Свидомые

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Чернобылец, 25 лют 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    По моему пришло время для равновесия открыть ветку, противоположной антимоскальской. По моему примеров тут много.
    Итак. Это однозначно - антигосударственники и разрушители при декларативной любви к Украине. Последний пример - то И. Фарион в детском садике.

    http://traditio.ru/wiki/Свидомые

    В 1920-х годах свидомые подвергались критике и со стороны украинских специалистов. Например, Вячеслав Липинский, историк, посол УНР в Австро-Венгрии писал о них:
    Щоб збудувати державу, треба мати державний інстинкт, досвід влади і потрібні фахові знання. Цього всього не мають ці, що себе звуть «національно-свідомими» українцями. Не мають тому, бо вони всі виросли з революції, отже руйнування а не будування держави.

    Характерными чертами гипертрофированного сатирического образа «свидомого» являются крайне негативное отношение к русским[ и России, обличение её «великодержавного шовинизма», прямое и однозначное противопоставление себя «жидам» и «москалям»,жадность и хитрость,сильно ограниченный по этническому признаку круг своего общения,нежелание знать никаких языков, кроме украинского, убеждение в том, что «настоящая Украина» находится в Галиции..... сочетаемые со стремлением бороться со всеми, кто не разделяет таких убеждений, как с «національними зрадниками» (изменниками).

    «Национально свидомая» общественность бредит идеей «украинизации Украины» и решительно настроена любым путём перевоспитывать подлый малороссийский юго-восток.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А,знаєте,що цікаво? Те,що національно "несвідомі" хомосапієнси чомусь,звинувачуючи тих,хто усвідомлює,хто він,якого роду в русофобстві,вважають себе росіянами. Смію зауважити,що до росіян це відгалуження роду хомо не має жодного стосунку. Як і до будь якого іншого народу. Бо "несвідомі". Хто вони,яких батьків. Оце,інстинктивне(бо ж свідомості йок) відчуття власної ущербності і робить їх такими агресивними і нетерпимими.
     
    • Подобається Подобається x 17
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тю, а якщо я розмовляю час від часу російською, читаю твори російською, маю друзів серед росіян - то я вже несвідома?

    І хто я така тоді, якщо російськомовних прецінь розділяю на росіян і москалів? (І навіть стверджую, що серед українців вони, москалі, є)?

    А якщо я вважаю, що Фаріон треба було б більше думати про людей, а не про ідею? І що отакі "ідейні" - переважно дуже ображені в житті люди?

    Але попри те вважаю, що таке заїжджене поняття, як ідентичність варто зберігати.

    До якої категорії мене віднесете?
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    а это легко проверить ;) надо сдать тест:
    1. Путин - сотона
    2. СССР - ганьба, ще раз ганьба (тут надо захлинутся слюной)
    3. Бендера - святий.
    4. Русские - произошли от тарато-варягов

    вот если на все вопросы - "Да" - поздравляю свидомей не бывает, если нет .... то либо москаль либо жид ... ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    1. Путин- Лыжник
    2.Кiеровництво СССРу -г, тiлькi Горби козак -решта холопи.
    3.Так :scratch_one-s_head:
    4. Не всi .
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    1. Ні. Забагато честі.
    2. Ганьба кому?
    3. Ніхто не святий, аж до беатифікації.
    4. Не впевнена, що походження росіян мало б суттєво впливати на відносини між народами.

    Гм. :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. - судя по ответам, Вы на эту ветку зря зашли. :) Вы культурная украинка, лишь немного испорченная в детстве прививкой понятия "москаль" (всё неопределимое, но часто употребляемое вредно влияет на трезвость мысли) и к тому же не раз сталкивавшаяся с нападками людей, не ценящих понятие украинства так, как его цените Вы. Соответственно готовы защищать его на форуме, но немного неверно оценили "своих" и "чужих". Это пройдёт со временем, когда от тех, кто Вам сейчас плюсует начитаетесь такого... ... ... Геббельс покурит...

    Большинство украинок ушли из этого раздела, т.к. "москалей" поддерживать даже если они правы не позволяет табу, а "свидомитов" в большинстве случаев - элементарная порядочность.

    Я, кстати, не согласен с тем, чтобы называть шандарахнутых нациков "свидомыми" в беседах с украинцами, раз уж это слово присутствует в украинском языке в нейтральной эмоциональной окраске. А потому сам называю этих больных людей (подвинутых на темах, обозначенных в т.ч. artobstrel-ом) "свидомитами". Они не виноваты. Их так воспитали. И продолжают воспитывать...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Fremut

    Fremut Well-Known Member

    Ну,тут всплывало ещё одно определение - "радки"
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А як ви ставитеся до російських і совкових свідомітів сознатєлітів? Таких, що по львівських форумах з російським прапором і гербом табунами бігають... :moskali::tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні, дядьку! Ви неправі! Вам напевно траплялись саме такі...
    Я знаю - хто я, якого роду, і вважаю себе українцем! І це не заважає мені критично ставитись до свідомітів...
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    О, дякую, Ви зробили мені приємним день. (Давно не чула). :)

    Та ні, в дитинстві всі поголовно росіяни були москалями. :)

    А от в Стрию була ситуація - дві дами, поважного віку, розмовляли між собою суржиком, при тому, зазначу, не українською, з русизмами, а навпаки. Дами виглядали як дружини офіцерів, котрі залишились у Стрию. І от одна з них каже другій:"Ти шо, нє знаєш Соню з третього етажа, ну маскальку" (Сама, при цьому, "москалька" як має бути). :) Мене це посміхнуло.

    В цих людей направду прищеплене поняття "москаля" суто за національною ознакою.

    В мене переважно не має ні тих, ні інших. Так склалось, і не тільки на цьому форумі. Я для одних "бендерівка", для інших - "потомок освабадітєлєй".

    Бо нема у світі білого і чорного. Я переважно посередині і в мене летить найбільше яєць з обох сторін.

    Люди переоцінюють форум. Життя - не тут.

    І якщо мені хтось поставить мінус у карму, мене це не збентежить ніяк - бо це мого життя не змінить, як і мого світогляду.

    Ми ж самі робимо світ. От і я його роблю таким, як я хочу - навколо себе.

    Тому національну свідомість краще всього пробуджувати у безпосередній близькості. Дивлячись у очі співбесідникові.

    От кличу VasMT на пиво - не йде. Цурається. :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. - вот тогда и получили "прививку". То, что "было" в детстве, окончательно никогда не проходит. Когда Вы взрослели Вам объясняли, что москали это не национальность, а ... (далее перечень враждебных/чужих/антикультурных признаков). "Знание" (свидомисть ;)) наложилось на подсознание (к Фрейду не ходи) вот и получается .... у разных разное. У потомков "асвабадитилей" может, и что-то особенное, а у большинства получается именно то представление о москалях, которое очевидно должно вытекать из такого "наложения".
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хворію... Тай до Праги далеко...
     
  14. - не ясно, о ком Вы. Если о "поцреотах" - это одно, о "совках" - другое, и как правило они не совпадают.

    Есть такая тенденция: Совки обычно не ненавидят Россию (не презирают, не враждебны). Но они как правило и не ненавидят Украину (не презирают, не враждебны). Они не ценят украинскую государственность, для России же они безвредны - так и отношусь: никак.

    "Поцреоты" российские безбашенные у Вас в гостях долго не засиживаются, разве что к собачьему нику флаг прилепят - совсем другое дело...
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    То все проблема термінології, або навіть псевдотермінології.

    Ось я себе вважаю націоналістом і свідомим українцем. Але це не заважає мені отримувати звинувачення у тому, що я працюю на ФСБ чи особисто на Путіна від тих, хто вважають себе більш свідомими і правильними українцями (здебільшого вони живуть за кордоном).

    Комуністи зробили із терміну "націоналіст" аналог терміну "нацист" чи "фашист".

    Зараз хтось зі слова "свідомий" намагається зробити щось схоже тільки ще й із комічним відтінком. Стаття Чернобильца розміщена на сайті про російські традиції, абсолютно неадекватна. Незрозуміло, наприклад, чому "свідоміт" обовязково жадний , при чому тут жадний чи не жадний? Тобто явно проглядається виставити українського патріота як недалеку, непорядну, тупу людину.

    Так само зі словом "москаль" і "жид". Хтось собі придумав , що москаль - то поганий росіянин, а жид - то поганий єврей. От хороший росіянин - то не москаль. Ну, люди, маячня. Москаль - це і є росіянин, а жид - то єврей.

     
    • Подобається Подобається x 10
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я не звертаю на це уваги.

    Реалії є такі, що "пересвідомити" когось - справа невдячна і малоймовірна.

    Тому починати треба з табула раса - тих голівок, котрі "свідомитами" (Ваше поняття), ще не так попсуті.

    А "што такоє хорошо і што такоє плохо"?

    (А "жид" в Чехії - взагалі не образливо. В них навіть "єврея" нема.)
     
  17. :good: Ох как сейчас администратору наплюсуют... (хватит ли места под сообщением) ... а потом пойдут дальше на ветки лаять москалей, и на вопросы новичков "а это не оскорбление по национальному признаку?" рассказывать им, что москали - то не россияне, и даже не плохие россияне, что они и среди украинцев, и в Африке, а исторически мол вообще - солдаты царской армии... :haha:
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я не ображаю, я просто пояснюю значення слова таким, яким воно було завжди. Москалями завжди називали росіян. Причому, що характерно, слово може носити як нейтральне емоційне забарвлення, так і негативне, добродушне, комічне, зневажливе... Все залежить від контексту. Оскільки всіх тонкощів наші північні гості не розуміють, тому бажано від використання даного терміну утримуватися.

     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Давайте будемо відштовхуватися від протилежного. Тоді хто несвідомий?

    1 Готовий лизати Путіну дупу взахльоб
    2 СССР - рай, найкраще суспільство в історії
    3 Бандера 2-а особа в нацистській Німечині
    4 Русскіє пішли від Адама і Єви
    5 Розмовляє тільки на російській мові

    Щодо допису Чорнобильця. Я вже на ту тему писав кілька разів.
    Вірю, Чорнобилець в США - свідомий американець, в Росії свідомий росіянин а ось патріот України, тобто свідомий українець - це вже погано.
    Кожний громадянин решти світу повинен любити свою державу, свій народ, свою історію, свою мову. Це нормально. А коли це робить українець - це погано. Бо свідомий.
    Для несвідомого українця, згідно Чорнобильця і Артобстрєла норма - див. вище.
     
    • Подобається Подобається x 15
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)