Свідки

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 27 гру 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    пукоположення було заповыддю апостолыв? Чи в Быблыъ описаний випадок коли це мыг робити хтось окрым апостолыв?
     
  2. Nadan

    Nadan Well-Known Member

    Вам як науковцю не соромно давати такі дурні питання? Святі Тайни є тайнами по факту.

    ---------- Додано в 16:09 ---------- Попередній допис був написаний в 16:06 ----------

    Ще одне дурне питання. Я вже сумніваюсь чи є у вас вища освіта. Ви що, не знаєте що таке заповідь? Почитайте в Біблії всі місця про рукоположення, може дійде, але бачу що з таким підходом мало надії.
    Зараз шановні свідки вибачайте, більше нема часу, є важливіша робота.
     
  3. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    А свыдки эгови говорили, що це выдкрито ъм богомчи наводили докази свого пояснення на основі Біблії?

    ---------- Додано в 16:15 ---------- Попередній допис був написаний в 16:14 ----------

    Бібля як і усі ніші історичні документи дого часу подає відносну хронологію і доводиться вибирати якій хронології довіряти- світській чи бібілйній.

    ---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

    А по факту вони названі тайною в Ббілії хоч раЗ?

    ---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:16 ----------

    Порівняйте як цей вірш перекладений в різних перекладах і що написано в підрядковому перекладі.

    ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:17 ----------

    Підхід загалом дуже простий - навіщо робити те чого Біблія не вимагає?

    ---------- Додано в 16:22 ---------- Попередній допис був написаний в 16:21 ----------

    Для того щоб не розводити пусту балаканину -
    В Біблії є лише один критерій істинності послідовників Ісуса - їх плоди, Плоди Католицизму відомі усім.

    ---------- Додано в 16:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:22 ----------

    Надан вам не надоїло потрапляти в не зручне становище. Перед тим як критикувати дослідіть питання а не покладайтесь на чужу думку

    Говорили Ему тогда: Ты кто? Сказал им Иисус: о чем Мне вообще говорить с вами? (перевод епископа Кассиана).

    ---------- Додано в 16:48 ---------- Попередній допис був написаний в 16:34 ----------

    Говорили Ему тогда: Ты кто? Сказал им Иисус: о чем Мне вообще говорить с вами? (перевод епископа Кассиана).

    ---------- Додано в 16:51 ---------- Попередній допис був написаний в 16:48 ----------

    Однако Баркли указывает на то, какие существуют некоторые варианты перевода этого отрывка: «Он может означать: "Как Я уже говорил вам от начала", что мы и видим в одном английском переводе Библии. В русской Библии перевод гласит просто: "Я есмь Сущий от начала, как и говорю вам". Этот стих может означать: "Прежде всего, по существу, Я есмь Тот, Кем Я Себя называю", или "Я говорю вам, что Я есмь начало", или "Почему Я вообще говорю с вами?" – перевод, предложенный Моффатом. Можно также предположить, что перевод звучит так: "Все, что Я говорю вам, есть только начало» (Комментарии к Новому Завету ВСБ, 1986 г.).
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знайти можна, але скажіть, це змінить вашу думку про СЄ?
     
  5. nixto

    nixto Well-Known Member

    100%
    Скільки разів Ісус казав, що хто слухає слово Його і вірує, приймає Того Хто Його послав. СЄ науку Вібра слухають і приймають як найвищу істину, хоча це звичайний людський погляд, на духовні речі. (підкреслюю, побудоване на людській логіці, а не духовному розумінні). І навіть у ньому не завжди є логічна послідовність. Для прикладу:
    коли ми говорили про безсмертя душі, СЄ (і їх прихильники) Ні нема такого, людина померла і капєц, нєбитіє.
    Коли розмовляли про мощі, то в прикладі з мертвим, що впав у могилу до Єлисея, СЄ кричали, йому обіцяно, що вчинить два чуда. Так де логіка у науці ВіБРа, які два чуда? Нема Єлисея - нєбитіє. Так, що у погляді бруклінців є правдою (істиною) перше чи друге? Сергію і СЄ, як воно є?

    ---------- Додано в 22:28 ---------- Попередній допис був написаний в 22:01 ----------

    Та ясно, що ні. Вони помагають нагинати розуміння у потрібному для "вірного раба" керунку. Недавно один з прихильників СЄ заявив, що якби не читав вартової башні, а тільки Біблію, то все одно зрозумів її так, як вчить ВіБР. От тут таке. Бідаки в брукліні пріли багато десятиліть, змінювали своє бачення, то в одну сторону то в другу, а тут такий "самородок" :mocking:
    Так, що Сергію, що не кажіть, а побічна література впливає на бачення. Тільки залежить, хто які цілі переслідує.

    ---------- Додано в 22:35 ---------- Попередній допис був написаний в 22:28 ----------

    Може їх вчать думати, що Бог, то назва посади, а не сутність, природа, щось на кшталт директор, тоді вони праві, в директора син може бути сапожніком:)

    ---------- Додано в 22:47 ---------- Попередній допис був написаний в 22:35 ----------

    А що таке сучасний, несучасний погляди? Істина віляє як вуж?
    Може краще сказати правдиве вчення і неправдиве

    ---------- Додано в 23:04 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ----------

    Ось Вам такої ж ваги питання: а чи називали вони приміщення де збирались, зали царств? Де таке в Біблії? Сергійко, не створюйте отвлекающіх вопросов, аби тільки примахатись.

    ---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:04 ----------

    Ах та хронологія, всьо пропало шеф... где іскать спасения.
    Пробачте. Це мене Ваші відповіді провокують на жарти.
    Біблія несе в собі спасительну суть, а не "наукові цінності". Можливо тому і дав нам Бог 4 Євангелії з не завжди послідовними хронологіями, щоб вбачати в них головне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Сергію, я перепрошую, але ви всіх вже заколупали зі своїми перекладами.
    Ви знаєте, ви мені нагадуєте грузина Ґоґі з одного бородатого анекдоту.
    Це коли було прийняття з нагоди його 50-річчя. Його друг проголошує тост - я не буду пити за Ґоґі 50 років, я не буду пити за наше чудове товариство,
    я не буду пити за наше місто, я випю за Ґоґі, що він ось вже 10 років очолює нашу парторганізацію не будучи членом КПСС.
    Так і ви - ви вивчаєте структуру "світків", їх "ідеальні" закони (які є сьогодні бо завтра зміняться), ви вивчаєте переклади, ви вивчаєте їхнє трактування Біблії... Але ви не є християнином, Сергію. Ви не довірилися Христу, не керуєтесь Святим Духом.
    Я вже вам десяток разів радив, прийдіть до Христа, покайтеся, довіртеся йому, почніть молитовно вивчати Біблію і не потрібно буде ні перекладів, ні сумнівів, ні вежі, ні бруклінських каналів і тоді побачите до якої церкви вам належати. Може і Дух Святий направить вас знову до "світків", щоб звільнити їх з лап диявола... Хто зна...
     
  7. Witness

    Witness Well-Known Member

    То есть вы изобрели новое значение слово "секта" - верно? Секта - это те, кто не рукопологает своих руководителей, и на Вечерю Господню не дает вкусить от символов абсолютно всем? У меня в связи с этим два вопроса:

    1) Кто из двух являются сектой: православие или католики? (кто из них имеет прямое наследство рукоположение от апостолов?)
    2) Если в церкви дают вкусить от причастия всем без разбора прихожанам, то секта это или нет? (в 1 веке от символов вкушали, как известно, помазанные духом христиане - братья Христа).

    ---------- Додано в 10:31 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ----------

    Кстати о хронологии: где в евангелиях (или в других книгах) сказана дата (день и месяц) рождения Христа? Напомню: Рождество есть главный праздник двух сект (православной и католической) :)

    ---------- Додано в 10:36 ---------- Попередній допис був написаний в 10:31 ----------

    Не понял вопроса (хромает мой украинский)

    ---------- Додано в 10:38 ---------- Попередній допис був написаний в 10:36 ----------

    Назвать место для собраний - это не является вероучением. Называй как пожелаешь и как приемлемо.

    ---------- Додано в 11:00 ---------- Попередній допис був написаний в 10:38 ----------

    ГОРНО-АЛТАЙСК. Слушания по уголовному делу в отношении Александра Калистратова в Горно-Алтайском городском суде продолжаются. Был озвучен любопытный факт из обвинительного заключения, в котором следователь пришёл к выводу: «…Печатное издание книга „Приходи и следуй за мной“ 2007 года, текст которой содержит высказывание, демонстрирующее негативное отношение к истинному христианству». По каким признакам, на основании какого закона и какую именно религию следователь назначил быть истинной, неясно. Вот как прокомментировал данный вывод следователя адвокат Виктор Женков: «Если следователь берет на себя смелость определять, какая вера истинная, а какая нет, и при этом предъявляет человеку обвинение за то, что у того другая точка зрения, то это больше похоже не на правосудие, а на инквизицию»....

    http://www.jw-russia.org/
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Секта це там де замість віри в Христа люди вірять в антихриста - главаря чи групу главарів, а члени секти це послушні раби антихриста, який володіє всім, що їм належить, включаючи їхнє життя.
     
  9. Witness

    Witness Well-Known Member

    Наткнулся на старинный плакат:

    [​IMG]

    - есть о чем задуматься... ; ) Как и в Откровении: религия, политика, коммерция...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    О, а я подумав, що ґеноссе Вітнесс вже фотографію Брукліна нам любязно запропонував. А то щось зі совкових матеріалів...
     
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Звичайно. що так, але те що друкують свідки Єгови грунтується на сучасних дослідженнянях і мета ціє літератуцри доступно донести пояснення біблійних принципів широкому колу читачів, показати як можна застосовувати ці принципи в сучасному житті.
    Проте жодній людині вона не принесе користі, якшо людина при цьому не звертає уваги на білійні посилання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Сергію, ви вже якось визначтеся - ви або дослідник історії християнства (мої викладачі атеїзму в інституті теж були дослідники) або християнин.
    Бо християнство - це не дослідження, а віра. Виберіть, або-або...
     
  13. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    І ці питання справді не є важливими для спасіння - зясуванні коли був зруйнований Єрусалим це питання для на уових дискусій і надмірної вагги цьому питанню свідки Єгови не надають.

    ---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

    Було б помилкою не дослідити у що віриш са і у що вірять інші.

    ---------- Додано в 12:23 ---------- Попередній допис був написаний в 12:22 ----------

    А ви знаєте скільки людей стали християнами саме завдяки дослідженню?
    І що без цього дослідження вони взагалі не могли бути христинами?

    ---------- Додано в 12:24 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

    Дивний у вас підхід - прекрасно розуміти, шо переклади не досконалі і часто хибні і продовжувати вірити їм.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    що символічно... свідки використовують плакати атеїстичної держави.

    Пришлісь ко двору, нет?
     
  15. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Церква також змінює своє бачення- хоча заперечує сам факт розвитку догматикиі ігнорує власні помилки, вибираючи з переданння лише те що потрібне і вигідне у конкретний момент часу.

    ---------- Додано в 12:30 ---------- Попередній допис був написаний в 12:26 ----------

     
  16. Зануда

    Зануда така зануда

    Нічого вибирати не потрібно. Історики про це вже подбали і повірте зробили це достатньо об"єктивно. Опираючись на різні джерела. Тому не напружуйтесь. :)
     
  17. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    А ви пробували звірити її з біблійним описом подій?
     
  18. nixto

    nixto Well-Known Member

    Я понимаю, что свидетелям ни в какую жить без вычислений и подщётов. Вы смотрите на это событие, через призму данных и не улавливаете значение, суть случившегося – не придаёте большого значения важности события. Много праведников и пророков желали увидеть день, когда на землю придёт спасение (выкуп от греха) для сынов людских. И праведный Симеон воскликнул: … увидели глаза мои, спасение Твоё! Разве не стоит радоваться этому дню? Да, никто не знает точной даты, но разве от точности зависит, будет ли наша радость большой? А почему выбраны именно эти даты, то на страницах форума, мы уже затрагивали этот вопрос. Трудно бороться с привычками народа, трудно искоренить язычництво, для того и делали замену.

    У меня российский тоже подзабытый язык, но для Вас пожалуста.
    Разговор о бессмертной душе:
    СИ: нет бессмертия для сынов людских, умер человек и небытие, забвение – не существует его.
    Разговор о мощах святых:
    Из примера
    «о погребавшие бросили того человека в гроб Елисеев; и он при падении своем коснулся костей Елисея, и ожил, и встал на ноги свои.»
    СИ бились в грудь, что Елисею было дано сделать два чуда, для того так и случилось
    Вопрос был, где логика между первым и вторым учением ВиБРа? Какое из них правильное?
    И ещё скажите, какая у Вас была мотивация, повесить старый плакат красных большевиков?

    ---------- Додано в 14:33 ---------- Попередній допис був написаний в 13:58 ----------

    Говорили, балакали, сіли і заплакалио_О. Сергію, може і до Вас писати по російському? Яке сучасне, і ще сучасніше(у майбутньому про вчення свідків), невже Ви вважаєте, що до 19 ст. жили одні дураки і невігласи? Є одне правдиве дослідження в духовних справах - Дух Істини, Дух Святий, Він вчить, наводить на правду. Без нього духовну істину можемо прийняти лише вірою. Напишіть собі на компі плакат. Сказане Духом, духом пізнається! ТАК, ТАК, а не дослідженням "мєсного фолькльору"
    Про мету тих, що позаймали перші місця у Царстві Божім, я краще промовчу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Vаn Helsing

    Vаn Helsing Active Member

    Тим не меньше, Ватикан спростовував це поняття. Якщо не мав ніякого відношення, чому тоді спростовували?
    Інквізиція. Дослівний переклад назви з латинської - "розслідування". Теж припущення?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nixto

    nixto Well-Known Member

    Якщо б існував єдиний переклад (наприклад Католицької Церкви) то цілком можна було б клюнути на ваші твердження. Але перекладали багато різних конфесій, і суть перекладеного мало чим різниться. Але знайшовся "мудрий раб", з дивним вченням, який пізніше також взявся за переклад, і перевернув все з ніг на голову. Після чого, все дивним чином почало пасувати до його вчення. Мене такий розклад співвідношення перекладів, дуже насторожує.
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)