"Свобода" іде!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем хозар, 12 вер 2007.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрку, ви шось блудите - я ніяких вроді серьозних оповідок про наційоналістів,та про якусь чесність і патріотизм деяких(?) не розказую :)
    Я тільки перепощую все з методичок ;)
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та до-о-бре...Ходіть частіше пити каву на Староєврейську,Вас там і навчать,як наційоналістів в-дупцю копати.:)))

    00qdfg.jpg
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Юрко НОТОЦО, а Сліпак був членом"Свободи", чи Олєжка просто вирішив на ньому припіднятится?

    Бо до петиції Свобода не причасна, її ініціювала Громадська спілка «Творче патріотичне об’єднання «Музичний батальйон» за підтримки жителів Києва та державних і культурних діячів нашої країни

    Саму петицію я цілком підтримую

    /
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Добре,добре...головне,що Ви підтримуєте ті ж патріотичні починання в Україні,що й "Свобода".Ще колись та скочите від слабовольного Садового самопічномічника,та до Свободівських нацьйоналістів! Мусимо-сі дивити по-першу,що ті г'европейські націонал-демократи робитимуть і в першу чергу німці.Дивимо'ci уважно!:friends:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=4FKYrnW9OCc
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрку, я не вважаю "Свободу" націоналістами і патріотами. Так що не старайтеся ;)
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    І я Вас не вважаю ні націоналістом,ні патріотом.І "Свобода" також то має в-носі хто Ви та самопомічники є.А хто Ви є? Та політичний "самогонщик" з партії ,яка не має національно-міцного хребта.Ну,як зміюка,яку Юрко-Георгій давив-колов,ги-ги!До-о-обре,троха-си пожартував з заторможених! Я як-си не пожартую чи лаха не-зідру з лоха,то...як Ви мовите,хорую!:)))

    00aac.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    :)))
    Йой! Ну а шо Ви будете мовити,як "Свобода" наприклад,та з'ініціює,та щось таке цудне...ну там введення смертної кари за-зраду національних інтересів на 4-и роки правління ново-вибранного Президента,га-а? Шо будете,робити,по-ногах сцяти,чи як? А всяке раптом,ні з-того,ні з-сього може статися! Во-о! В "Свободи" патріотичних ідей багато,так що не дивуйтеся!:preved:
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В "Свободи" патріотичних ідей багато, а позитивні результати в них є?
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А в вас в "Самопомочі" позитивні результати є? А в Вас особисто є? Мільйон долярів скалаталисте собі, чи тіко ля-ля,фа-фа...і на Миха бочку чогось котите вічно! :punish:
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У них в "Самопомочі" самий позитивний результат - постійно тримають в тонусі баригу ПП і його шоблу :)
    В мене особисто все по плану, навіть з подвійним перевиконанням :)
    Миха я не рухаю, бо то гріх

    :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А інтересно таки,кіко в Миха грошей і,чи шось троха,та давав на "Свободу"?А шо,то не гріх спитати-сі! :))):yahoo:
     
    Останнє редагування: 16 тра 2018
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :)
    Ви неуважний - все вже сказано :)
    Мих троха бідний, бо йому не хватає послати дочку в Англію. Во, він сам так казав: І я б послав до Англії, але немаю можливостей. В мене менше, в когось більше.
    Так шо получається, шо на воді не дуже і розженешся. Тре так як Онищенко або Шуфрич - качати газ :)

    За Свободу не знаю.
     
  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Але шо не говоріть,а Мих файний хлоп,шо нє? :good:
    Ігорку,поговоріт-си зі мною троха,пожартуйте троха,по-фантазуйте...Як гадаєте,коли б Ваш Садовий(він теж якийсь мільйонер,шо нє?),та при тій федералізації України.про яку мовлять потихойку в гЕвропі,та хопив би в свої руці ту жебрацьку економіку тої Галицької республіки,про яку щось там тринділи з Садовим про-московські провокатори,то...як би таке саме б і наш Михо почав робити зі своїми п'єньонзами,тими заводами,фабриками,та при моцній підтримці патрійотичної "Свободи" і ну-там української діаспори гАмерики,та закрутив би таке ві Львові,то...то би вийшло шось з того,навіть,якби всі галицькі мікро-мільйонери ,та й об'єдналися в шось-таке економічно моцне,як то було на Галичині за Бабці Австрії ? .То щось таке має право на життє,на перспективу,чи то є мої такі бздурні фантазії на-старість,після 2-го горнятка кави?...що абсолютні не мають реалій,бо:
    1.Свобода таке не потягне без фінансування збоку
    2.Мих + інші напевно таких п'єньонзів теж не мають
    3.гАмериканські українці то мають вже глибоко в-дупі
    4.Європа на таке українцям кредити не дасть,хіба Вальцманам
    5.Вальцманам Рос'я то робити теж не позволить...хіба що
    6.Путін такий собі жарт позволить:
    а)або будувати СССР з сватом Вальцманом
    б)або з чорним полковником Садовим,о-Боже...будувати Галицьку ССР.
    Ну і шо то може бути реально Ігорку,раз галичани Вас депутатом вибрали?
    Мовте шось,та й робіть шось,бо гинемо до-хулєри! :hi:

    000ggg.png

    000jjj.jpg
     
    Останнє редагування: 16 тра 2018
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Треба в Шкло на трубі поставити лічильник - тоді подивимося шо він за хлоп ;)

    Та я мовлю і роблю :) А як ви глухі і сліпі, то шо я вам пораджу? :scratch_one-s_head::dntknw:
     
    Останнє редагування: 16 тра 2018
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    О-о,батяр...Миху лічильник на-дупцю хоче поставити...Хоче знати,чи він за-дужо не їсть!
    А мені оповідаєте на ЛФі,тою самопомічною мовою і методом,як шахраїв десь-там ганяєте,а насправді вже напевно всюю Львівськую міськраду з Садиком розікралисте. "Свободи" на вас нема.Чуєте,зозулька на ратуші кує? То вуйцьо Олежик зі-Свободи скоро має прийти Самопоміч в-дупцю копати! Знімайте портки,батяр садовий! :shout:

    00jjj.jpg
     
    Останнє редагування: 16 тра 2018
    • Смішно Смішно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, ви такий великий, а такого простого старовинного методу не знаєте /або не хочете знати/ :)

    Фігня то всьо тоті програми Свободи, Самопомочі, БПП і Опоблоку разом з Батьківщиною і Ляшком. З ними на лад не вийдеш :)

    Є стара як світ програма: Виховати сина, побудувати хату, посадити дерево. Її тре дотримуватися і все буде добре ;)
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Добре...для вас то фігня,а для мене моя правда життя,щоб інші також,як і я виростили національно свідомих синів,яких в мене два,збудували хату,та й деревце посадили на маленькій дачці.Так,така програма і можливість повинна бути у всіх національно свідомих українців.Доля несвідомих мене не турбує,так само і "Свободу"! Фактично вірю нині лише "Свободі" підкованій на досвіді ОУН-УПА.:hi:

    12ff.png
     
    Останнє редагування: 16 тра 2018
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    В Ужгороді 15 травня 2018 року відбулася всеукраїнська акція "Ні!" виборам за законом Януковича", участь у якій взяла Закарпатська "Свобода".
    Синхронно з усією Україною свободівці разом з іншими організаціями провели акцію проти виборів за старою системою.
    Захід відбувся на площі біля будівлі Закарпатської облради. Вимога учасників - ухвалення нового Виборчого кодексу, який якісно змінить принцип обрання депутатів.
    До активістів вийшов голова Закарпатської обласної адміністрації Г. Москаль, який пообіцяв, він як депутат Закарпатської облради підтримає це звернення.
    zakarpattya.svoboda.org.ua/news/events/00122592/
    Все вірно робить "Свобода". Треба хребет ламати тій виборній системі встановленій коррупціонерами,за якою Юлька чи Бєня позапихають у владу і себе і всіх своїх "корєшів"!

    163eed792d21898baa691e38199babb8.jpeg 00mm.jpg
     
    Останнє редагування: 16 тра 2018
а де твій аватар? :)