"Свобода" іде!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем хозар, 12 вер 2007.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, вони свої два з половиною відсотки наберуть (написав прописом, щоб хтось два на вісім не виправив).
    Тягнибок, здається, розписувався в комірній книзі Януковича. Так чи ні, але крім слів ніяких справ не було видно. А коли почалися протести під ВР стосовно законів про імпічмент, відкриті списки та зняття депутатської недоторканості, Тягнибока і близько не було.
    Я не витерпів і зняв ігнор, щоб побачити, що там дідусь крім катренів виклав. Є портрети десяти націоналістів у шеренгу. Дай бог, дай бог. Нашому теляті вовка з"їсти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Чуєте Ігорку...співайте то шо мовлю,бо потім Вас заставлять під-утюгом разом з Васею співати червонії пісні...та здурієте тоді по-повній,і не так як нині...:haha:

    View: https://m.youtube.com/watch?v=64nIzYw1HQU
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну-у...і шо,буде,як все поділиться на 2.5% і на 95-ть...на 95-ий квартал Совіцького Союзу? Шо будете робити ви,зелені %%...підете хором в нову СССРію? І шо будуть робити галицькі 2.5-10%%? Шо,підуть туди вслід за вами,за зєлєнню пузатою??
    Отвєчайте єжелі Вас спрашивают? Думай Медвєдь,мед же ведь!:yahoo:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=boUp25mb220
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Коляборанте геморойний,поки ще сі не зашпонтав-єз сам десь-там з міною,то си сядь в тій зеленій траві заяць бздливий і перестрашений на дупу моцно,бо...ти факел вставлять в-дупцю і зріжеш-сі юж тоді на-зелено! Буде ціла кумедія, Треба ти того? :crazy:

    upload_2019-6-9_23-50-39.png upload_2019-6-10_0-2-42.png
    upload_2019-6-9_23-33-16.png
     
    Останнє редагування: 10 чер 2019
    • Смішно Смішно x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Cволотівці тілько й вміють, же ходити фекальними хОдами. :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ходят,ходят...Васьок всяких,що повтікали з Галіциї визирают...:meeting:

    000aвx7вk7н.jpg
     
    Останнє редагування: 10 чер 2019
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А хай сюди, під Авдєєвку, де щоденні обстріли приїдуть. Тут і знайдуть мене. Будь хто пальцьом покаже де я.
    Але ж горлопанити, що бандераприйдеіпорядокнаведе, це не наводити порядок.
    Бридотство...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Мені чомусь здається, що якби він і прийшов, то наведення порядку в нього почалося б з вішання тих, хто більш за всіх про це горлопанить...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Абсолютно згідний.
    ОУН-б = ВКП-б
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Бя...ля-Янукович всравшийся,висушений...Шо,Васильку,в Ростов,за поребрик скочиш,чи на ЗЕбрі втікатимеш через Асканію-Нову в Крим! І лиши-сі того ровера,гендлю і тих мін,бо як зашпонтаєш-сі,то як бахне...йой, пів-дупи на Кубані,пів на Домбасі,ги-ги! Фіг більше склеїш.Думай,Васько,думай,Хто Ти Є,зьобра б'я! :punish::preved:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=6PWG05kmccY
     
    Останнє редагування: 10 чер 2019
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я вже за ці три місяці нашпонтав більше пятисот штук.
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ги-и,мудрегель! Напевно кулєга Пєтька Manur запальники окремою дорогою носить,а Ви,Васіль Іванич бомбульки в тачаночці запряженій...
    ЗЁбрами,ги-ги! НацьйоналістЫ-патрійотЫ домбаськіЯ...і знов таки,б'я!:haha:

    upload_2019-6-10_12-42-41.png
     
    Останнє редагування: 10 чер 2019
  14. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Свободівці - це фейкові націоналісти. Вони потрібні проросійським силам для відтягування голосів у прохідних проукраїнських партій. Наприклад у "Голоса". Кожен голос за непрохідну свободу, це голос за прохідного медведчука.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=R6tOxnWWBZM
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Погоджуюся, але частково. Якщо Медведчуки наберуть навіть хоча б 10 відсотків, то їм належатиме 12 або більше відсотків "партійних" місць в ВР.
    Під партійними я розумію ті 225 місць, що розподілятимуться пропорційно між партіями, що пройшли. Отже, приблизно кожен 8-й голос за Свободу буде "віддано" Медведчуку. 100/12 = 8.
     
  16. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Не зрозумів я вашу арифметику. Я рахую простіше. Є 5 прохідних партій. Якщо наприклад у вас родина з п'яти людей і всі вони проголосували за непрохідних свободівців, то кожній прохідній партії дістанеться один ваш голос, в тому числі і медведчуку.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не один голос, а пропорційно.
    Давайте, розглянемо кілька прикладів. Умовних. Припустимо, вибори виключно по партійному принципу, поріг - 5 відсотків, 400 місць.
    Проголосувало 1 000 000 (мільйон виборців). Одна партія набрала 40 відсотків, інші партії набрали 15 партій по 4 відсотки і не пройшли.
    Отже всі 400 місць в парламенті займе партія, що набрала 40 відсотків голосів.
    Кому відійдуть голоси тих, хто голосував за інші партії?
    Якщо якась партія набрала 4%, значить, за неї проголосувало 1000000*4/100 = 40000 чоловік. Кожен з цих сорока тисяч "віддав" свій голос за партію, що пройшла.
    Змінимо трохи умову. Припустимо, пройшли дві партії, одна набрала 30 відсотків, друга - 10, всі інші так само рівномірно по 4 відсотки.
    В цьому випадку, легко побачити, що перша партія матиме 300 місць, друга - 100 місць в парламенті.
    А голоси тих, чия партія набрала 4 відсотки? Їх, нагадаю 40000. Куди вони підуть? А вийде в результаті так, що 30000 немовби віддали голоси за першу партію, а 10000 - за другу.

    Легко побачити, що чим більше дрібних партій, тим краще для тих партій, що проходять. Це яскраво видно на першому прикладі. Якщо 50 партій набрали менше 5 відосотків і накрили 60 відсотків виборців, то всі місця достануться партії, що пройшла, хоча вона набрала лише 40 відсотків.

    Можете "погратися" з різними "результатами", якщо маєте час.
    Голоси, віддані за непрохідну партію підуть в копилку прохідним партіям, пропорційно результатам. На даному етапі найбільше дістанеться Слугам.
    Домашнє завдання.
    Припустимо, Слуги набирають 40 відсотків, Опа - 15 відсотків, ПЕС - 10 відсотків, Голос - 7 і БЮТ - 5 відсотків, які достатні, щоб попасти в ВР.
    Порахувати: скільки місць із 225 за партійними списками отримають ці партії.
    Прийду, перевірю.:)
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та про шо мова? За останні п"ять років "Свобода" випарувалася.
    Кошулинський набрав на президентських 1,6%.

    Крапка.
     
  19. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Я в інтернеті не знайшов інформацію про те, як розподіляються голоси непрохідних партій. Дайте хоч якесь посилання.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Розподіляються не голоси, а місця.
    Я посилання не можу дати. Я навів два умовних приклади.
    От у тому домашньому завданні видно, що 40+15+10+7+5 = 77, тобто, лише 77 відсотків виборців побачать ту партію в Раді, за яку голосували. А цілих 23 відсотки - в "молоко".
    Тепер розподілимо місця в ВР за партійними списками.
    225 * 40/77 = 117 місць - Слуги
    225 * 15/77 = 44 місця - Опа
    ....
    225 * 5/77 = 14 (або 15) - БЮТ

    ПЄС при такому розкладі по партійних списках отримує
    225 * 10/77 = 29 місць.

    А тепер припустимо, що половину мажоритарщиків проходить від ПЄСа, а від Слуг - всього 10 чоловік.
    Тоді у ПЄСа буде 225/2 = 112 місць по мажоритарщиках
    При формуванні фракцій у Слуг буде 117 (партійні) + 10 (мажоритарні) = 127 чоловік у фракції
    А у ПЄСа 29 (партійні) + 112 (мажоритарні) = 141 людина в фракції.
    Прем"єра висуває найбільша фракція. Це в даному прикладі буде ПЄС. Порошенко.
    (Звичайно, якщо вдасться створити коаліцію 226 штиків, наприклад, в союзі з ОПою)
    Такий варіант - малоймовірний, але він показує, чому змішана система виборів вигідна тим, у кого адмінресурс. Чим більше гречки, тим більше місць в парламенті.

    Якби була чиста партійна система і ті ж відсотки, то у Слуг було б 234 місця, а у ПЄСа - 58.

    Якщо уважно почитати мої два пости з прикладами, підставити інші відсотки, то можна зрозуміти, як працює нинішня виборча система.
     
    Останнє редагування: 19 лип 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)