Свідки

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 27 гру 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Сергій аспірант

Сергій аспірант Well-Known Member

Побут керівників свідків Єгови не відрізняється суттєво від побуту інших працівників філіалу. Натомість побут Папи Чи голови РПЦ та звичайного сільського священника відрізняється дуже суттєво. Те що

2. Сергій аспірант

чомуж я маю ї х забирати?
    здається я в одному з дописів я писав що поясненя бібілйних цитат суттєво залежить від розуміння мови, історії побуту часів коли писалась Біблія. тому зміни є неминучими оскільки наші знання зростають і ігнорувати нові факти було б некоректно. зВичайно зручніше трактувати Біблію через призму алегорій, філософії тощо- підхід запропонований Філоном та в подальшому розвинутий отцями церкви.
    Ви можете назвати хоч одну релігійну організацію погляди якоїсь залишались з часу виникнення незмінними?

3. Даяна

Даяна Well-Known Member

Яссссно..
    1. Я навела вам вашу цитату, де ви писали, що "зміни стосувалися ЛИШЕ пояснення порроцтв". Потім вам довела, що зміни стосувалися і віровчення, бо наведені зміни не стосуавалися пророцтв. І після цього ви, вдаючись до абстрактної софістики, не хочете визнати очевидного, - що ви сказали неправду?
    2. На друге питання немає ні відповіді ні коментарів. Продовжуйте далі, і своєю впертістю робіть антирекламу С.Є., щоб усі бачили, як вони сліпо відстоюють БУДЬ-ЯКІ зміни і пояснення т.з. "мудрого раба", видаючи все це за роботу Бога. (я не заперечую, що це стосується і ортодоксів інших конфесій, але ж тема тут - про С.Є., нє?)
    Відповідь разом з моїм питанням - у попередньому дописі.

4. Сергій аспірант

Зміни у розумінні укількох цитат аж ніяк докорінено не міняли погляди свідків Єгови до ставлення до влади воскресіння тощо. Я писав власне про зміну догматики а не екзегетики. Для прикладу в Католицькій церкві відбулось кілька догматичних змін- непогрішимість Папи, непорочне зачаття Марії, відмінено вчення про лімб.
    Врешті свідки ніколи не заперечували що деякі поясненя їх сожуть бути неповними чи немістять помилок.
    Якщо я не даю відповіді на деякі питання одразу ще не свідчить що я взагалі їх ігнорую, я також потребую часу на пошук потрібної інформації.

5. Мих

Мих Дуже важлива персона

Хто вам сказав, що це зміни?

• Подобається Подобається x 2
  6. Даяна

Даяна Well-Known Member

Ні, друже. Ви писали власне, що "зміни стосувалися ЛИШЕ вияснення пророцтв".
    На друге питання відповіді не поступило:
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=547270&postcount=7179
    Відповідь разом з питанням там же:

7. Сергій аспірант

мова йшла власне про питання зміни в догматах і підкреслював що зміни були лише в питаннях щр стосувалися пророцтв.
    Про можливі зміни в екзегетиці я говорив що пояснення сутєво залежать від досягнень біблеїстики. Так що не займайтесь буквоїдством

а що це по вашому? Затверження традиції?

Останнє редагування модератором: 14 жов 2009
  8. Даяна

Даяна Well-Known Member

Ок., проїхали. Вважатимемо, що ви неточно висловились і мали на увазі інше під словами "лише пояснення пророцтв". Головне, що ви довели відданість змінам, і готові в будь-який час захищати протилежне від того, що було сканано "мудрим рабом" вчора. Відповідь на друге питання буде?

9. Сергій аспірант

перед тим як цы змыни захищати я спершу ознайомлюсь з причинами таких змін, адже ніхто не робить подібних змін просто тому що так вигіфдно чи так захотілось- таким змінам передують серйозні дослідження.

10. аксакал

аксакал Дуже важлива персона

Дар пророцтва?! :haha:

11. Даяна

Даяна Well-Known Member

Авжеж… дуже «серйозні». Можете навести приклади, - як рядові свідки "спершу ознайомлювались з причинами таких змін, несучи кожного разу по домівках нову-стару правду? Ось так само буде і ваша реакція.:)
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=547057&postcount=7173
    І головне – від самого Бога, - нє?
    То від кого іде інформація і знання про фальшиві дати і заміна однієї "правди" протилежною "правдою", а потім знову - навпаки?

12. Сергій аспірант

якшо зміни вносяться то їх причини детально обгрунтовують з відпровідними посиланнями на джерела.

13. аксакал

Кажете ВСІ - через віру??? Чи є серед них що були нечисті на руку? Ах, так, - Ви ж одразу таких виключаєте... Хоча - злодій, що ще не відбув покарання за злочин - він для Вас вже білий-пухнастий?

14. Сергій аспірант

ні мав на увазі саме тих хто засуджений за скоєння злочинів передбачених УКК.
    Людина може змінитисьт і переосмислити своє ставлення до скоєного. Оскільки свідки проповідують і у вязницях, частина вязнів можуть прийняти хрещення і стати свідками Єгови. Визначальним є те наскільки людина змінила свої погляди на своє минуле та свою поведінку.

15. Даяна

Даяна Well-Known Member

Авжеж. І так багато разів туди-сюди, туди-сюди, - і на одних і тих же джерелах, нє?
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=547057&postcount=7173
    То від кого іде інформація і знання про фальшиві дати і заміна однієї "правди" протилежною "правдою", а потім знову - навпаки?

16. Сергій аспірант

Я десятки разів писав про це - виключають нерозкаяних грішників. Наприклад водій -свідок який зробиви ДТП і засуджений, необовязково буде позбавлений спілкування якщо розкаюється у скоєному.

Ви забули ще кілька змін які зробили свідки Єгови- припинили святкувати РІздво, та заборонили паління тютюну, дозволили розлучення через подружню зраду.

17. Даяна

Даяна Well-Known Member

Молодці! :good: А це хіба була ЗМІНА? С.Є. до того часу закликали до переліченого вами чи відкрито виправдовували?
    А тепер ще раз:
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=547324&postcount=7194

18. аксакал

А якже Євангеліє? "Що Бог поєднав, людина хай не розлучає" (Мт 9:6)

19. Даяна

Даяна Well-Known Member

"Він говорить до них: То за ваше жорстокосердя дозволив Мойсей відпускати дружин ваших, спочатку ж так не було.А Я вам кажу: Хто дружину відпустить свою не з причини перелюбу, і одружиться з іншою, той чинить перелюб."

20. Сергій аспірант

На початку своєї діяльності свідки Єгови святкували Різдво. Звичайно ніхто не закликав і не виправдовував палінні тютюну і заборона цієї звички стала для багатьох несподіванкою.
    Щодо розлучень свідки єгови пітримували погляд традиційний для протестантів.

А як же що ророзлучення можливе лише з дозволу Папи?

Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)