Суто чоловіча компанія або питання гендерної рівності

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Un.Known, 22 лис 2011.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Старе, як світ, питання. :)

    Як Ви ставитесь до боротьби жінок за рівні права з чоловіками? Вважаєте, що нерівність існує?

    А ще, на побутовому рівні, жінки - як ви відноситесь до перебування своєї половинки у суто чоловічих компаніях?

    (Тему можна розширювати).
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Якщо скучно, най боряться...
    Рівності у природі нема, не було, не буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Real

    Real Well-Known Member

    а шведки вірять , що є. :mocking:
    Демократія в Швеції має жіноче обличчя! - І хто ж таку дурню придумав?! :pardon:
    Жив там 2 місяця. Зтикнувся з фемінізмом у розквіті - най їх шлях трафить!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дурня, що вона має жіноче обличчя? Чи те, що так кажуть, а насправді, на Вашу думку - це не так?
    Що таке фемінізм?
     
  5. Real

    Real Well-Known Member

    Дурня, що якесь там обличчя взагалі має відношення до демократії.
    Подивіться фемінізм у вікіпедії, там є декілька визначень, оберіть яке вам більш до вподоби. ;)
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Образно треба мислити, образно. :)
    Мен цікавило Ваше власне визначення. А в інтернеті завжди можна обрати те, що подобається.
     
  7. Real

    Real Well-Known Member

    Я мислю асоціативно, тому деколи важко отак просто дати визначення у декількох реченнях. То тре сидіти голову ломати, вичленяти головне... В мене на це не стоїть....ой.... душа не лежить. :pardon:

    В моєму дуже НЕ феміністичному уявленні образ жінки - це щось прекрасне! Але те що я бачив у Швеції суперечить моїм уявленням про прекрасне, і виходить , що шведки й не хочуть асоціюватися з прекрасним - вони хочуть бути як чоловіки! Підозрюю, що деякі з них навіть хочуть бути (виглядати) гірше ніж чоловіки. :bad:
     
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ей-то какая разница?
    Как она должна относиться?
    Она должна мужа в поход собирать.
    Если в баню, то один сидорок, на рыбалку другой, если на футбол, то третий.
    И делать это должна очень быстро.
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чоловік, страждаючий тим, що має вдома домінантну жінку, звернувся до психолога, щоб той йому порадив, як з нею розмовляти.

    Прийшов додому, і каже дружині з порога:

    - От я зараз поки буду роздягатись, ти мені приготуєш швиденько вечерю, потім поскладаєш мій одяг, а поки я буду вечеряти, приготуєш мені ванну. А знаєш, хто мене потім помиє і одягне?

    - Ну, певне хтось з похоронного бюро, любий...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. night

    night Well-Known Member

    Нерівність існує лише в голові окремих індивідів, як на мене. У всьому права жінок і чоловіків рівні. І вибір кожного, якими з цих прав користуватися а якими ні.
    Я вважаю вершиною тупості коли жінки лізуть в чоловічий вид спорту(бокс наприклад),чи на роботи з великим фізичним навантаженням. Але знов ж таки це їхнє право і це лише моя думка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Власне, я часто чую в жіночих компаніях про несправедливість, про професійну і суспільну нерівність.

    Але говорять це жінки, котрі жодних висот не досягли - не могли чи не хотіли.

    От успішні про це чомусь не говорять.

    З іншої сторони - підозрюю, що світ належить чоловікам. Просто треба жити за їхніми правилами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. night

    night Well-Known Member

    Вірно Ви підмітили. Ну не вірю я що хоч якійсь жінці досягнути висот, зробити успішну кар'єру і т.д. завадив чоловік. Жінка сама так вирішила. Допустимо їй сказав (наказав) чоловік не йти на роботу чи не будувати кар'єру. І що...опустити руки і сісти дома рішення прийняла вона сама. Хотіла б по справжньому працювати, йшла б на роботу і сказала "До побачення" такому тирану.
     
  13. V.P.

    V.P. vegan power

    за РАВНЫЕ права - отношусь вполне нормально. поддерживаю.
    а всякие феминистические движения, которые борятся за ОСОБЫЕ права женщин - нужно, имхо, искоренять
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    О, а це які?
     
  15. - например, квоты на места в парламенте, на состав управленцев и т.д.
     
  16. V.P.

    V.P. vegan power

    в Германии и Швеции сейчас новая фишка - мужья идут в декрет)
     
  17. Real

    Real Well-Known Member

    та трапляються і нормальні мужики :)
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це саме вони і є, до речі.
     
  19. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Нормально...
    Я теж час від часу буваю в суто жіночих компаніях. Рівність! :)))
     
  20. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    У нас давно эта фишка была...Ещё в училище училась, наш физик ушел в декрет)
    Сама не очень разумею гендерное равенство, ибо нас природа сотворила разными....Ущемления своих прав со стороны мужескаго пола не ощущала никогда, бороться за подобное в голову не приходит.
     
а де твій аватар? :)