Святослав Вакарчук

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 27 вер 2014.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    upload_2020-6-13_11-19-0.png
    Катрен-коломийка "Здох канарок,здох!"

    Йой,не тим шляхом пішов піюн Святослав,
    не в ті руки боротьби Голос свій віддав.
    Пішов Соросу служить й здобувать чини...
    у відриві від Свободи і Галичини!

    upload_2020-6-12_18-35-49.png
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Співати "... я не здамся без бою" і відразу на-зелено всратися хором,це взагалі!:facepalm:
    Катрен про соросят

    Прийшли клоуни до-влади людьми керувати,
    байду-плани запустити й файно погуляти...
    Вирвать в Сороса мільйона,долярa задекларувать...
    Ну і як назвать таких хрунів, бандит,курва,суки,б'ять?:dntknw:

    upload_2020-6-13_17-20-41.png
     
    Останнє редагування: 13 чер 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. І "Голос" - гівно, і виборці - так собі громадяни.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Святослав Вакарчук. Оранжерея


    View: https://youtu.be/efcrP2cp4is


    «Оранжерея» — третій авторський проєкт Святослава Вакарчука, записаний разом з учасниками «Океану Ельзи», запрошеними джазовими музикантами та вокалісткою Віталіною Мусієнко. Дивіться ексклюзивний лайв!
     
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дивно. Людина депутат, керівник парламентської фракції. І замість того щоб рятувати країну від зеленої погані воно ротом співає.
     
  7. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Самый адекватный - крайний справа!

    З.Ы. Интересно, Славко снова пойдёт в депутаты или теперь замахнётся на президентство?
     
    Останнє редагування: 3 сер 2021
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    Славка понял, что лучше миллионы долларов зашибать и налоги платить в размере двадцати гривен. А народ всё равно любит. Что ещё нужно моральному авторитету нации на старости?
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Океан Ельзи & Один в каное - Місто весни (official video)

    View: https://youtu.be/pmoYP_QvGsM


    ПРЕМ'ЄРА! "Місто весни" стала першою композицією Святослава Вакарчука, яку він написав про Львів.

    Святослав Вакарчук, Океан Ельзи:
    - “27 років існує група “Океан Ельзи” і за цей час я не написав жодної пісні про Львів, хоча дуже хотів. Просто я не вмію писати пісень “на злобу дня”. Взагалі не вірю, що можливо так створити пісню, яка буде жити. А зараз у моєму житті той час, коли через різні обставини я по іншому усвідомив значення рідного Львова для мене. Коли ставлення до міста через роки викристалізувалось у тиху, але вічну любов. Коли ти просто розумієш, що це найкраще місце на Землі для тебе було, є і буде”. - "Коли почав думати про колаборацію, з ким було б органічно записати таку пісню, з абсолютно львівським артистом, хто в мене теж асоціюється зі Львовом та ще й пісня від початку була акустичною, то уявити когось іншого, ніж “Один в каное”, було неможливо. Я їх поважаю і ціную, мені дуже подобається їхня творчість. І дякую Ірі та Устиму, що відгукнулись!"

    Ірина Швайдак, “Один в каное”:
    - “Я добре пам'ятаю, як Святослав казав, що написав цю пісню на одному подиху за дуже короткий час. Для мене, як авторки власних пісень, цей стан дуже знайомий і цінний. Пісні, які пишуться на одній хвилі зазвичай "дихають" від самого початку. Тож нашим основним завданням було не нашкодити: не змінити до непізнаваності, не згубити душі пісні, але відчути і підхопити той настрій, який в ній є”.
     
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Циганське рило в брудних штанях, яке відношення співання ротом Вакарчука має відношення до політики?
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    ·
    І сміх, і гріх... І гріх не пригадати...
    Отож... Одного разу служили ми Літургію за упокій душ усопших рабів Божих. Звісно, що по її завершенні, слід відправляти Панахиду. Згідно усталеної традиції, вийшов я перед тетрапод, затягнув жалобливо те, що по тексту годиться, і за якийсь час почав поминати вголос імена спочилих. У той час всі присутні тихенько про себе молилися чи просто згадували своїх рідних у скромних спогадах... І ось... Сталося щось неочікуване... Під час мого співання: "За душі рабів Божих - Івана, Василя, Марії, Оксани, Петрааа...", раптом зі сумочки якоїсь пані, неначе у відповідь, як заволає голосом Вакарчука: "А я на неееееебі, мила моя, на нееебі....!" Соупаденіє? - Нє думаю! Не знаю і досі, що це було... Знаю одне, що мінорні нотки Панахиди відразу замінились мажорним сміхом побожних присутніх... Одним словом, Славко... Він такий!
    Всім гарного настрою!
    о.Тарас Рисей
    [​IMG]
    Svitlana Levytska
    · 22 год
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Відомий львівський журналіст назвав Славка Вакарчука "гівнюком" - Діло

    Не всіх львів’ян вразила чергова пісня Вакарчука. Далеко не всі львів’яни готові пробачити ницу політичну поведінку галицького Орфея.
    Святослав Вакарчук випустив нову пісню та кліп про Львів під назвою “Місто весни”. Музичний кліп одразу набув популярності не лише серед львів’ян, але і серед усіх українців, посівши друге місце на Ютубі за популярністю у рубриці “набуває популярності”.

    Попри це, є і ті, хто залишає негативні відгуки. Особливо це стосується самого виконавця, а не його творчості.

    Так, відомий львівський журналіст Роман Онишкевич назвав Вакарчука “гівнюком”.

    “Це ж яким гівнюком треба бути, щоби кинути львів’ян, які за тебе, сцикуняру, проголосували, не вибачитися перед ними, а потім прохрипіти пісню про Львів і займатися її розкруткою по ютубах. Після поведінки Вакарчука-політика, його шпіцувати треба, а не дифірамби співати”.

    “Діло” також писало: у “Голосі” вважають, що Вакарчук підвів партію
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Святослав Вакарчук
    [​IMG]Вибране · Вчора о 15:50 ·
    Вже у цю суботу зустріч студентів випускників та друзів Львівського університету.
    Зустрічаємось о 20:00 перед універом)
    [​IMG] 18.09 Львів. Океан Ельзи. Великий концерт до ювілею Університету
    ! Концерт відбудеться з дотриманням карантинних вимог!

    Святослав Вакарчук на Facebook Watch
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Отличный компаньон для
    сосны моего мнения.:)))
     
  15. Циган намагається оживити засмердівшийся труп втретє.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, а хіба Славко труп?
    Он, в суботу він знову буде співати, що все буде добре для кожного з нас;)

    Так що не сци, Міську-поц )))
     
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Но не для тебя, циганське рило в брудних штанях.(с)
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Good man, ти є брехун, пліткар, звіздабол і поц :)))
     
а де твій аватар? :)