Свідки

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 27 гру 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Witness

    Witness Well-Known Member

    С чем "з тим"? Мы проповедуем о том, в чем ошибались апостолы?... Хм... Что-то ни разу не припомню чтобы мы об этом проповедовали...
     
  2. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Я з повагою ставлюсь до релігійних поглядів інших. Єдине що я осуджую так це релігйну упередженість, і поширення та культивування міфів про реліігйні меншини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Witness

    Witness Well-Known Member

    Всё верно. Они так считали, причем на протяжении лет. Причем все вместе. А значит они это обсуждали между собой, и не исключено что этими радостными надеждами делились и с родственниками, и с друзьями, и с другими евреями. А как иначе? Итак, и Сергей аспирант и Leo правы.

    Луки 19:11 Пока ученики слушали это, он привёл им ещё один пример, потому что он был вблизи Иерусалима и они думали, что царство Бога должно стать явным в тот же миг.

    Иоанна 6:15 Иисус же, зная, что они собираются прийти и схватить его, чтобы сделать царём, снова ушёл на гору один.

    Луки 24:21 А мы надеялись, что он тот, кто должен освободить Израиль....

    Деяния 1:6 «Господи, не в это ли время ты восстанавливаешь царство Израилю?»
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Саме такі пересічні особи, яких багато у кожній реліігйній громаді можуть стати серйозним каменем спотикання для усіх інших. Осуджувати може лише Бог, але старійшини покликані дбати про увесь збір і якщо людина порушує бібілйні норми і не виявляє розкаянння - таку людину позбавляють спілкування. З такою особою не спілкуються, введення ділових справ з такою людиною лишається на розсуд сумління, АЛе старійшини регулярно відвідують таких осіб іякщо така людина потребує духовної допомогт її надатуть.

    ---------- Додано в 11:32 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

    Запитання апостолів показує їх погляди і сподівання. Як бачимо апостолам дуже важко доходило те про що проповідував Ісус.
    Згадайте також як апостоли поставились до проповіді язичників .

    Біблію вивчаю з16 років, зібрання відвідую рідко, але бібілйне вивчекння відвідую регулярно щотижня. В ввідділі де я працюю є студентка неохрещений-вісник. ЇЇ сестра є свідком Єгови і працює лікарем. Багто друзів і знайомих таклж є студентами свідками Єгови, дехто з них є допміжними піонерами, службовими помічниками.
    Під час проповідницького служіння.
    Явам нічого не вказую - просто питаю. Звичайно розподіл часу ваша особиста справа. Ви плутаєте поняття докору і осуду.

    ВИ маєте на увазі буквальну державу Ізраїль?

    Звісно що це я робив - але праці які знаходив написані людьми які з Рсселом знайоми не були. Тон і манера викладу фактів свідчила про релігійну упередженість авторів. Крім того я знаходив досить багато фактів які свідчать проти поширених звинувачень Рассела. Жодне із знайдених видань не є науковим виданнямю

    ---------- Додано в 11:40 ---------- Попередній допис був написаний в 11:32 ----------

    Заперечують явне тендеційне трактування цих віршів у дусі тринітарної доктрини. Наприклад нижче наведенйи вірш дозволяє різну пунктуацію ( нагадаю в рукописах знаків пунктуації не було, як і не було великих букв)
    Тому можливий ы ынший варыант переркладу ы пуктуацыъ
    них и отцы, и от них произошёл по плоти Христос. Бог же, который над всем, да будет благословен вовеки. Аминь.

    ---------- Додано в 11:43 ---------- Попередній допис був написаний в 11:40 ----------

    Християни в 1 ст вірили, що Ісус є обіцяним Месією, Сином Божим,, У це ж вірятьі свідки Єгови.
    Наведіть мені хоч одну цитату де свідки Єгови це заперечують.

    ---------- Додано в 11:45 ---------- Попередній допис був написаний в 11:43 ----------

    Как был уплачен выкуп? В 33 году н. э., 14 нисана по еврейскому календарю, Бог позволил, чтобы его совершенного, безгрешного Сына казнили. Так Иисус «раз и навсегда» принес в жертву свою совершенную человеческую жизнь (Евреям 10:10).

    15
    Прощение грехов. Из-за унаследованного несовершенства нам приходится бороться за то, чтобы поступать правильно. Мы все согрешаем в словах и поступках. Но благодаря искупительной жертве Христа мы можем получить «прощение грехов» (Колоссянам 1:13, 14). Для этого необходимо проявлять искреннее раскаяние. Нужно смиренно просить Иегову о прощении на основании веры в искупительную жертву его Сына (1 Иоанна 1:8, 9).

    ---------- Додано в 11:58 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ----------

    Олено, як на вашу думку проходять зібрання свідків ЄГови?
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ні, неможливий. Маю 6 Біблій на англійській мові різних перекладів, 2 українських і російську. Скрізь однаково.
    Сергію, чесно кажучи, мені набридло щось говорити до глухих людей.
    Хочете пізнати істину, хоч на тиждень викиньте вежу і іншу подібну макулатуру, візьміть нормальну Біблію, не зіпсовану єретиками і молитовно, крок за кроком досліджуйте. Бог вкаже вам правду.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Вам дійшло що в оригінальному тексті знаків пунктуації немає? І перекладачі їх ставлять згідно змісту?

    ---------- Додано в 12:09 ---------- Попередній допис був написаний в 12:08 ----------

    АВ частіще відповідно до свого розуміння тексту?
     
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ні мені дійшло що коли сліпий веде сліпого, обидва попадають в яму. Хочете пізнати істину Євангелія? Просіть Автора. Просіть і буде дано вам...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Nadan

    Nadan Well-Known Member

    Апостоли і Церква Христова ніколи не робила фальшивих пророцтв на відміну від свідків! Запитання апостолів, це не пророцтво і не проповідь! Запитання - лише запитання. А ви цим запитанням пробуєте виправдати свої неодноразові лжепророцтва і вигадки. Так роблять ті в кого затуманений розум і нечиста совість! А все це результат дії секти, що приводить людину до того, що вона не розуміє простих речей, тому Ісус і назвав їх сліпими.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Згадайте ставлення апостолів до проповіді язичнікам
    Доречі апостолі проповідували про близький прихід Ісуса Христа, можливо за часу їнього життя.
     
  10. L e o

    L e o Well-Known Member

    Факти є?
    По темі я дочекаюся відповіді?
     
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Очевидно переклади якими ви користуєтесь базуються на пункиуації прийняітій у католицькій вульгаті чи церковнославянському тексті
    Новый международный теологический словарь Нового Завета заявляет: «Обсуждая Римлянам 9:5 ... можно легко и вполне лингвистически применить это выражение к Христу. Тогда бы стих читался так: ‘Христос, который есть Бог над всем, благословен навеки. Аминь.’ Но даже в этом случае Христос абсолютно не приравнивается с Богом, а только описывается как божественная личность, в котором слово теос стоит без артикля ... Вероятнее всего это можно объяснить тем, что такое утверждение основано на доктрине, которая подтасовывает Бога». - (Grand Rapids, Mich.; 1976), переведенный с немецкого языка, Том. 2, стр. 80.

    ---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:03 ----------

    Це був не перший випадок. І він добре показував погляди апостолів.

    ---------- Додано в 13:05 ---------- Попередній допис був написаний в 13:04 ----------

    Та ні робили і доволі часто. Я наводив прикладі на форумі і не бавчу підстав робити це знову.

    ---------- Додано в 13:06 ---------- Попередній допис був написаний в 13:05 ----------

    Користуйтесь оригіналом і спробуйте зрозуміти граматику і контекст.
     
  12. L e o

    L e o Well-Known Member

    Надан, давай в реалі зустрінемося?
     
  13. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Це пише людина,я ка сама користується не дуже достовірними переклалами.

    ---------- Додано в 13:08 ---------- Попередній допис був написаний в 13:07 ----------

    Бачу ви навть не знаєте про що проповідують свідки Єгови.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Сергію, ще раз повторюю, мене АБСОЛЮТНО не цікавить ні пунктуація ні переклади. Мене цікавить сила і мудрість Духа Святого.
    Ще раз прошу, покиньте диявола, прийдіть до Христа, покайтесь і він пояснить вам все. І переклади не потребуються, бо Автор, Святий Дух, сам пояснить вам все і всьому научить.
     
  15. nezabudka

    nezabudka вільна

    О, це зовсім міняє суть справи. Ви не є Свідком Єгови. Ви "світова" людина. Хто з старійшин міг вам докоряти на рахунок вищої вищої освіти??? Вони ще не зовсім подуріли, щоб "людині з вулиці" претензії представляти.
    Отже, думаю, ви дійсно маєте ґрунтовні знання з вірувань СЄ. Можете навіть вивчити їхню історію...
    Але! Скільки б ви не були "знайомі" зі Свідками, ви не можете знати, що саме відбувається у житті збору. Станьте Свідком. Нехай з вами проведуть "розмову" на тему вашого спілкування на форумі (не вітається), ваших друзів (друзі мають бути серед СЄ), музики, яку ви слухаєте (у свій час старійшина переглянув усі мої касети з записами, і сказав, які саме слід викинути)...
    Коротше, відчуйте ці всі "прелесті" на власній шкурі, і тоді зможемо дискутувати на рівних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Для тих, хто в танку:
    Де сказано, що апостоли проповідували помилково?
     
  17. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Історію свідків Єгови знаю довлі добре.
    Щодо того що відбувається у зборі з приводу ставленнядо освіти, то знаю піонерів які є студентами, зокрема студентами медиками.

    ---------- Додано в 14:07 ---------- Попередній допис був написаний в 14:04 ----------

    Можете пригадати які саме записи були.
    Зрозумійте - старішина може лише радити ваша справа прислухатись чи ні.
    За 16 років я не стикався з осудом вищої освіти чи хабороною ї отримувати.

    ---------- Додано в 14:07 ---------- Попередній допис був написаний в 14:07 ----------

    За 16 років я не стикався з осудом вищої освіти чи хабороною ї отримувати.

    ---------- Додано в 14:08 ---------- Попередній допис був написаний в 14:07 ----------

     
  18. nezabudka

    nezabudka вільна

    Добре, повторю ще раз.
    Ви не є Свідком Єгови. Ви не є членом збору. Ви не відвідуєте зібрань.
    Тепер подумайте, чи ваше твердження про осуд вищої освіти взагалі має право на життя. Про що ви мене переконуєте? Аж смішно, чесне слово.
    Прийшлося викинути усі касети з музикою іноземною мовою. Старійшина сказав, що оскільки ми не розуміємо, про що там йдеться (може про аморальні вчинки чи насилля), цього слід негайно позбутися.
    Зрозумійте, ви не є Свідком Єгови. Ви не є членом збору. Ви не відвідуєте зібрань.
    Вам не можливо зрозуміти, як це - бути в закритій общині, спілкуватися лише з обмеженим колом людей, не мати іншого життя поза збором СЄ. Це страшно. І коли вам "убєдітельно" радять позбутися негайно цієї музики, ви слухаєтесь, бо інакше отримаєте осуд і несхвалення усього вашого оточення.
    Так, ви їх знаєте. Вони є СЄ. Їх не виключили зі збору.
    Але! Ви нічого не можете знати про те, як їх "напоумляли", "докоряли" та "радили". А про це я знаю достатньо. Бо сама була в їхній шкурі.

    Сергій аспірант, не висувайте неперевірених тверджень. З вами ми можемо дискутувати лише на тему догм СЄ та їхньої історії. Але про внутрішнє життя СЄ у зборі ви абсолютно нічого не знаєте, бо не є їхнім членом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Я питав в них про це і нікто не втручався в подібні справи.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)