Свідки

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 27 гру 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Бог сам відкрив Себе людям і ви стоїте перед вибором: або ви приймаєте Того Бога, Який сповідується у церкві, або ви сповідуєте свого Бога, якого самі собі визначили.
    Мені завжди було цікаво як це зовнішньо можна визначити для чого люди ходять до церкви.;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    На це вам відповість ап. Павло ось тут:
    (Євр. 9: 1-11) (Євр. 3:1-6) (Дії 17: 24,25) (Дії 7: 48-51) (1 Кор. 3: 16-17) (2 Кор. 6: 16-18).
    (Звичайно це не стосується поняття "церква" - як християнський збір, - а того, що під цим розуміє більшість піплу)
     
    Останнє редагування: 3 чер 2009
  3. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Якщо ще не знайомі з рухом Тезе (Taize), познайомтесь. Можливо це - Ваше.

    Показова підбірка цитат. Висмикнуто лише те, що сподобалось. Але - що ж тоді робив ап. Павло, як не гуртував ним охрещених у згромадження, що називалися грецькою еклесіями? Невже він був таким, що казав одне, а робив протилежне?
     
    Останнє редагування: 3 чер 2009
  4. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Ні. Він робив те, що казав. Я ж зробила уточнення :"(Звичайно це не стосується поняття "церква" - як християнський збір, - а того, що під цим розуміє більшість піплу)" Християнський збір - це і є еклесія, про яку ви говорите. А пояснення ап.Павла - про те, як розуміють багато людей слова "церква" (церковна будівля-храм з куполами, хрестами, іконами і священиками). Павло пояснив що "не в рукотворній будівлі живе Бог", а у людських душах. А проти організованої форми поклоніння я нічого не писала.
     
  5. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Далеко не все:
    1 Кор 4:1, 16:10,17,18
    2 Кор 3:6
    Фил 1:1
    1 Тим 3:1-13
    Тит 1,7-9

    - - - - -

    Ось основні тези проповіді Папи, що він сказав цієї неділі, коли Церквою пригадується зіслання Святого Духу.
    Вогонь, що зійшов на апостолів і учнів, не був вкрадений, як то зробив за легендою Прометей. Ісус Христос, що звершив своєю смертю на хресті найвелічніший в історії людства акт любові, передав його як добровільний Дар Бога-Творця. Наша задача - зберегти цей Дар у чистоті, активніше робити добро і молитися.
    Мені цікаво, що заперечать тутешні бойовики-антикатолики? ;)


    Ну якщо так ставити питання. Згідно катехизму, саме Церква як всесвітня організація (тоді пишемо з великої літери) є тим, що побудував Ісус Христос. Є Небесна Церква святих і є земна Церква, що складається з вірних, згуртованих у спільноти-парафії. Спільноти можуть мати будівлі, церкви, або збиратись на Служби Божи у будь-якому придатному місці. Тобто головною є Служба Божа. Рекомендую подолати огіду та проробити ККЦ, менше буде нісенітниць у Ваших дописах.
     
  6. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Ви це вже писали в іншій темі. Там є відповідь.
    Я не заперечую написане вами зараз, особливо те, що виділила грубим шрифтом. Повністю поділяю все, сказане у цьому дописі. Мої попередні дописи цього не заперечували, швидше навпаки.
     
  7. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    6 и сказал Ему диавол: Тебе дам власть над всеми сими царствами и славу их, ибо она предана мне, и я, кому хочу, даю ее;
    7 итак, если Ты поклонишься мне, то все будет Твое.
    Луки 4

    Думаю Яків мав на уваз дещо більше. Слід звернути увагу на поведінку християн в тогочасному суспільстві - відмова від служби в армії, та на державних посадах, відкидання культу імператора, але сумлінне виконання законів та сплата податків.
     
    Останнє редагування модератором: 3 чер 2009
  8. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    А ще він батько брехні.

    Коментар Лопухіна.
    6 Дам власть над всеми сими царствами. Вследствие грехопадения людей, мир действительно подчинился власти диавола в том, конечно, смысле, что диавол увлекает людей в свои сети и ведет их своими путями. Он может, следовательно, направить их и ко Христу, если захочет. Но, конечно, сущая неправда, будто бы эта власть передана ему (конечно, Богом). Он если и владеет людьми, то только в силу своей хитрости, коварства: Единый же владыка всего — Бог (Дан 4:14).
    7.Поклонишься мне — точнее: предо мною(ἐνώπιονμου).
    Отсюда видно, что диавол имеет в виду действительное поклонение.

    Коментар до Брюсельської Біблії:
    6 Вводя в мир грех, следствием которого является смерть (Прем 2:24; Рим 5:12), диавол сделал человека своим пленником (Мф 8:29; Гал 4:3; Кол 2:8). Он приобрел власть над миром, став его "князем" (Ин 12:31); Христос уничтожил власть диавола над миром, искупив человеческий род (Мф 20:28; Рим 3:24; Рим 6:15; Кол 2:8; Кол 2:13-14; Кол 2:15).

    Порівняйте з Яків 4:7-8:
    7 Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас.
    8 Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас
    Напишіть свою думку.
    Здається мені що серед римських легіонерів були християни.
    Не зрозуміло як державна служба може зашкодити християнину.
    Знову не зрозуміло, сумлінне виконання законів влади лукавого? сплата цій владі податків? Щось не в’яжеться.;)
     
  9. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Були але в 3-4 століттях. В працях Іполіта та Афінагора(2 століття) підкреслюється неможливість для християн служби в армії.
    Я не стверджував що влада встановлена дияволом, світські уряди своєю діяльністю швидше підтримують диявола ніж Бога.
    В першому столітті християнин на державній службі мусив би виконувати обовязки що суперечили б його сумлінню.

    [
    Павло називав диявола богом сього віку. так що коментар не коректний.
     
    Останнє редагування: 3 чер 2009
  10. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    Повністю згоден. І я роблю по можливості добрі справи, але не для того, щоб "купити" собі місце в раю, а для того щоб допомогти тим хто потребує допомоги. І добрі справи я роблю безкорисно, я прошу людей щоб помолилися за мене і моїх близьких і самі робили добро іншим.
    Ви помиляєтесь. Я добре знайомий з більшістю релігій.
    А з вашого боку не зовсім етично, навіть егоїстично вважати, що тільки християни вірять у "правильного" Бога, а наприклад всі мусульмани невірні і будуть горіти у пеклі. Вони теж вірять у Бога, у те що є шлях до раю і що в нього попадуть праведні мусліми.
    Це ваша думка...., нажаль.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Ідея що всі релігії ведуть до Бога набувала поширення, але є хибною з наступних міркувань-
    різні релігії мають різні уявлення про Бога
    різні цінності та ідеали
    Біблія говорить про лише один шлях до Бога.
    Згоден з вами що не етично вважати що представники інших релігій горітимуть в пеклі(існування пекла як місця покарання не є біблійним вченням),
    натомість Біблія говорить про воскресіння праведних і неправедних.

    Можна визначити по ому як вона дыэ поза церквою
     
    Останнє редагування модератором: 3 чер 2009
  12. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Ви не вірите у викупну жертву Христа???о_О
    Галатів 1:4 «... що за наші гріхи дав Самого Себе, щоб від злого сучасного віку нас визволити, за волею Бога й Отця нашого»
     
  13. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    В якому моєму дописі ви прочитали що я не вірю у викупну жертву Христа?.
    Наша суперечка стосувалась того як християнам ставитись до влади і яке походження влади.
    Моя позиція щодо цього питання - владі слід коритись, якщо її вимоги не суперечать християнським принципам
     
  14. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Мене це теж потішило. :) На наведені Оленою вигадані невідомо ким коментарі до Біблії (Христос уничтожил власть диавола над миром) ви написали "Павло називав диявола богом сього віку.".А вам на цю цитату - у відповідь "Ви не вірите у викупну жертву Христа???"
    Дійсно... і при чому тут наведена вами цитата про те, що Павло назвав диявола богом цього віку, до вашої віри у викупну жертву Ісуса ??? :)
    Олені - лиш би без толку посперечатись, вихопивши звідкись якусь вигадку.:)
    Зверніть увагу на те, як коментують ту "брюссельську" Біблію:
    "Христос уничтожил власть диавола над миром, искупив человеческий род (Мф 20:28; Рим 3:24; Рим 6:15; Кол 2:8; Кол 2:13-14; Кол 2:15).
    Те, що Він викупив людський рід і переміг свою смертю владу начальств, то це ясно, а от дивимся, чи сказано у тих посиланнях, що він знищив владу диявола?
    1. Мф 20:28 Так само й Син Людський прийшов не на те, щоб служили Йому, а щоб послужити, і душу Свою дати на викуп за багатьох!
    2. Рим 3:24 але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі,
    Кол 2:8 Стережіться, щоб ніхто вас не звів філософією та марною оманою за переданням людським, за стихіями світу, а не за Христом,
    Кол 2:13-14 І вас, що мертві були в гріхах та в необрізанні вашого тіла, Він оживив разом із Ним, простивши усі гріхи, знищивши рукописання на нас, що наказами було проти нас, Він із середини взяв його та й прибив його на хресті.
    Кол 2:15 роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті!
    Ну і де тут пише про знищення влади диявола?

    Натомість Біблія пише:
    "Весь світ лежить у владі лукавого" (І посл. Ів., 5: 19-20), а у деяких перекладах "весь світ лежить у злі", а в іншому перекладі - "весь світ лежить у владі злого" тому це і підтверджує ап.Павло, називаючи сатану "богом цього світу", а Ісус вчив молитися " “визволи нас від лукавого".
    Але ваші біблійні цитати не всіх цікавлять.Тут досить Олені дати католицьке (у даному разі правильне) пояснення, і вона з вами погодиться:
    "притча про кукіль вказує на збірний, універсальний та довготривалий характер дій сатани: „Рілля — це світ" (Мт. 13, 38), а діяння зла триватиме аж до кінця світу (Мт. 13, 39). Ісус заохочує своїх учнів, щоб закінчували основну молитву до Отця словами: „...Але визволи нас від лукавого" (Мт. 6, 13)..... Ісус інформує нас у зрозумілий і завжди актуальний спосіб про підступну діяльність сатани та його намагання підпорядковувати собі людей.... з боку захопленої місцевості демон може замешкувати не тільки у якійсь людині, але у спільноті, у „племені", як говорить Ісус (Мт. 12, 39; 16, 4 і т. д.).... Ісус трактує свого супротивника цілком серйозно. Він визнає дійсну владу сатани. Три рази називає його „володарем цього світу" (Ів. 12, 31; 14, 30; 16, 11) у цілковитій згоді з апостолом Павлом (Еф. 2, 2; 2 Сол. 2, 9-10; пор. 2 Кор. 4, 4 і 1 Кор. 2, 6). ..... хоч світ є областю сатани, його володаря, Ісус просить зберегти у ньому учнів.....Отож, тріумф Христа не покінчив із владою того, якого Ісус назвав не тільки «князем» (Еф. 2, 2; пор.: 1 Кор. 2, 6), але також „богом цього віку" (2 Кор. 4, 4)
    http://www.tvds.org.ua/index.php?op...6:obraz-satany-nz&catid=37:articles&Itemid=98
     
  15. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    можна, та чи ви це дома робите, навіть якщо ніхто небаче, хочаб 40 хвилин для Бога виділяєте, я неставлю градацій часу.. просто гадаю Levko мав на увазі, що ви просто думаєте , що вірите.


    а тепер на ваш роздум і загальне поняття про "вищу силу" :
    находитесь в незнанні, бо якщо б ви розібрались ви би знали,що ви "тепла" тобто , "не холодна і не гаряча"-----вірите в Бога і робите зло, вірите в добро, роблячи зло, і тільки не кажіть що не робите ніколи зла.
    Як же ви віруючи в Бога , робите зло і хочите , щоб Він до вас благоволив.
    Ви "розводите" сама себе.

    І самі посудіть що не можна служити двом господарям, бо або одному не будете догождати ,а бо другому. Чому ж ви вірите в Бога , а своєю неправдою,( не кажіть що не обманюєте....))) , нечистими думками( не кажіть що всі чисті....)))) , поганими вчинками відрікаєтесь від Нього.

    Віруючи в добро відрікаєтесь від нього , роблячи зло.
    ( чи може не робите зло?...)

    не обманюйте, самі себе, бо якщо , а вдруг, а если є АД. , вам буде вже не так "лайтово"....)))))

    різкувато пояснив, зато без релігійного акценту... папроще..))))
    але вже як пояснив

    Мир Божий вашому сердцю.
    і пробачте мою різкість...бо тут вона потрібна))))

    там нема безумовної жертвеної любові, яка є в християнстві.
    там є Джихад і цього хватає.
    а жінок там не бьють?
     
    Останнє редагування модератором: 4 чер 2009
  16. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    Ви не дуже добре знаєте теорію ісламу :) Джихад це захист їх релігії від посягань "невірних", а не так як тлумачать зараз. В Біблії також благословляється війна для захисту.
    Це суб"єктивне бачення. Вони так само говорять про християнство.
    Та давайте будемо толерантними до всіх божих створінь, до якої релігії вони б не відносилися.
    Визнаю, що з мого боку теж було "кощунственно" жорстко говорити на таку делікатну тему. І кого образила моя думка, прошу вибачити.
    Та й тема тут інша. Зараз прийде пані Лілія і роздасть тут всім :)
     
  17. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Звернімося спочатку до вашого посилання:
    "Отже, Ісус переможений тільки позірно. Його земне життя закінчиться поразкою, засудом і смертю. І помимо тихої перемоги Воскресіння противник збереже свою владу, яку використає проти Його учнів. Це тому, хоч світ є областю сатани, його володаря, Ісус просить зберегти у ньому учнів, і не просить, щоб вони з нього «вийшли»: «Не молю, щоб ти узяв їх від світу, але щоб зберіг їх від лукавого» (Ів. 17, 15; пор.: 1 Ів. 2, 13-14). Для учнів Христа майбутнє означатиме довготривалу боротьбу.
    Отож, Іван з великою силою зображає очевидну ворожнечу між Богом, Який є Любов'ю і дає життя, та сатаною, вбивцею від самого початку, який сіє смерть серед своїх потомків (Ів. 8,44; 1 Ів. З, 15). Якщо «цілий світ лежить у владі лукавого» (1 Ів. 5, 19), то перемога Христа є вже перемогою Його учнів (1 Ів. 2, 13; 5, 18-19)."

    Мушу визнати, що ви доречно згадали притчу про пшеницю і кукіль:
    Матвія 13:30. Залишіть, хай разом обоє ростуть аж до жнив; а в жнива накажу я женцям: Зберіть перше кукіль і його пов'яжіть у снопки, щоб їх попалити; пшеницю ж спровадьте до клуні моєї.
    38 а поле це світ, добре ж насіння це сини Царства, а кукіль сини лукавого;

    Пшениця-це учні Христа і зло не має над ними влади.

    У нас тут з Сергієм йде мова про інше:
    Згідно з наукою Свідків Єгови, прихильником яких є Сергій, світ лежить у владі двох сил: диявола і керівного органу СЄ. Хто не з керівним органом, той від лукавого, а Свою владу Бог здійснює через керівний орган у Брукліні.
    допис 5786
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=499872&postcount=5786
    допис 5788
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=499911&postcount=5788

    Звідси висновок: Хто кому служить, той тому і пан.
     
  18. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    У цьому С.Є. схожі з католиками, які вважають, що свою владу Бог здійснює через свого непомильного заступника на землі, що керує непомильною церквою. Тому під "каналом Бога" у С.Є. мається на увазі теократія, яку привласнюють собі більшість конфесій. С.Є. ще уточнюють, що цей канал є також інформаційний, через який (з допомогою Духу Святоого) до них приходить інформація, яку вони пишуть у журналах. От лише не знаю (уточніть)- чи не вважають католики "від лукавого" тих, хто відкидає керівний орган папи?
     
  19. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Де таке написано?о_О Ви не плутаєте владу Бога і авторитет непомильного заступника?
    Папа-наступник Петра, на якому Син Божий збудував свою Церкву (згідно Писання).
    Хто Христів-той не від лукавого. Хто не визнає авторитет посади папи - діє проти Писання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Для будь-яких сектантів всі інші є одинакові і всі погані і чому погані? Ну щоб самому виглядати краще. Як найшвидше здобути собі славу?
    -очорнити авторитетну церкву, бо очорнити таку ж секту, як сам/сама - ніякої користі, ніякого піару.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)