Свідки

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 27 гру 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    То чому свідки його не дотримуються? Якщо це неправда, назвіть хоч одного свідка, який там служить.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Порівняйте:


    Звучить правдиво.
     
  3. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Чому ж не дотримуються? Знаю багатьох свідків які є чи були на альтернативній невійськовій службі.


    Перші християни теж поважали закони, незважаючи на переслідування. Але вони відмовлялись виконувати закони які суперечили їх сумлінню.
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не знаю чому, але тут Вам вірю!:)
     
  5. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Вас пане Консультанте, ыноды важко зрозуміти:)
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Мене це тішить. Значить не такий, як всі, а із своїми причудами...:)
     
  7. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member


    філософія взагалі ніщо))

    Далеко не всі розуміють, що свідків гонять не за імя Ісуса , а за навязливе ходіння по хатам... отож ходять вони даром...))
     
    Останнє редагування модератором: 26 тра 2009
  8. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    :ireful1::bad:о_Оо_О:ireful1::bad:

    Я в шоці!))))

    Даяно, ви вже не в перше перекручуєте зміст мого допису і моєї позиції!!!!!!!

    Ваша невихованість вражає)))

    ПРОШУ МОДЕРАТОРА ПРИЙНЯТИ МІРИ!
     
  9. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Давайте по-порядку. Ви написали: "Шкодять секти і різночитання. Також відношення до Слова Бога як до затикачок чи підтирачок своєї неперевершеної думки." Такий лексикон ображає релігійні почуття тих, кого ви називаєте сектами.
    Тому я написала, що ЧАСТКОВО пілдтримую, і дала зрозуміти, що основою полеміки повинно бути Боже Слово, а не різночитання з Писанням і отцями церкви, на яких ви тут неодноразово посилались, а з іншого боку ігнорували у питанні про хрищення у пості 675 сторінки 34 у темі "Апостольська церква і..." Тому і написала, що підтримую ЧАСТКОВО.
    Отож Ваші слова "Ваша невихованість вражає)))ПРОШУ МОДЕРАТОРА ПРИЙНЯТИ МІРИ!", зважаючи на дописи про "шкідливість і підтирачки"..., пишіть на свою адресу.;)
    Чи ви хочете комфортних умов: під всезагальне "одобрямс" обговорювати між собою біблійні аспекти лімбо,чистилища чи целібату?;)
     
  10. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    А за що переслыдували перших християн? Римлянам було байдуже до Христа - його статую навыть тримали в Пантеоні. Головними причинами переслідування християн була активна проповідь шо викликала незадоволення та заворушення серед єврейського населення, згодом відмова від поклоніння імператорам та служби в армії, відкидання способу життя характерного для язичеського світу.


    Свідки Єгови відкрито проповідують свою релігію тим хто хоче слухати, якщо людина небажає спілкуватись варто просто про це сказати.
    Не маю на меті когось образити але хочу звернути увагу на такі факти - сучасні протестантські громади приваблють до себе нових людей запрошуючи їх на курси іноземних мов, не вказуючи що на цих курсах мова буде іти про релігію, різноманітні тренінги, семінари табори тощо.
    З досвіду моїх однокурсників які були на таких курсах знаю що дон их телефонували
    декілька місяців запрошуюч на богослужіння тощо. Не думаю що такі методи можна назвати чесними.
    Друга обставина - на громадських заходів, організованих протестантськими конфесіями, я часто питав організаторів до яких конфесій вони належать - у відповідь чув, що вони християни, коли ж конкретизував питання вони просто його ігнорували.
     
  11. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    незнаю)))))) ГИ назвіть будь-ласка ці сучасні громади)))))))

    а ви взагалі були на служінні в пятидесятників, баптистів або харизматів.????
     
  12. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    був звичайно
    Знаю що згадані заходи організовували адвентисти, Кемпус крусейд фор крайст,
    різноманітні харизматичні церки, баптисти.
    З не християнських течій це роблять мормони
    Семінари по розвитку особистості люблять проводити релігії орієнталістського напряму.
     
  13. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    а ви із якої конфесії? чи може ви позаконфесійний?
     
  14. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    покищо позаконфесійний
     
  15. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member


    зрозуміло, нехай Господь помагає!
     
  16. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Свідки Єгови часто звертаються до судової влади для захисту своїх прав.
    Їх захищає лукавий?

    Наразі образився лише Льолік.о_О

    Льолік, я так зрозуміла, що ви з того ж дитячого садочку, у якому не було вихователя. Тому вдячності я не дочекаюсь адназначно...:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 тра 2009
  17. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Сьогодня на вулиці, стоячи боком до мене, двое СЄ, запропонували поговорити на тему зловживань ліками + журнал.

    Сергію, як це розуміти??
    • як замануху
    • початок агітації з нейтральної теми
    • просто хотіли поговорити хоч з кімось, хоч про щось

    тільки не кажіть, що це була проповідь :) тема явно не Біблійна
     
  18. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Апостол Павло теж звертався до римської влади для захисту своїх прав
     
  19. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Це тому що Павло не важав, що весь світ лежить у владі лукавого.

    До римлян 13
    1 Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога.
    2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.
    3 Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї,

    Не можна коритися владі одночасно називаючи її "від лукавого".
    Це нонсенс.
     
  20. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Думаю якби ви звернули увагу на журнал то мали б відповідь
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)