Святослав Вакарчук

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 27 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Інформативно Інформативно x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Океан Ельзи / Okean Elzy
    4 год ·
    26 травня в Києві на території ВДНГ ми влаштовуємо унікальний в нашій історії концерт!
    Лише уявіть собі: величезна фан-зона (більша, ніж на "Олімпійському"), по середині - кругла сцена з оглядом на 360 градусів, дах для ціїє сцени везеться з Європи, світлове шоу спеціально до цього концерту розробляє наш литовський друг Арвідас, 400 квадратних метрів екранів, 4 гектари фан-зони, десятки тисяч людей разом та 100% рок-н-рол!
    У нас було різне, але такого у нас ще не було! [​IMG]:)

    Океан не мовчить, не мовчи і ти! Прийди і додай свій голос. Квитки https://kasa.in.ua/ua/kyiv/concert/okean-elzy-360-kyiv
    Дата: 26.05.2019 р., 19:00
    Місце: Національний комплекс «Експоцентр України» («ВДНГ»), Київ, проспект Академіка Глушкова, 1.


    View: https://www.facebook.com/okeanelzyofficial/videos/3242900335735915/
     
  4. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    О-о-о!
    Лише уявіть собі: Вакарчук поголився!!!
    У нас було різне, але такого у нас ще не було!
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зе привів Коломойського у владу.
    Вакарчук приведе зятя Кучми.
     
  6. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    А кого, по вашему мнению, мог бы "привести к власти" Скрипка?
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це зрада чи перемога?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Для Бені - перемога. Для 73% - правда про те, як їх зробили лохами.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А шо це для тотих 25%?
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пророцтво. Знали, що тим закінчиться.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дроздов про Вакарчука

    Ostap Drozdov
    4 год ·
    В мене вкрай стримане, а навіть і злегка негативне ставлення до Вакарчука. Як до потенційного політика. В музиці – геній. У політиці поки що – повна неадекватність.

    Якщо Святослав захоче, то він може підтвердити або спростувати інсайдерську інформацію про його зустріч із Порошенком минулого місяця. Якщо вірити моїм джерелам, Порошенко благав Вакарчука не балотуватися, оскільки добре розумів, що Вакарчук насправді відкусує виборця в Порошенка, а не Зеленського. Пізніше сивочолий мастадонт обіцяв виконати будь-яке політичне побажання Вакарчука, лиш би рок-зірка перед другим туром постояла поруч із титаніком. Якщо вірити моїм джерелам, Вакарчук попросив відкриті списки. Сивочолий мастадонт навідріз відмовився (мене це не дивує).

    І ось ми на порозі появи Вакарчука як політичного гравця. Мушу сказати, я радо вітаю будь-яку антисистемну людину, яка розхитуватиме устої дискредитованої політики. Також я щиро вітаю появу фігури, яка може навпіл перекусити електорат Порошенка. Про це я вже писав, що проукраїнські сили повинні зробити все можливе, аби лідером опозиції не став одноосібний корупціонер із задатками узурпатора. Тож я саме в Вакарчукові бачу ту людину, яка може електорально завалити Порошенка, і це тішить.

    Тут зауважу, що Зеленський від появи Вакарчука постраждає мінімально. Якщо не навпаки. Прогнозую, що Вакарчук може стати палочкою-виручалочкою для Зеленського і разом вони можуть утворити прекрасну коаліцію. Я схиляюся саме до цього варіанту, що Слуга народу + партія Вакарчука - це і є ядро майбутньої більшості в парламенті. Разом оновимо нашу Україну - чим не слоган для цих двох "антисистемних"?

    Щодо застережень до Вакарчука, то вони в мене такі. По-перше, Пінчук. По-друге, мені категорично не підходять позиції Вакарчука щодо мови і ринку землі. По-третє, я побоююся, що він почне кооптовувати в свою команду не нових, а підгнилих «нових» і вічних ходунів із партії в партію. По-четверте, Вакарчук є тим самим Зеленським, тільки від умовно патріотичної частини: та сама риторика миру й порозуміння між героями й сєпарами. Вакарчук – це мір-труд-дружба, тільки по-українськи (воно мене не влаштовує взагалі).
    По-п'яте, Вакарчук, якщо вірити колегам по його цеху, є зациклений на меркантильних питаннях і мислить переважно категоріями вигоди. Й тут згадується інсайд, озвучений Євгеном Рибчинським, буцімто співак оцінив своє балотування буцімто в 10 млн доларів (зі слів Рибчинського, така «шняга» ходить у парламенті).
    Але найголовніше: ми це щойно вже проходили. Людина на сцені і людина в реальній політиці – це дві різні людини. Тож я хотів би почути від Вакарчука не лише чіткі позиції по ключових питаннях, але й критерії, за якими він шукатиме кадри в свою іменну партію.

    Станом на зараз маємо шикарного співака з розмитими і «ніякими» позиціями по засадничих проблемах – і не більше. Чекаємо, поки він із "я за все добре і за всіх добрих" перейде в ранг реальних політиків, які ставитимуть питання про перезаснування системи, а не підрихтовку тієї, в яку він уже мав слабкість ступити в 2006-му і зразу же ганебно звалити звідти.
    Деякі з найбільш гарячих думок про політика Вакарчука звучать в цій дискусії з Олександр Солонтай

    Солонтай - про Вакарчука, Зеленського навиворіт та тінь Пінчука | DROZDOV

    Олександр Солонтай - політичний експерт у програмі Drozdov
    - Політичні амбіції Вакарчука: свідомий вибір чи маріонетка олігархів?
    - Чим він “хворіє” ідеологічно?
    - Та хто підштовхує рок-зірку до походу в політику?
    - Гаряча дискусія про політичні перспективи Святослава Вакарчука.


    View: https://youtu.be/1pVlbAX-6s0





     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, Вакарчук подав заявку

    Святослав Вакарчук
    2 год ·
    Святослав Вакарчук створює політичну партію «Голос» і йде на парламентські вибори

    Сьогодні Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії «Голос». Похід у велику політику музикант і громадський діяч пояснив необхідністю справжніх змін у країні, яких вимагають українці.

    «У часи, коли Росія своїми діями підриває нашу безпеку і створює екзистенційну загрозу ззовні, стара політика ослаблює державу зсередини. Ми мусимо знищити внутрішнього ворога, і стати сильними перед лицем ворога зовнішнього. Саме тому партія «Голос» йде на вибори до Верховної Ради», – сказав Вакарчук.

    Партійний список «Голос» сформує в результаті відкритого обговорення на з’їзді.

    Наразі представлені члени команди (не партії)

    До «Голосу» увійшли люди, які вже змінювали країну:
    ● Юлія Клименко, екс-заступниця Міністра економіки в уряді реформаторів
    ● Ярослав Юрчишин, громадський активіст та екс-голова правління антикорупційної організації Transparency International Україна
    ● Юрій Соколов, доктор медичних наук та піонер у сфері кардіохірургії
    ● Андрій Шараскін (кіборг “Богема”), актор, режисер та командир роти, яка захищала Донецький аеропорт
    ● Соломія Бобровська, громадська активістка, волонтерка, в. о. голови Одеської ОДА у 2016-2017 роках

    Для засновників «Голосу» пріоритетним є змінити правила гри в українській політиці, відділити гроші від політики і поставити людину в центр державної політики. «Ми віримо, що гідність кожного українця є непорушною. Кожен має безумовне право на повагу. На гідне життя – добробут, безпеку і свободу. Ми захищатимемо гідність кожного українця і від зовнішнього ворога, і від старої політичної системи», – сказав лідер нової партії.

    Вакарчук запевнив, що партія не братиме жодної копійки в олігархів, а фінансуватиме її прозорий бізнес і прості українці. Зараз партія перебуває у процесі реєстрації.

    За словами Вакарчука, входження до Верховної Ради є лише необхідним кроком, щоб запустити в Україні справжні зміни. Лідер нового руху закликав українців приєднуватися до команди «Голосу», зареєструвавшись волонтером на сайті GolosZmin.org.

    Старт нової політичної сили відбувся у символічному місці – на Старокиївській горі, де Кий збудував першу київську фортецю. «Звідси почалася Україна, і тут сьогодні ми почнемо нову добу в українській політиці», – сказав Святослав Вакарчук.

    Facebook: http://facebook.com/GolosZmin
    Telegram: https://t.me/GolosZmin
    Twitter: https://twitter.com/GolosZmin
    Viber: http://bit.ly/ViberGolosZmin
    Instagram: https://www.instagram.com/Golos.Zmin
    YouTube: http://bit.ly/YouTubeGolosZmin
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Голос
    55 хв. ·
    Друзі, активно реєструйтесь до команди змін #Голос: GolosZmin.org

    Бачите на сайті баги? Пишіть про це у коментарях, і наша команда виправить їх якнайшвидше. Долучайтесь

    #ГолосЗмін

    [​IMG]
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Корзина - место, куда помещаются удалённые файлы перед окончательным удалением.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Голос
    2 год ·
    Новий Президент заявив про намір розпустити Верховну Раду. А це значить, що вже в липні - вибори.

    #Голос піде на вибори, коли б вони не були. Але справжні зміни - це вибори за новою системою.

    "Перевибори за старими правилами — це продовження старої політики під контролем олігархічних еліт", - каже лідер "Голосу" Святослав Вакарчук.

    Вимагаймо справжніх змін!
    Приєднуйтесь: GolosZmin.org
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Святослав Вакарчук: партія "Голос", містична команда та плани на парламентські


    View: https://youtu.be/1WnebtniFHY
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Святослав Вакарчук
    8 хв. ·
    Виносити питання національної безпеки на референдум в часи коли противник веде проти нас не лише гарячу війну, але й інформаційну - небезпечно і безвідповідально. Ми знаємо як закінчувалися «референдуми» на Донбасі та в Криму. Шкода, що новий очільник АП цього не розуміє.
    Чи розуміє?

    Так чи інакше, але це не нова політика. Це - стара політика.
     
а де твій аватар? :)