Свідки

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 27 гру 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. L e o

    L e o Well-Known Member

    Вони вважали що настане буквальне відновлення Ізраїля.
    Просвітило? :)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    місце можете вказати?

    ---------- Додано в 22:38 ---------- Попередній допис був написаний в 22:37 ----------

    місце з біблії можна?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Довго вам, Миху, прийдеться чекати :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. L e o

    L e o Well-Known Member

    Дії апостолів 1:6.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І вам не смішно? Де тут проповідування?
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Nadan

    Nadan Well-Known Member

    Сміх тут ні до чого. Тут проблеми із совістю. Коли людина в запитанні апостолів бачить проповідь і ствердження, то тут проблеми або з логікою, або з совістю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. nezabudka

    nezabudka вільна

    А можна докладніше?
    Ви є охрещеним вісником? Чи, може, ще неохрещеним вісником? Коли ви почали вивчати Біблію за методом СЄ? Коли почали відвідувати зібрання? Чи регулярно їх відвідуєте зараз? Ким ви є у зборі (старійшина, службовий помічник, рядовий вісник)? Чи є/були ви повночасним або допоміжним піонером?

    Думаю, Новий Завіт ви читали. Та, бачу, не дуже уважно. Ісус Христос дуже активно "контактував" з митниками, блудниками, і т.д. А "мати близькі стосунки з людиною, чиї морально-етичні погляди відрізняються від ваших" зовсім не важко. Але причина не в цьому. Свідок, який матиме близьких друзів у "світі", отримає осуд від старійшин та співвіруючих.

    Так, на це у мене дійсно менше часу. Але розподіл мого часу - моя особиста справа. А не ваша, не старійшин, і не інших СЄ. Забагато ви на себе берете - вказувати іншим, як правильно розподіляти свій час.

    По-перше, нічого не зрозуміла.
    Велике прохання до вас, Сергій аспірант, якщо вам не лише хочеться "виплеснути" свою думку, а й донести її до читачів, будь ласка, редагуйте свої дописи. Інакше це або банальна неповага до форумлян, або просто нестримний словесний пронос, який ви навіть самі не читаєте.
    По-друге. Усе, що зрозуміла - у нас з Радисткою психологічні проблеми. Можна детальніше? Одинакові проблеми? Різні? Є надія на покращення?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    І що, не настало? Чи читати газети і слухати радіо теж гріх згідно вказівок брукліна? Так само буде повне ДУХОВНЕ відновлення Ізраїлю (Рим 10-12).
    І Ізраїль то є Ізраїль а не купка бруклінських бусурманів.

    ---------- Додано в 00:30 ---------- Попередній допис був написаний в 00:15 ----------

    Сергію, не разу під час нашого спілкування я вас не обзивав і не ображав. Ви мене вже не один раз. І я вам радив погуглити на рахунок Рассела, не використовуючи літератури "світків" яка звісно буде завжди брехати про свого засновника.
    А ще легше прочитайте цю гілку від початку - там наведено більш ніж достатньо біографічних даних Рассела і Рутерфорда.
    І не вчіться хамства у "світків".
     
  9. L e o

    L e o Well-Known Member

    Якщо смішно смайлики ставлю.
    Так зрозумів заперечень немає :)) дякую) по тому, що вони сподівалися відновлення саме буквального Ізраїля?
     
  10. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Так, сподівалися, бо були крім всього ізраїльськими патріотами. По-друге, пізніше відбулася подія, після якої вони вже не сподівались, а все довірили Богу. Ця подія - Пятидесятниця, коли Дух Святий зійшов на апостолів і інших учнів Христа.
    А ось Дії Ап, 1, 6-8 я б порадив дуже уважно прочитатати, бо саме тут "світкі" роблять протилежне тому, що просив Ісус

    А вони, зійшовшись, питали Його й говорили: Чи не часу цього відбудуєш Ти, Господи, царство Ізраїлеві?
    А Він їм відказав: То не ваша справа знати час та добу, що Отець поклав у владі Своїй.
    Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.

    (Дії 1:6-8)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. L e o

    L e o Well-Known Member

    Да. Мав сказати. Підро я теж вніс в чорний список.
    Коли так часто всяка нечисть вбачається, то це не здорово, і бажання пропадає з таким спілкуватися. "Типичный Delirium tremens".
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Witness

    Witness Well-Known Member

    Ну зачем же делать из себя мученицу? : ) Я ни кому не закрываю здесь рот (я и сам гость здесь на украинском форуме). Но на мой вопрос участнику plastic Вы ответили мне: "замолчи". Сами посудите, как мне расценивать ваши слова: Якщо вам незрозуміло то не означає що всі такі недалекі, тому надалі і кажу що це пусте товчення води в ступі. о_О

    - На это я вам и ответил: я вообще-то и не с вами разговариваю, так что вопрос я свой закрывать не собираюсь, если он даже вам и не нравится. Я подожду все же ответ plastic. Так что, госпожа Маруся, не затыкайте мне рот. ;)
     
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ось за це і дякую. (Сатана завжди боїться світла).
    Ось тільки... памятаю про першу заповідь "світків" - збреши!;)
    А може ви всіх християн в чорний список? І використаєте гілку(ви вже її використовуєте) як свого роду подвірні обходи.
    І вежу під ніс можна буде тикати...
    (А Педро дуже непогано знає Писання - ох яка перешкода для зомбування інших...)
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Вам тай закриєш... он вже 663 сторінки воду в ступі товчуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    :good::good::good::good::haha:

    А нехай товчуть, Маруся. По крайній мірі показали добре своє обличчя. Хіба що сліпий не побачив.
    А ви знаєте, я раніше трохи серйозніше до них відносився. Тепер побачив, що секта є страшно тоталітарна,
    заснована конменом і з християнством не має нічого спільного.
    Ось тільки шкода простих, рядових членів секти і треба молитись, щоб їм Бог очі відкрив...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. nezabudka

    nezabudka вільна

    Уявляю собі, як ви гілку читаєте - приємно, усі "свої"... ("чужих", я так розумію ви не бачите, бо вони усі в чорному списку :girl_feminist:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Witness

    Witness Well-Known Member

    А, ну конечно это я развел разговор на 660 страниц со своими 500 сообщениями за все время со дня регистрации. Это не Мих, который напроливал воды на 25 000 сообщений, и не вы со своими 4000. Уж простите меня, если сможете за всю эту тему на 600 страниц )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Пригадалося. Мав одного знайомого, єврея, який трохи вірив в Христа. В свій час казав - мені цікаво читати Євангеліє бо там є багато про те як жили люди в Ізраїлі в 1-му столітті. І все... Щось подібне і в вас, Сергію.
    Скажу вам, ні ви ні інші "світкі" не будуть жити життям яке б хоч трохи нагадувало життя Христа. Навіть якщо ДУЖЕ захочете. Бо не маєте сили.
    Не маєте навіть тисячної долі процента любові до інших людей, яку мав Христос. Для вас - це всього-навсього приклад. Для мене ж...

    Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.
    (Ів 14:6)

    А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій!
    (Ів 20:28)

    вони ізраїльтяни, що їм належить синівство, і слава, і заповіти, і законодавство, і Богослужба, і обітниці,
    що їхні й отці, і від них же тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний, навіки, амінь.
    (Рим 9:4,5)


    Як ви можете себе рахувати якимось прихильником Христа, коли ви заперечуєте вищеприведені вірші?
    Накінець, як ви можете прийти до Бога, бувши грішником? Адже ж бачите, Христос каже що це неможливо. Можливо прийти до Бога ТІЛЬКИ(!) через Ісуса Христа. Через віру в нього, через прощення гріхів.
    А якщо це все заперечується, то ніякі брукліни з їхніми брехливими каналами не допоможуть. Подумайте про це, Сергію, якщо ще здатність думати не була вбита...

    ---------- Додано в 06:13 ---------- Попередній допис був написаний в 05:21 ----------



     
    • Подобається Подобається x 6
  19. ovod

    ovod Well-Known Member

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Cміх тут дійсно нідочого, бо люди ходять з тим всім і яросно проповідують.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)