"Свобода" іде!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем хозар, 12 вер 2007.

  1. Націоналісти яких ми заслужили. Павло Казарін зачитує Кошулинському передвиборчу програму Симоненко (Комуністична партія), а Кошулинський її підтримує

    View: https://m.youtube.com/watch?v=GjTKzJTg-e8&feature=youtu.be
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    І ваааще...всі програми всіх партій записані на папір ФАЙНІ...і багато в чім подібні.Ну й що...ніхто й не хоче і не пише і не говорить про встановлення нацизму,фашизму,тоталітаризму,хоча це в головах у всіх демократів і лібералів,що вдають з себе Карлів Марксів і Натаньяг зі схованою ядерною бомбою і ніц про те не мовлять.Кошулинський говорить і поводиться відкрито і десь також має право орієнтуватися і поступати як...як китайські демократи чи то соціалісти,раз Китай наступає на всравшуся з тими масонами і гебреями-обіцяльниками гЕвропу!
    Ми вже в гЕвропі,яка бідна і войська свого не має!Тому й отак!:hi:
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що Свобода - то фарбовані націоналісти.
    С14, нацкрпус, нацдружини - фарбовані, але самою дешевою і примітивною фарбою.

    Є і справжні - В. Чорновіл, Мирослав Маринович....

    А це - карєристи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Не буду замальовувати зеленкою вашого Петруся і Вас,бо ...пофарбую вас в синьо-білий ізраельський прапор...Далі буде видно,як з вас ту фарбу здиратимуть,Можливо з шкірою ...і не націоналісти! Побачимо,пердуни цукєркові! Вже забембали тими своїми фокусами.Петро вже напевно навчився чиколяду з каштанів робити,гваранція!:facepalm:
     
    Останнє редагування: 26 бер 2019
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    [​IMG]
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я раніше думав, що то одна кантора була... А воно он що... Очі одне одному повидерають)
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Безграмотно.
    Націоналісти - суть соціалісти-большевики.
    Так що малюй, не малюй, ВКПб вилізе по любому.
     
  8. iso

    iso Well-Known Member

    безграмотно:). Соціалісти-більшовики також націоналісти.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    З однієї бочки розливали. Етикетки різні))
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Коммунарец критикует большевиков?)) Пчёлы против мёда?))
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Юрко, лови:


    [​IMG]
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Є кілька причин

    Перша і головна, я вже сказав - баба винна. Ірка спецом розізлила Гордона. Бо Ірка то є Ірка.

    Друга - Руслан в останні дні зняв вишиванку і почав носити червоний галстук. Це не по феншую

    Третя - якби молоді націоналісти замість махати факелами прибрали би узбіччя, парки і сквери від сміття - за Кошулинського би проголосувало трохи більше людей.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Шо було треба,то я вже давно полапав.Тепер ви,клоуни, будете лапати блохи на окраїні нової "г'америки",тої європейської ,русско-гебрейскої федеративної Русі-Хазарії,або і Рошенії якоїсь!
    Рома,ша-а...всьо буде ОК!:bye2:

    upload_2019-4-1_12-7-12.png
     
    Останнє редагування: 1 кві 2019
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    Ну, что, Юрко, во втором туре только Порошенко? ;)
     
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    До 2-го туру ще 20 днів...Купа часу! А вдруг Національий Корпус з Петрусем шось нове та скалатає,як рознюхає ті "виборчі сікрети" команди хазарського клоуна і собі...собі Петрусь гваранції почне сколочувати,ну там нового міністра на україншьке НАТО серед нациків почне шукати,та й нового Генерального Прокурора,котрий б садив в буцигарню неугодних людям та й йому жлобів! Йой,як в тім-всім Трампулік та Петрусю помогатиме і шось порадить,то я буду сі тішити,же і націоналістам-республіканцям буде що до роботи в завтрашній новій Верх Раді!А шо-о?! :yes::yes::yes:
     
    Останнє редагування: 1 кві 2019
    • Тупо Тупо x 1
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    upload_2019-4-1_17-47-56.png
    Манур чи то Мейнар без друга ВасіМТ,чи то свого Батька,а чи то брата і про-московшького наставника тупіє начисто...йой,ніц думати не хоче і не може,хлопака.
    Розпочєв для мене 2-у сотню негативних лайків,батяр.Ну-ну..жеби з сі не зрізав на-зелено ,як той промосковшький Зелененький з Петрусем!
    Я му також поставив шось зо п'єть "лайків",жеби знав вуйка з Самбора!:yahoo:
    Суспільне запросило на дебати двох кандидатів у президенти

    0aad-40.png 0000вввв2.jpg
     
    Останнє редагування: 1 кві 2019
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Йой,італіці-муссолінівці попереду від українців-бандеровців.Тре внука Степана Бандери кликати,жеби теж пхав-сі до того Європарляменту!
    ----------------
    Кайо Джуліо Чезаре Муссоліні, правнук диктатора Беніто Муссоліні, буде кандидатом від правої партії "Брати Італії" на травневих виборах до Європарламенту.
    Про це пише британське видання The Times.
    "Я ділюся своїми ідеями про відновлення суверенітету, захист нашої країни і сім'ї. Навіщо витрачати 100 євро на мігрантів, а не на горіхи для пенсіонерів?", - сказав Муссоліні.
    Правнук Муссоліні буде кандидатом італійських правих на виборах в Європарламент

    upload_2019-4-5_19-31-56.png
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)