Святослав Вакарчук

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 27 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Давайте - ви посилання на мою брехню, а я у відповідь дам посилання на вашу брехню. Лади?
    Шо ви знову викручуєтеся? :)))

    Парашенко сказав "Дарагіє наші братья і сьостри. Согражданє"

    @Мих, скажіть за тих вельмишановних гостей, які не розуміють українську і є нашими братьямі, сьострамі і согражданамі

    А Славко виступав в Харкові. І, напевно, відповідав на питання, яке задали російською мовою.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Вельмишановні гості, зазвичай, беруть з собою перекладачів. І шо це за гості такі, та ще й вельмишановні, які кацапську розуміють, а українську - ні?
    Здається мені, що ці гості з такого самого кодла, як оцей утирок

     
    Останнє редагування: 15 чер 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо ви запрошуєте гостей, то не кажете їм взяти з собою їжу.:)
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нафіга?
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    він там всю програму російською. Порошенко - лише малу частину.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Щоб подивитися, хто з нас двох бреше /і скільки бреше/
    Давайте тоді навпаки - я пеший ходжу

    От одна із свіжих ваших побрехеньок
    Я вам доказав, що жінка Захарченка не є співвласником 112 каналу:
    Ви збрехали.

    Тепер ваш хід - давайте посилання на мою брехню
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А не брешете?
    Давайте цю програму сюда, подивимося ;)
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вакарчук добре співає. Крапка. Більше особливих чеснот у ньому я не помітив. Він ніколи серйозно не займався політикою. Він ніколи не керував колективом хоча би 50 чоловік. Він плаває в економіці - не спеціаліст. Який з нього президент?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нє-а. Я помилився і це визнав.
    112 каналом керує довірена особа рига Захарченка. Того Захарченка, котрий беркутом і тітишками тлумив людей.

    А ви, потстите часто цей 112 канал, чим підтримуєте цю брехню. Порахуйте скільки разів ви постили відео 112 каналу.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А вам яке до того діло? ;)

    То не помилка, то брехня. Помилка то коли очепатка ;)
    Ви весь час прикидуєтеся дурачком і постите всяку дурню, в надії, що проскочить.
    От і в крайній раз з отим вашим дописом:
    Вакарчук такого не говорив, та і фраза вирвана з контексту. А ви підтримуєте цю брехню.

    Харе балаболити.
    Давайте посилання на мій допис, де я збрехав або свідомо підтримав брехню 112 каналу ;)

    А 112 канал нічим не кращий і не гірший від 5 каналу :)))
     
    Останнє редагування: 15 чер 2018
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Закусіть і прочитайте тему.:)))


    То ви мені розповідаєте, чи я помилився, чи не помилився? Що за брєд?
    Закусіть.:)))


    Так ви постійно, на 80% пишите брехню. 112 канал, 1+1, ЗІК - ваші улюблені джерела.
    А я 5 канал надрідко пощу. Бо взагалі з ящиком не дружу.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я ще і Ньюзван інколи дивлюся :)))
     
    • ... ... x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То не біда. Біда - поширювати ту фігню.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Передачу Голованова з Гриценком, Саакашвілі чи Кужіль ви називаєте фігнею? Чому?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не знаю хто такий Голованов.

    А Кужіль - то стара вже баба і її слухати не приносить користі, Гриценко - просто не здатний бути президентом. Його пік-форми давно пройшов. Йому бракує знань в економіці, сірий такий собі з совковим вантажем на плечах. Він багато що просто не розуміє - тих процесів, що в країні відбувається. Саакашвілі - просто провокатор. Не серйозно.
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Миху. Це залишки совка у Вас ще не вивітрилися. Якщо канал брехливий, то не значить, що він не може подати правдиву інформацію. І навпаки. Якщо українська нація розпрекрасна - то це не значить, що у неї нема вдосталь негідників:)
    До речі, навіть брехливий Шарій подає багато цікавої інформації . Тому не треба про канал в цілому. Краще по конкретних повідомленнях;)
    А Ви ще запропонуйте помірятися...
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та ви праві. Але є ще другий бік медалі. Якщо довго говорити рафіновану брехню, то народ просто перестане дивитися канал. Тому тактика проста: подається 2-3 очевидно правдиві інфи, а поміж них вставляються брехливі. Це відомий спосіб зомбування населення. А якщо говорити вцілому, то ціль ригівського каналу очевидна: показати, що сьогоднішня влада ніяка і її треба терміново міняти. А народ глибоко не думає: а хто є джерело каналу і память коротка. Всі памятають про майдан, але всі забули, що вигнали ригів і слухають це. Так само всі клянуть олігархів і залюбки дивляться 1+1 олігарха Коломойського і ЗІК олігарха Димінського. Мій знайомий має газету. Газету виписують багато патрійотів. От вирішив він не поміщати в газеті програму телебачення каналу Інтер. Стільки візгу було. Не чекав такого від патріотів.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кужіль говорить все що думає. Деколи цікаво послухати. Так само і Сергій Соболєв і Власенко

    Гриценко по рейтингах на президента займає 2 місце у виборців. Цілком можливо, що він вийде в другий тур

    А Саакашвілі друг Порошенка. Порошенко його сам запросив в Україну проводити реформи.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та вони всі добре навчилися говорити за 25 років.

    Рейтинги - рейтингами, побачимо що покажуть вибори. Гриценко на всіх виборах, в яких брав участь або пролітав, або набирав мінімум.

    Ви зараз так говорите, ніби у вас в житті ніколи не було друзів, які б потім стали нЕдругами.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Недавно Медведчук став співвласником каналу.
     
а де твій аватар? :)