Свідки

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 27 гру 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Стоп. Я написала, що "свою владу Бог здійснює ЧЕРЕЗ свого непомильного заступника на землі". Якщо ви проти, то я вас підтримую. Ок. Ні через якого заступника Бог не керує, бо ні про папів, ні про заступників, ні про непомильність, ні про посередників, ні про новозавітніх священиків у Писанні не йдеться. А хто намагається відібрати у Ісуса функцію посередництва ( Євр.8:15 ; 1 Тим.2:5) - діє від лукавого. Якщо є заперечення - прошу викласти їх у відповіді на питання посту 937 теми " "Апостольська церква і сучасне християнство".;)

    Бажання віиглядати краще від інших притаманно усім, а особливо конфесії, яка, незважаючи на численні страти своїх опонентів, називає себе святою і непомильною. Як найшвидше здобути собі славу? -Перебрати на себе славу Ісуса через Його функції священицтва і посередництва і очорнити тих, хто ці функції згідно з Писанням залишає за Ісусом. Не скажете, хто підпадає під ознаки такої конфесії? Дайте ті відповіді у сусідній темі, про які я просила Олену, і побачите, - а раптом якась каста котроїсь з конфесій, прагнучи слави, претендує на посередництво між Богом і іншими людьми...
     
    Останнє редагування модератором: 4 чер 2009
  2. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Мова йшла про те як ставитись до світської влади. Формулювання не зовсім точне.
    керівний орган здійснює лише керівництво свідками Єгови і не прагне втручатись в політику, на відміну від більшості церков які крім духовної влади намагаються забезпечити собі підтримку світської влади і впливати на неї.

    Згадайте Одкровення - де описується остаточна перемога диявола.

    прошу вибачення над дияволом
     
    Останнє редагування модератором: 4 чер 2009
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Олена правдива вже тим, що не робить таємниці куди належить(до якої конфесії), а хто ходить у темряві, щоб його не побачили вже неправдомовець.
     
  4. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    а давайте не переходити на особистості
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ви по відношенню до Олени?
     
  6. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    по відношенню до будь кого
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    до будького - не означає перехід на персоналії, а взагальному.
     
  8. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    я проти того щоб людину критикували чи оцінювали її дописи з огляду на належність чи не належність до якоїсь релігійної групи

    В першому столітті християнами керували апостоли і це керівництво було колективним, а не здійснювалось лише Петром.

    Уточнення - благословлялась у Старому Завіті особисто Богом
     
    Останнє редагування модератором: 4 чер 2009
  9. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    А до якої конфесії належали апостоли: католицької, православної чи ще якоїсь? А до якої належав ось цей чоловік? (Марка 9:38-40). І про які таємниці ви говорите? Про яку темряву? Про яких неправдомовців? Чи не про тих, що вважають себе святими і непомильними? Наступного разу подумайте, і напишіть щось мудріше.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Впевнений, що Нецікавий і Ви належите кудись, просто робите з того таємницю.
     
  11. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    А може ви впевнені,що і апостоли належали "кудись"? Ваші "впевненості" лишіть при собі.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та ви ж себе скромно так прирівняли до апостолів.... у часи 1-го століття....
     
  13. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    звісно я хожу на служіння християн (міжконфесійне) і там вірю і бачу і чую, що все що відбувається--- все по ПИСАННЮ.
    збераємось також на квартирі-- молимось,співаємо, вникаємо у слово.

    ви такий впевнений:bazar:...жуть.....

    а шо тут таємного... ? а хто ходить у темряві, той ще й спотикається і не знає куди іде....


    ви заувжте, що ваша позиція--- не донести Даяні та іншим істину, а доказати "cвоє кнфесійно-біблійне" --це прямо випливає з ваших постів,
    ви шукаєте так слави Господу??, чи прославляєте цим Бога?
    в свою чергу як людина, конкретно аргументує вам правду, ви далі кажете "своє" і обгрунтовуєте це частіше всього не Писанням а своїми людськими міркуваннями...
    ви хоч посилання з Біблії трошки давайте, щоб люди , чимось насищалися... ато все якісь обривки фраз без посилань...
     
    Останнє редагування модератором: 4 чер 2009
  14. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Чи не забагато ви почали про мене говорити? Ні до кого я себе не прирівнювала, а лиш спитала - якої конфесії були апостоли. Якщо приміром, хтось хоче прислухатись до апостольських пояснень,- то хіба це значить, що він прирівнює себе до них? Ви хочете наслідувати старозавітних юдеїв, у яких були священики посередниками між Богом і людьми,- от і наслідуйте. Я ж не кажу, що ви прирівнюєте себе до тих священиків. Ви краще Біблію читайте, бо у ваших "аргументах" вона займає останні позиції. ;)
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Правильно, бо я не соромлюся свого конфесійного, не роблю з того таємницю, на відміну від декого. І я розумію чому Ви з Даяною про це нікому не говорите, бо боїтесь критики, боїтесь, що взнавши догми вашої конфесії, ви не встоїте у їх поясненні. Ну а аргумент, мов у нас все по Біблії, виглядає наївно, бо яка секта, чи не секта каже, що вона не по Біблії?

    Що до пояснень людини, тобто Даяни. Так навіть у цей короткий термін перемовин між нами, Даяна не раз міняла свої твердження, а про "вівців", яких нібито мають пасти усі апостоли (за Даяною), чомусь Ісус говорить лише до Петра, але то ігнорується задля догм. Так само було смішно читати трактування про отця. Аж потім, напевно через консультації (хоча у тому нічого поганого нема я рахую) вияснили, що то йде мова про отця роду, а не про фізичного отця.

    Ну і ще цікавий момент, коли Даяна бачить, що потрапляє в кут, з якого нема виходу, витягає з рукава козирну карту: хрестові походи, індульгенції, лжепапи і на тому все наукове пояснення закінчується, типу пора міняти тему.

    Дякую.
    Я намагаюсь давати цитати, які мають відношення до даної теми, а не просто заради підняття авторитету свого твердження. І не люблю валити стосами біблійні цитати, які не мають відношення до того, про що говориться.
     
    Останнє редагування модератором: 4 чер 2009
  16. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Невже? І які ви цитати знайшли про новозавітніх священиків - посередників між Богом і людьми у сусідній темі?
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А мені сподобалось пояснення аксакала. Грунтовно і все по Писанню.
     
  18. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    А те, що Ісус - ОДИН посередник між Богом і людьми - не по писанню, так? (1 Тим.2:5) Ви дайте відповіді на поставлені там питання ПО ПИСАННЮ, тоді побачимо. А то ВСІ втікають від тих питань, на які там є чіткі відповіді, і ви втікаєте. :)
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чого втікають? ніхто не втікає. Просто ви ставите питання, які давно зрозумілі католикам і мене інколи дивують.

    А тепер по ділу.
    Посередник між людиною та Богом є Ісус Христос і Він є Єдиним посередником. Більше нема.
    Якщо ви маєте наувазі, що священиків називають посередниками, то я вас запевняю, у цей зміст вкладається інше поняття.
    Ісус Христос - посередник, без якого НІХТО не прийде до Отця.
    Священик - посередник, який просто допомагає наблизитись до Бога і не більше.

    От і вся премудрість... а Ви тут нас лякали Писанням.
     
    Останнє редагування: 4 чер 2009
  20. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Хто вкладає? Писання? Апостоли? Ги -ги.. "з одного боку - один, з другого боку - багато".... :wacko:
    Ви про Писання тут пишете? Ну то напишіть: 120 Послання Миха до Даяни 6098:2
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)