"Свобода" іде!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем хозар, 12 вер 2007.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А-а-а,пойняв!Всі в гЕвропу рвете з 11 червня...красти,чи сміття на сміттєсховище везете?
    Йо,майо...юж в гЕвропі!:uanew:
    Кради, нє хочу!:yahoo:
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та не всі і чекали на тото 11 червня :)
    Дехто вже давно поїздив по Європах, Азіях і всяких Сходах :)
    І то не по заробітках, а просто щоб потанцювати гопака на Язику Троля чи щоб самому сфоткати вигляд Евересту з Базового табору ;)

    Про цивілізовану Європу я навіть не кажу...
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    O, так,так...відшита захланними від пирога і без фінансової бази "Свобода" найменьше надіялась і чекала на цей безвіз,на відміну від тих хто без проблем втікатиме з накраденим і проданим за-бугор!.
    Побачимо,як це буде робитись і виглядати! Побачимо ще!:hi:
     
    Останнє редагування: 1 чер 2017
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А якою була фінансова база Свободи до того, як її відшили?
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Як та жменя долярів в кишені власника БПП "Рашин" перед виходом на трибуну Майдану!
    А нині вааще!
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нічо, на наступні вибори Олежик знову знайде якогось спонсора ;)
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ага...сам Вальцман "Свободу" і профінансує через якогось українця... коляборанта-хруня,як то в Франції Макарона массони пропхали,на противагу Ле Пенші.
    Та то фокусники,яких світ не бачив!Йой,йой,йой!
    Во-о,Катрен з 2014-го...

    IMG_7195.PNG
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А в Кийові проспект ТуВатіна ,чи то Ватутіна,на Шухевича поміняли! Файно,молодці,тішуся!
    ;)
    Вася з Михом напевно дуже злейкі,не буду їх рухати,а то...хе-хе,замість мене,та самі між собою і побються прапорами з-за різних поглядів "обустройства" Неньки-Матері!
    :uaflag::uanew:
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Довго шось міняли... У нас ще в 2015-му замість Ватутіна - Коновальця зробили
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Запануємо теперка...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Аякже...в наційональнім войську офІцер має бути кх-х,кх-х
    ...галичанином,розумним,сміливим,патріотом і паном кликатись.Па-а-аном,пане Вася!
    Ну там,пан Шухевич,чи пан офіцер,чи то пан генерал,во-о... не інакше.А то-о...Василь Иваныч,вы б'я чаво вместо атаки на петлюровцев,с Анкой,да к тьотє Фросє забрели и весь самогон конфисковали,а-а-а?
    Отаке! :crazy:

    IMG_7553.JPG
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    От тіко холєру сти маєм. Не йде галичанин до войська. Не хце. Їде до ПольщІ, Московиї, їде до хулєри до Гамерики... В поліцайню йде. А до войска не хоче. Навіть коли свинорилий закликав край боронити, поклали на нього х. х. х. хвіст, одним словом.
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ге-ге...не хоче! Надурили'го після Майданового пляцу,же будуть вони Неньку-Матінку захищати,та й знищили молодих стіко,же то юж не жарти...же корупція державна та й військова зжерла все,і людей,і зброю,і кредити,і віру...бо на чолі войська стоять не пани,а дзяди...
    А чом не зробили жеби злодіїв,корумпованих і корумпаторів,як шо-не-шо,то відразу треба було під суд і...на фронт,за согрєшеніє.А зробили як? Та молодих на фронт заробляти кровією на хліб для сім'ї ,а старих..хе-х,а старих в гАмерику,Італію унітази мити та рулювати траками,жеби копійку заробити для беззарплатних в домцю!
    Отаке! І шо не так?
    Та якось так,так!
    :cry:
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ні, я - добрий.

    [​IMG]
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Для довідки: цілуєсі з ригом товаришем Чечетовим, який після Майдану викинеться через вікно.
     
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Миху,я сі тішу тим,як ви то всьо видите...тую Свободу,та й тую бандерівську "Свободу"з файним хлопом Олежиком Тягнибоком.
    Йой,трохи ще поспоглядаю'си,бо Ви то маєте цілу колєкцію "компромату" на наших наційональних героїв того...того вже повністю засраного сійоністами майдану.
    Але якогось нового катрена втну,та тіко дайте чеснеє-причеснеєє слово пійонера-бпп'івця,же ні не пошлете до буцигарні,і пані-з-лінійков теж ні лупасити не буде,як того побитого і замордованого Дзека!
    Вірю в вашу доброту,як то Ви пишете зверху,але так-си гадаю,а хрін-го знає,як то воно буде,після того,як ваш Петрусь,та накопав в дупцю нашого Олежика і Ірку Фаріонову!
    Якось та буде...а я тим-часом катрена побіг'єм калатати про г'европейських наційоналістів-патрійотів,ну і пиво мале пальнути мушу,во славу героїв-бандеровців,які рятували нашу Неньку-Україну від щирої душі,а не яко той чиколядовий генералітет хитро придуманого войська і поліції,во-о!
    :crazy: :bandera::uanew::rock::drinks:
     
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    О ,фертик,"пророцтво" на завтра юж готове!
    Катрен про євро-націоналістів

    Зірвуться курча-мама хлопи з-ланца
    вставлЯть національний елемент політикам до-дупи...
    жеби в ЄС не появлялась всяка франца,
    що понароблювала у Європі
    сміття купи!
    (Нині,6 червня 2017 р.)
    :rock::bandera::rock::uanew::rock:
    IMG_7555.JPG
     
    Останнє редагування: 6 чер 2017
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    є теж.

    бандерівську??? я б сказав - бендерівську.

    та файний, перший хлоп на селі.

    з комуністом за руку сі здороває.
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Гр-ги-ги...так-такі-да,ви з Вальцманом,який з Бендер,шо коло аддєсскаго кагала,таки бэндеровці!
    Вітаю,в точку трафилисте! :hi:
    А ми бандеровці, хлопи з краю Йвана Франко невезучі,же не був той гішпанський Франко нашим вуйком,чи швагром,в чи то родичем нам якимсь!
    Але то таке-е-е!
    Ми і без гішпанців європейці не гірші від них і культурні,і виховані галичани,як нас бабця Австрія виховала!
    Дивіть'сі,який той пан Олежик файний і толерантний,і не показує на-людях грубо своє презирство до того дзядовського лідера комуністів Симона,як то свого часу і Стефко Бандера нігди не мовив фе-е до Шикльгрубера!
    Ми галичани культурні,толерантні і завжди усміхнені,гм-м...до пори,до часу!
    А той час часто часами та закінчується і ...шо робить,га-а?
    Шось та буде робитись,а шо нє?
    Буде,буде! :cry:
    P.S. Добре...добре,же Олежик тоді не хопив'го того дзяда за руку і не пальнув ним об асфальт!Був би шкандаль!
    Олежик таки міцний хлоп...і витриманий,яким був і наш Стефко,во-о! :bandera:


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 6 чер 2017
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Криза. А медстрахівки, певне, нема...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)