Святослав Вакарчук

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 27 вер 2014.

  1. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Голос! Голос! :good:
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  5. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вакарчук: На зустрічі в Парижі у президента Зеленського буде один ворог і два партнери України. Але там не буде жодного друга.


    View: https://www.facebook.com/GolosZmin/videos/1012879152411500/

    зі

    Мене кумарить одна фраза, котру сказав і Славко, і Зеленський, і інші високі політики. Тіпа: "Мінські угоди, так як вони написані, виконувати не можна"

    Угоди підписані, їх треба виконувати. У світі так не прийнято - не виконувати угод.

    Ну, хіба Зеленський переконає підписантів переглянути пункти і відредагувати угоди. Але з цим повинні бути згідними всі сторони.

    ІМХО
     
    Останнє редагування: 7 гру 2019
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Як поліглот нашого форуму, скажу, що можна підписати угоду, щоб всі з першого січня літали на роботу, махаючи руками. Угода буде підписана, але виконати її не можна. Точніше, неможливо.

    Приблизно те ж саме з мінськими угодами. Підписано документ, який неможливо виконати, як неможливо літати на роботу, махаючи руками.
    Слово "можна" в українській мові має багато значень.

    МО́ЖНА, присудк. сл.

    1. Є умови, можливості для здійснення чого-небудь; можливо.
    2. Дозволяється, дозволено.

    Ви трактуєте слова "не можна" у розумінні - "не слід, не треба, плюнути і розтерти"
    А є ще тлумачення слів "не можна", як "неможливо із об"єктивних причин"

    Тому Зеленському потрібно добитися того, щоб внести правки в мінські домовленості, або замінити на інші, які можна було б виконати із об"єктивнних причин.

    Іншими словами, зараз мінські домовленості нереальні, а потрібно, щоб домовленості були реальними.
    Тому і потрібна нова зустріч.
    А Вакарчук мені не сподобався. Замість того щоб підтримати Зеленського у боротьбі з Росією, він солідаризувався із тими, хто ставить біотуалети і проводить червоні лінії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Спостерігачі за виборами, ОБСЕ тощо не прийдуть туди, де є незаконні збройні формування, люди зі зброєю, не виведена важка зброя,нема контролю за кордоном тобто де нема закону - українського, якщо це українські вибори. Це ясно, і не потребує додаткових роз'яснень. А раз не будуть спостерігачів і ОБСЕ, то і виборів не буде. Нічого складного нема - крити тут Путіну нічим.
     
    Останнє редагування: 7 гру 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу пана @medwedo berlogsoni, я Вашого допису прочитав рівно стільки, скільки залишив в цитаті вище.
    І мене вже шляки трафлєють )))

    Кажу ще раз Угоди підписані, їх треба виконувати. У світі так не прийнято - не виконувати угод.

    Прикиньте ситуацію:
    ФРН /а потім, з початку 90-х років, просто Німеччина/ в 95 році сказала: "Всьо, тепер наступив інший формат відносин. Тепер всі живуть в демократії, тому ми, Німеччина, не будемо виконувати угод, котрі прийняті в 45 році. Бо тоді /тири-пири-растопири/, а тепер ми маємо вас всіх в дупці, бо ми сильні і диктуємо умови."
    Але так не було і не могло бути в принципі. Тому що гоноровий світ живе по гонорових законах.
    І ще недавно Німеччина виконувала /а може і досі виконує/ всякі умови, котрі були колись в 45 році підписані ще тамтими німцями-фашистами.

    Тому вихід один - провести справу так, щоб Умови були переглянуті і заново підписані всіма учасниками.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хочу сказати, що зараз я, як і Кравчук, вважаю оці акції спротиву спрямованими виключно на внутрішній попит. Підтримкою це назвати важко...
    І такими що мають дискредитувати президента перед важливими перемовинами і довести, що він готує зраду.

    АКЦІЇ СПЛАНОВАНІ І ПОБУДОВАНІ САМЕ ЯК ПРОТЕСТНІ

    Це значить - ВОНИ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ ЗРАДУ - мітінгарі будуть переконані у зраді, якої не уникнути.

    А коли зрада не відбудеться - вийде Порошенко геть у білому і скаже, що саме завдяки героїчних зусиль патріотів вдалося зупинити зрадника на самій межі - завдяки нам він не наважився.
    І ми це почуємо і прочитаємо - ледь Зеленський повернеться з перемовин. Порошенко політик добрий - в нього підлості на трьох хвате.
    Батьківщину з ображеною Тимошенчихою, яка просила солодкі місця за голосування з СН і не отримала нічого - теж розумію.
    А Вакарчука не розумію, нащо він в це вляпався? Невже теж ображений?
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я також поки що нічого не розумію.
    Моя сира думка - Вакарчука тримають на гачку соросові резиденти.
    Але то тільки мутна і несформована думка;
     
  16. Ох і горить.. Завтра очікуємо розкази про одну тітоньку/хлопця/доньку племінниці троюрідного діда, які попили чайку на майдані і стали наркозалежними зі снідом... Роки ідуть, а нічого не міняється
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тих закарпутців взагалі важко зрозуміти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так і я про це ж. Можливо, трохи іншими словами. Те що Вакарчук поре дурницю, кажучи, що не слід виконувати угоди, я знаю. А Зеленський каже, що такі угоди виконати неможливо.
    Слова "не можна" - одні, а думки за цими словами різні.
    Суть мінських угод можна проілюструвати приказкою "І в поле мене не бери, і дома мене не кидай"
    Задача Зеленського - найти вихід із цього глухого кута, "не переступивши червону лінію".
    А те що дехто прилаштувався і поверх цієї лінії ще три намалюв , одна з яких - чиколадного кольору, а друга - білосердечна, то то вже - на публіку. Каламутять "нові політики" ((с) від Зеленського, учора).
     
  19. FB_IMG_1575744433381.jpg
     
а де твій аватар? :)