"Свобода" іде!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем хозар, 12 вер 2007.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    І Олегу Тягнибоку ВІРЮ,ПОВНІСТЮ!
    Вчора на зустрічі з Олегом Тягнибоком...відверта і щира розмова з Дрогобичанами.

    !!!!!ax.jpg !!!!!axx.jpg
     
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Нотолцо. Вам 12 літ? Відверта і щира розмова політика, та ще й перед виборами:yahoo:
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Юрій, сьогодні вірити не можна нікому, навіть собі.... мені - можна.
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Дивні люди...Мені що ,12 літ ,чи 72? Тягнибок що,щось обіцяв,чи просив голосувати за Кошулинського тих сивих галичан-дрогобичан ,що без його просьби це чудово розуміють! Тягнибок говорив про ситуацію і чим вона може обернутись Україні і Галичині.Ніхто й не спорив в нічому з ним.Про інших всіх претендентів ніякої мови не було бо...з ними всіма все ясно,Щоб знати що таке була ця Щира Розмова,то слід було там бути.При запитанні когось про відношення Свободи до Саакашвілі,запитання перервалось викриком з-залу що " Україна потребує Президента українця ,а не грузина.Зал це хором моменально підтримав.Короче обійшлося все злагодою і порозумінням Націоналістів зі Свободи з дрогобичанами без будь якої агітації ,лозунгів і прапорів.Секретар міськради є головою осередку Свободи в місті.Та йой, з Дрогобичем все ясно.То вам не Харків,Одесса чи то Кривий скручений Ріг. :mocking::hi:

    upload_2019-3-18_0-55-19.png
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Радує переповнений зал і велика кількість молоді на зустрічі.
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    В Польше очень много избирателей Тягнибока и Кошулинского, почему бы им не попробовать съездить в Польшу и избраться там.
     
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Молодь вся в Польщі,приїзджає на неділю додому,до тата-мами.В залі були місцеві сторонники Свободи.Ейфорії не було,як і не було потреби комусь в тому автографі звід Кошулинського,тим паче від Тягнибока,що абсолютно без потреби.Розмова вклась про долю України,Галичини.Агітаторів не було,як і не було потреби в них.Тягнибок приїхав в Дрогобич з Нового Роздолу по виступі там скромно на легковому авто з ще двома свободівцями.
    Криків "г'урра" також не було,як і провокаторів з закидами питань.Мова українська,відповів він всім на запитання...Вкінці ще трохи попросили затриматись для фото. Я назвавсь Юрком Нотоцо, познайомився і сказав про наш форум ЛФ.Через 15 хв. вже був в його фейсбучних друзях,де до кожного його нового допису додаю тепер свою якусь стару катреняку по-темі сказаного.Запросив його на наш форум,на гілку "Свобода Йде!",правда не сказав що він таки-и-ий скромний,той наш хворуючий хворум,що аж з якихось там 6-8 людей складається,які мастять моцно один одному пики і дупці тут,як в ВР...Грошей на підтримку хворуму я не просив,як і він на Свободу.:mocking:Навіть питань не було про Тягнибокові "мільйони".
    Щира і проста він людина,галичанин.Отаке! Говорили в основному про Кошулинського і що слід буде йому першочергово зробити в разі непростої перемоги. :uanew::hi::bandera:

    000000 10 Неньки2.png
     
    Останнє редагування: 18 бер 2019
  9. А на якому автомобілі приіхав? Марка?
     
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Чешська "Skoda" була,зупинена перед входом в Палац Культури недалеко памятника Івану Франку! 7 год.вечора була,запізнився десь на 10 хвилин.З авто відразу в зал,вибачився і відразу почав розмому.
     
  11. Ов-ва. Понизили в статусі. Пупс відібрав Тойота Секвойя.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Може й так...зато відчуття справедливості обострилось різко,що проявляється у підтверджені боротьби шляхом взятим у націоналістів ОУН-УПА.
    Це наподобі так,як в тих консерваторів типу демократів-троцкістів з того Конгресу США і нашого Порошенка по-взірцю ліберально-масонської євро стратегії отого ЄС-НАТО без реальної вже г'американської підтримки.:haha:

    А8 Українську бандеру.png Про Галичину.jpg
     
    Останнє редагування: 18 бер 2019
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, а чо вся дрогобицька молодь сидить в Польші? А хто ж вам тут буде на пенсію заробляти?о_О
    Чи ви відказалися від української пенсії?
    Катреняку до кожного його нового допису - це сила! Не забудьте про тотой, де є "Бий! Бий! Бий!", "Вий! Вий! Вий!", "Пий! Пий! Пий!". Хай знає! ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Галичани Всі до-їдного фільозофи...і якщо му нині в Польщі ліпше з працею і грошима,то він там,як то я був в гАмерице.Нинька я вдома,а він завтра...а так,ну то вболіває за наційоналістів і Кошулинського,а не за якогось Петю,Зєлю,Бєню,Юльку...
    Пенсію маю по 30-и роках праці в Україні до поїздки ще в гАмерику.Ой,та галичани,то Всі фільозофи!

    !!!!!7.jpg
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я сі не питаю, скільки маєте років праці в Україні.
    Я сі питаю - хто вам на пенсію зароблєє?

    Ваші діти мають офіційну роботу в Україні з білою зарплатою, чи тоже в польшах роблять на поляків?
     
  16. А хто сє в тому признає. Можуть субсидіє забрати.
     
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    На ту пенсію,що є,то злодії україншькі і зароблєют нам тут...шось там з вкраденого та й дають в той пейсійний фонд,шо нє?
    А хто буде давати,як совєтська власть в УРСР припхаєсі,о-о...Москва і Домбас,як то юж було?
    Найліпше,то так як Ви мовите,Ігорку...мати в шафі пенсійний запас,шо нє?
    Та і емоційний запал і запас сили,щоб боротись за власне Щістє!:yahoo:
    А ото про теє Тягнибок і мовить...

    View: https://www.youtube.com/watch?v=d83FwcStub4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0DrxFExCs_LsBLEPkLvkcW7dulriAA_ipk1zzmReJrXYb5eLcDpqeUyMk
     
    Останнє редагування: 18 бер 2019
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, мене вчили, що у нас солідарна система пенсійного забезпечення.
    Якщо без нюансів і відхилень, то ця модель виглядає так: працюючі громадяни платять податки в ПФ. Ці податки ідуть на пенсії їхнім батькам.
    От я і питаю, чи ваші діти платять державі податки, щоб вона мала з чого давати вам пенсію?
    Чи вони тоже сидять в Польщі?
    Нє
    Я такого ніколи не казав, не фантазуйте :dntknw:
    Я казав про стратегічний запас. Його ні в панчоху, ні в шафу не положиш.
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Вчили,вчили й не навчили...як тут так і в гАмериці пенсію платять від величини зарплати і сплачених офіційно податків,а не від того скіко чужі діти платять,щоб дід якийсь мав пенсію.Мої діти працюють офіційно в Україні. В Польщі хіба вчиться внук,в 100 км від хати.
    А стратегічний запас складайте,складайте,Ігорку...хоч в долярах,а хоч в біткоїнах!Пригодиться!;)

    Олег Тягнибок
     
    Останнє редагування: 18 бер 2019
а де твій аватар? :)