на догоду Ахметову, щоб можна було торгувати з сепаратистами та ворогами. Але не знайшлося голосів у теперішньому парламенті, що визнати лнр/днр – терористичними організаціями.

    11ff.jpg 11vv.jpg
    Чуєш Іване мій синє, гей, гей,
    З полонини пісня лине, гей, гей.
    Я ніколи і нікому не віддам рідного дому,
    Знає неня Чорна Гора, гей, гей-гей.
    Я нікому і ніколи не віддам ці гори, доли,
    Знає неня Чорна Гора...



    View: https://www.youtube.com/watch?v=ZPEdL-z9pFA&list=RDOvv3cHk-msw&index=27
     
    Останнє редагування: 22 січ 2018
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Олег Тягнибок
    Голова ВО "Свобода"
    Україна – правонаступниця УНР. Проект закону
    22 січня 2018, 16:39
    Сьогодні ми святкуємо 100-річчя від проголошення України незалежною державою. Тож символічно, що саме 22 січня депутати-націоналісти зареєстрували в парламенті законопроект "Про правонаступництво України щодо Української Народної Республіки" (N7521).
    Далі текст історичного проекту закону:
    Проект вноситься народними депутатами України Іллєнком А. Ю, Левченком Ю. В., Головком М.Й., Осуховським О.І., Марченком О.О., Білецьким А.Є., Петренком О.М.

    Закон України

    Про правонаступництво України щодо Української Народної Республіки


    керуючись Конституцією України, спираючись на багатовікову традицію українського державотворення і на основі здійсненого Українською нацією права на самовизначення,

    пам'ятаючи, що Українська нація перебувала у тяжкому, понад трьохсотлітньому колоніальному ярмі, протягом якого знищувалася її мова і культура,

    беручи до уваги безперервність української державно-правової традиції, яка була започаткована у Київській Русі та продовжена у Галицько-Волинському князівстві, Великому князівстві Литовському і Руському, Війську Запорозькому, Гетьманщині, Українській Народній Республіці, Карпатській Україні, задекларована в Акті від 30 червня 1941 року,

    на підставі того, що 22 січня 1918 року Центральна Рада IV Універсалом проголосила самостійну, незалежну, вільну, суверенну державу – Українську Народну Республіку (УНР), відновивши національну державність Української нації,

    враховуючи бажання Української нації жити в єдиній незалежній державі, що було підтверджено Універсалом Директорії Української Народної Республіки від 22 січня 1919 року про об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки,

    закріплюючи невід'ємність території Криму від Української Народної Республіки та незаконність окупації Криму військами РСФСР,

    враховуючи, що Голодомор 1932-1933 років в Україні є геноцидом Української нації, вчинений СССР як державою-окупантом,

    враховуючи інші численні злочинні дії тоталітарного режиму СССР проти Української нації, спрямовані на руйнування її вікових традицій, духовної культури і етнічної самобутності,

    беручи до уваги постійну збройну та політичну боротьбу Української нації проти окупації території України СССР,

    керуючись тим, що Держава Україна успадкувала право на державний суверенітет від Української Народної Республіки, що підтверджено Грамотою Державного Центру Української Народної Республіки в екзилі від 22 серпня 1992 року,

    враховуючи збройну агресію Російської Федерації проти України, а також вчинену Російською Федерацією анексію Криму та окупацію частини території України,

    Верховна Рада України приймає цей Закон, що має на меті визначити правонаступництво України щодо Української Народної Республіки та закріпити статус СССР як держави-окупанта.

    Стаття 1. Україна є правонаступницею Української Народної Республіки.

    Стаття 2. У період з 18 березня 1921 року по 23 серпня 1991 року Україна мала правовий статус країни окупованої Російською Соціалістичною Федеративною Совєцькою Республікою (РСФСР), правонаступником якої був Союз Совєцьких Соціалістичних Республік (СССР). Термінологія, пов'язана з окупаційним режимом, вживається в цьому Законі в транслітерації без перекладу на українську мову.

    Стаття 3. Усі міжнародні договори, укладені від імені Української Народної Республіки, вважаються такими, що втратили свою чинність 18 березня 1921 року. Україна не несе жодних зобов'язань за міжнародними договорами, укладеними від імені Української Народної Республіки.

    Стаття 4. Україна не є відповідальною за злочини, скоєні тоталітарним комуністичним режимом в період окупації її території з 18 березня 1921 року по 23 серпня 1991 року.

    Стаття 5. Російська Федерація як правонаступниця колишнього СССР є винною у скоєнні злочинів проти українців тоталітарним комуністичним режимом в період окупації території України з 18 березня 1921 року по 23 серпня 1991 року.

    Стаття 6. Україна має право пред'явити вимоги Російській Федерації у частині компенсацій за злочини, скоєні проти українців тоталітарним комуністичним режимом в період окупації території України з 18 березня 1921 року по 23 серпня 1991 року.

    Стаття 7. Вважати реабілітованими усіх осіб, які воювали у складі армії Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, партизанських загонах на боці Української Народної Республіки до 18 березня 1921 року, а також усіх осіб, які боролися проти окупації території України, що визначена статтею 2 цього Закону.

    ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

    1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.

    2. Закон України "Про правонаступництво України" (N1543-ХІІ) діє в частині, яка не суперечить цьому Закону.

    3. Кабінету Міністрів України у шестимісячний термін з дня набрання чинності цим Законом:

    а) привести нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України у відповідність із цим Законом.

    б) забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України їхніх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.
     
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Підтримую заяву Свободівців!

    184964_167318986652002_3486182_n (1).jpg
    ВО "Свобода"
    Заява українських націоналістів з приводу силового розгону акції протесту біля Верховної Ради України

    Українські націоналісти засуджують жорстокий розгін мирної акції протесту біля Верховної Ради України.
    Мета влади очевидна для всіх: заборонити будь-які протести в Україні, залякати українців та змусити нас змиритися з пануванням олігархічного режиму.
    Ставитися до мотивів, цілей та характеру протесту біля Верховної Ради можна по-різному, але сьогоднішній розгін наметового містечка – це відверта спроба реанімувати поліцейську державу, в якій під красивим одностроєм «нової поліції» проступає кривавий «беркутівський» шеврон. Тепер для всіх очевидно, що під словами про монополію держави на насилля Президент Порошенко розуміє жорстоке й невмотивоване побиття активістів і журналістів.
    Влада сьогодні вкотре продемонструвала, що її протиправні дії, жорстокість та цинізм методів боротьби з українським суспільством буде зростати пропорційно до втрати її рейтингу та наближення політичного кінця.
    Право на мирні зібрання – одна з основних свобод, яку українці відстояли під час Революції Гідності. Тому кожен, хто зазіхає на це право, отримає належну відсіч. Бо нація завжди сильніша за будь-яких олігархів та їхніх прислужників у поліцейській формі.

    Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
    «Національний корпус»
    Національно-визвольний рух «Правий Сектор»
    Конгрес Українських Націоналістів
    "С14"
    Заява українських націоналістів з приводу силового розгону акції протесту біля Верховної Ради України

    28576867_1825933454123872_1048844576051194686_n.jpg
     
    Останнє редагування: 3 бер 2018
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    То таке подібне,як Трамп ставши президентом,отримав на-нині 21 Трильйон долярів (21 000 000 000 000$) довгу,який надавали США гамериканські массони всім ними вибраним президентам-демократам(і Обамі також),котрих вони підтримували перед тим.Ну як українські Фірташі на "Свободу" давали гривники і гречку на підйом революції.
    Ой, перестаньте Ігорку зі своїм мільйоном гривень свободівцям на боротьбу!
    Вони нині і за падаючі доляри не дадуть себе одурити!
    Зростання загрози дефолту змушує Трампа заговорити про перспективи реструктуризації держборгу США
    США готовятся к дефолту
    А Ви тут байки мовите/оповідаїте про якихось тягнибоків-мільйонерів і саакашвілів-жебраків!
    Як на-мене,то "Свобода" нині найкраща!:uanew::bandera:
    У неділю,13 травня 2018 року в Тернополі ВО Свобода, Правий сектор, Національний корпус всіх кличуть на Марш Сили Нації - За Українське майбутнє без олігархів !
    Однією з головних проблем нашої держави є злочинний клановий олігархат. Уособлення всебічного поєднання влади та бізнесу, що чітко спостерігається у теперішній держаній верхівці.
    Країна досі перебуває у стані війни з московським агресором.
    Рівень соціально-економічного життя Українців вже давно перетнув межу бідності, а прибутки олігархів щороку зростають у декілька сотень, тисяч разів !
    А чи є майбутнє для наших з вами дітей та онуків ?
    Досить вірити гучним брехливим обіцянкам порошенків !
    Досить сподіватися на зміни у кращу сторону, коли влада спеціально дає "привілеї Українцям перед черговими виборами !
    Досить фейкових, не ефективних, бутафорних реформ !
    Україна має докорінно змінитися ! бандо-олігархат та його прихвостнів ми переможемо !
    Тернополяни, приєднуйтеся !
    https://www.facebook.com/andriyternopilskiy/videos/584851651891610/

    00.jpg
     
    Останнє редагування: 13 тра 2018
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Юрко НОТОЦО, а Кривецький олігарх чи нє?

    Розкажіть, будьте ласкаві, нам про того пана. Тільки без катренів і балабольства ;)
     
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ніц не знаю,хіба шо же народивсі десь далі за Самбором,біля Турки,як то в інтернеті пишуть,як і про інших і про всякії махінації "фейкових мільйонерів" зі Свободи...Я про ті гроші не чув ніколи,не бачив їх,а мав би доста. то і сам би дав на "Свободу",що для Народу!
    Та то стидоба якась і кумедія якась називати подібних мільйонерами!Я сі всикаю...:cry:


    View: https://www.facebook.com/news24ukraine/videos/2569058743120077/

    А Ви,Ігорку,кіко там попри Садового собі хопили до-торби,га-а? Отож! :tongue:
    А-а-а,пойняв...не дасте знати,бо давалисте клятву на-вірність партії Садомазохістів! Мовчу і я з вами! Ми галіцияки ,такі...як і ті гебреї партії Тимошенко/Порошенко!:)))

    8884-48255327.jpg
     
    Останнє редагування: 13 тра 2018
а де твій аватар? :)