Сутність Бога.

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем jasvami, 13 кві 2017.

  1. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Сущность Бога

    К сведению верующих и введенных ими в заблуждение атеистов.

    Бог – живой организм космического масштаба, вмещающий в себе все имеющееся на данное время, вещество космоса, отдельные фрагменты которого мы рассматриваем изнутри тела Бога и сами являемся «клетками» Его тела. Разумеется, человечество, - самые зрелые «клетки» тела Божьего, коль способны понять сущность всего организма.

    Организм Бога, как и все существующие организмы, состоит из трех основных блоков: тела, души, духа.

    Тело, как уже сказано, - все вещество космоса в организованном состоянии + материя полевого состояния, в которой это вещество плавает и из которой образуется.

    Душа Бога состоит из сонма архангелов, каждый из которых управляет своей частью тела Бога.

    Дух – живая элементарная сущность полевой формы жизни. Организатор и управитель всего организма Бога.

    Наши предки(мы, - в прошлых воплощениях) знали эту истину и дали этому организму именно такое название: БОГ – Большой Организм Гуманоидального типа.

    Надеюсь, господа атеисты способны сами увидеть Вездесущность такого Бога, Его Всемогущество, Всеведение и прочие качества, так рьяно ими отвергаемые, а главное – увидеть реальность такого Бога и перестать быть атеистами.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    @jasvami, і Ви уважаєте себе істиною в останній інстанції?

    Як Ви собі гадаєте, який % тих, хто Вас тут почитає, погодиться сприймати написане Вами, як абсолютну аксіому? Мені видається, що такий % буде прагнути до нуля.

    І з чого взагалі Ви це все пишете з таким виглядом, що це є абсолютною аксіомою?

    Ась???????? (це я по кацапському, абисьте ліпше пойняли)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Ни кажи ми "Ась", бо кой тя гепну, та лем ти буде!
    Інакше б не мав права казати: "Всяк приходящий до Бога, приходить лише через мене".
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну і що нового?
    Бог навколо нас, в усьому, що нас оточує - давно зрозуміло віруючим.
    Наврядчи зараз хтось уявляє Бога, як дядьку на троні у палатах
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Не зовсім погоджуюся. Бог не є все, що нас оточує.
     
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Тоді інакше. Є у всьому, що нас оточує. По ідеї і у абсолютному злі. Бо Господь Всемогутній. І вирішує - чому бути, а що має зникнути. І якщо допускає сили Пекла - значить "кому-то это надо"
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Неможу ні заперечити, ні підтвердити.

    Абсолютного зла не існує.
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не все, а в усьому!
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Гм... насправді, для мене це важке запитання. Але тут є ньюанси, які треба уточнити. Бо колись язичники казали так само і вкладали свій зміст.
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Абсолютне не в значенні безконечне, бо із страшним судом воно повинно зникнути. "абсолютне зло" я повязую із його носієм - Сатаною. Абсолютне, бо не здатне не те, що перемінитися на добро, чи навіть зблиснути десь там промінчиком добра. Зло невблаганне. Десь так.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Сатана не є абсолютне зло, позаяк він є творіння Боже.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ой, як цікаво...
    @iso, а шо таке "страшний суд" і вашому розумінні?
    /прошу мене не посилати до Віки і до Біблії, мене цікавить власне ваше бачення цього процесу/
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Що пише біблія - Ви читали самі. Пояснити з позиції логіки не беруся. А оскільки я не сильний в теології, то нічого мудрого не скажу.:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Весь речовинний Всесвіт - тіло Бога трьохіпостасного.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    "Сатана" - дух людини непослушної Богу.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    "Суд" - звичайне судження.
    "Страшний суд" - судження, коли висловюються страшні речі.
    - Як наприклад сьогодні, коли Христос, в своїх Судах, повідомляє: всі християни всього світу, за весь час існування християнської релігії, вклонялись антихристу, а не Христу.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Гадаю, це в Вас темний дух банального сексу Ваших батьків говорить.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А хто вклоняється Христу? :scratch_one-s_head:
     
  19. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    - Безрелігійні послідовники Христа, що зрозуміли його сутність та сутність його Вчення.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А ці Безрелігійні послідовники Христа мають власну назву?
    Чи може в них є сторінки в мережі?
     
а де твій аватар? :)