Святослав Вакарчук

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 27 вер 2014.

  1. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Свіжий рейтинг. Партія Голос вийшла на третє місце.
     

    Вкладення:

    • голос.png
      голос.png
      Розмір файлу:
      149,2 КБ
      Переглядів:
      3
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Двох перебіжчиків виявили і знешкодили.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сергій Притула - офіційна сторінка
    8 год ·
    Вряди-годи натрапляю у мережі на коментарі людей щодо моєї персони на кшталт "а Притула постарів".
    Так, з часів Камеді Клабу минуло вже 13 років, з часів Підйому 11. А на заробітках в Лондоні я був рівно половину життя тому.
    Роки біжать, молодшим не роблюся. За останні 5 років сивини додалося і на скронях і у бороді, зморшки в'їдаються все глибше і тепер гримери на зйомках працюють із моїм фейсом трохи довше.
    Але з цими невід'ємними атрибутами дорослішання прийшли також досвід, вміння, впевненість і принциповість. Слово "діти" я вже другий рік щасливо вживаю у множині.З-посеред усіх подарунків на своє свято я маю найголовніші - здорову маму та міцну сім'ю.
    Я вискочив на пару днів у гори, де знаходжу своє натхнення до праці і де можу розчинитись у любові своїх найближчих.
    Мені 38. І, ледь не вперше у житті, я чітко знаю, чого хочу у свій День Народження [​IMG]:))). І, ледь не вперше, виконання бажання залежить не від мене [​IMG]:haha:!
    Стою на ногах міцно. Дивлюсь в горизонт впевнено. Дякую тим хто поряд за підтримку, а тим хто навпроти, що тримаєте у тонусі. Беру від життя максимум позитиву, залюбки ним ділюся з іншими!
    Бажаю вам добра. Все буде Україна!!!! HB2M!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А на "Голос" зокрема і Вакарчука особливо в мережі підняли справжній гівномьот :bad:

    Таки у Славка креативна команда, вони досить вдало розводить атаки і переводить стрілки.
    А я спершу чось з осторогою дивився на тотих молодих, мені незрозумілих, піарщиків-рекламщиків-антирейтингівців :)))

    Все буде добре
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Ronin

    Ronin Active Member

    Отаке...

    Тільки для галичан і киян: за списком партії Вакарчука в Раду не потрапить жоден представник Сходу, Півдня та Центру України

    Только для галичан и киевлян: в проходной части списка Вакарчука нет никого с Юго-востока Украины

    Для порівняння: навіть «ультра-націоналісти», які сконцентрувалися в списку «Свободи», мають у своїй першій десятці 30% представників Півдня та Сходу
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Народ, презентую свою першу тему, створену на ЛФ #1

    Долучайтеся! ;)

    /перепрошую за дублі, але це я від радості - моя перша тема на ЛФ :rock:/
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. prius

    prius Well-Known Member

    Голосуйте за цю паскуду
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)