Святкові дні

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем night, 1 кві 2010.

  1. night

    night Well-Known Member

    В нашій державі досить багато святкових днів і як наслідок багато вихідних. І в мене постійно виникає проблемка "Що ж робити в такі дні?" По житті я активна людина яка любить бути зайнятою весь день. Звісно виникає інколи бажання полежати на дивані і нічого не робити. Але зазвичай після пару хвилин такого нічого неробіння я починаю дратуватись і мушу до чогось вчепитись :) В святкові дні прийнято нічого не робити, тинятись вулицями, наїдати пузо чи ходити в гості і там ще й напивати пузо:) ну принаймні це висновок спостерігаючи за людьми на вулиці .
    Жодний з цих варіантів мене не влаштовує. Я люблю гуляти. Але в натовпі який вибирається в центр на прогулянку чи серед п'яних компаній які окуповують ліси і парки робити цього не буду.
    В релігійні свята і по дому нічого робити не можна чи в гаражі. Знову ж таки варіант відпадає. Потрапити в кафе на каву проблематично. Всі столики зазвичай зайняті (таке враження що люди тільки пару раз на рік кудись виходять).
    І ще мене дратує той весь святковий ажіотаж. Порушується звичний ритм життя. Ці всі передсвяткові закупи, черги, пробки, короткі дні...Життя перетворюється в хаос. Потім тиждень після свят люди налаштовуються на робочий лад, відходять від застіль і похміль.
    Поділіться як ви проводите святкові дні. Може зі мною щось не так? :) І чи має хтось схожі зі мною відчуття? :)
     
  2. syavych

    syavych копач

    На роботі :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Щось подібно, як всі. Але завжди хотілося просто поїхати ровером до найближчого ставка, ліска, горбка. Там з'їсти пару бутербродів, запити домашнім компотом або чаєм Батік з термоса, насолодитись красою краю і поїхати далі. Бажано з друзями. Але нажаль вони ще більш пасивніші ніж я :)

    Одним словом тре брати морозиво, вилазити на найвищу точку міста і знову ж нічого не роблячи його з'їсти. Зимою можна гарячу каву, або сало з часником!

    А ще краще просто поїхати в гори на 4 години :) (багато з собою не брати)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ми теж їздимо в гори....Красиво!!!!!!!!!!беремо з собою всілякий провіант і подорожуємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. matvej

    matvej Well-Known Member

    Сідаю на велик і педалюю. У гори в похід - також чудовий відпочинок. Ще беру фотоапарат і броджу по місту, фотографую цікаві місця і людей. Інколи, але це доволі рідко, йду пограти у теніс (великий). Влітку - плавання у річці Стрий. А попри те все - відвідини друзів, рідних, посиденьки з пивом чи без, галереї, театр, книга...відпочинок - це той короткий проміжок часу коли ти не думаєш про минуле чи майбутнє.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Не працюю.
    Стіл робити родичі на цьому схиблені як пicт тримати так не хочуть ,святкувати хуч хфюрер гебурстаг або день нарожденья ВВП .Було сито і весело-дурниці всьо.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    4 грудня — Введення в храм Пресвятої Богородиці, або Марії, традиції, прикмети
    Сьогодні ви можете очистити свою душу від непотребу!

    [​IMG]

    4 грудня відзначається одне з великих церковних свят - Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву - Третя Пречиста.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. iso

    iso Well-Known Member

    "Почніть прямо сьогодні очищати свою душу-колодязь від непотребу ..."
    Так для цього не треба аж Свята чекати:)
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну шо, від Романа по Йордан...;
    Веселих свят!

    [​IMG]
     
  12. farzan

    farzan миється в бані

    Відпочивати, зустрітись з рідними та насолоджуватись святами
     
  13. У мене немає святкових днів, колі иє робота, тоді й працюю.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Святкові дні завжди були, є, і будуть. Все залежить тільки від нас.

    зі

    Я трохи поспішив з попереднім дописом #11
    Чомусь на цілий місяць помилився :)

    Так що весь цей цикл зі святковими, передсвятковими і післясвятковими днями розпочинається завтра.

    Не забуваймо про саме головне і важливе - ділимося святом з тими, хто потребує уваги і допомоги.

    Допоможемо разом!
     
    Останнє редагування: 30 лис 2019
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сьогодні День великомучениці Катерин

    [​IMG][​IMG]
    Легенда про Катерину Свята Великомучениця Катерина жила в Олександрії у непрості часи, коли християни страждали від постійних переслідувань. Вона прийняла віру і завжди відзначалась непохитністю своїх поглядів. Вмовляли її відректись від віри і грошима, і владою, і маніпуляціями та згодом — погрозами. Але все було марно, тож згодом на Катерину чекала страта. За легендою, жінка переконала трьох воїнів прийняти християнство, за що їх було вирішено стратити. Та Катерина стала на їх захист і гідно прийняла смерть за свою віру. За це і отримала згодом звання Великомучениці
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    ps

    @Silver bullet , пані Анна, вітаємо вас з іменинами!
    Здоров"я, щастя і удачі вам і вашій родині!
    [​IMG][​IMG]
     
    • ... ... x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :yahoo:Тест видав:
    Я ще на 100% готова святкувати. Робота зачекає)
    Були питання дивні (шкарпетки, гоління), але на мандарини ще алергія не трапилася, і це переважило!!
    Святкуймо) З 30 грудня горять гірлянди на ялинці, і кожен вечір чи хтось до нас, чи ми до когось.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)